warrior_486

Dołączył(a) gru 2013Ostatnia bitwa Zaktualizowane
plende

Statystyki gracza warrior_486: Bitwy losowe ·

StatystykaSumaOstatnie 24hOstatnie 7dOstatnie 30d
Bitwy7600000
Poziom5,79———
Wygrane377549,67%0—0—0—
Straty375349,38%0—0—0—
Remisy720,95%0—0—0—
Przetrwał bitew201526,51%0—0—0—
Zniszczone czołgi49050,650—0—0—
Współczynnik zniszczeń0,88———
Wykryte czołgi46790,620—0—0—
Obrażenia614,31———
Obrażenia torów40,92———
Obrażenia wykrywania147,06———
Obrażenia wspomagania187,99———
Obrażenia łączne802,30———
Przechwycenie bazy48630,640—0—0—
Obrona bazy41070,540—0—0—
Doświadczenie358,70———
Skuteczność trafień50,30%———
Klasyfikacja osobista4405000
Klasyfikacja World of Tanks4338000
WN7846,51———
WN8909,42———
WNX744,80———

Progresja gracza warrior_486

Linia ciągła przedstawia ogólną wartość WNX (odpowiada kolumnie Suma powyżej), która zmienia się powoli wraz z kolejnymi bitwami. Linia przerywana przedstawia wartość WNX dla sesji, obliczaną na podstawie wyników uzyskanych od poprzedniego zapisu. Pokazuje okresy dobrej i słabej formy. Kolor linii odpowiada przedziałowi w skali Klasyfikacja.

Klasyfikacja gracza warrior_486: Czołgi mające na nią wpływ

🚀 Podnoszenie klasyfikacjiWNX

Czołgi podnoszące klasyfikację ogólną: ich usunięcie obniżyłoby ją.

  • Type 4 Heavy
    Poziom IX· 263 bitwy
    1109,78−21,20 po usunięciu
  • O-Ho
    Poziom VIII· 127 bitwy
    1592,38−17,40 po usunięciu
  • O-Ni
    Poziom VII· 185 bitwy
    1274,29−15,25 po usunięciu
  • Object 252U Defender
    Poziom VIII· 90 bitwy
    1533,92−11,88 po usunięciu
  • 105 leFH18B2
    Poziom V· 112 bitwy
    1751,29−11,20 po usunięciu
⚓ Obniżanie klasyfikacjiWNX

Czołgi obniżające klasyfikację ogólną: ich usunięcie podniosłoby ją.

  • T29
    Poziom VII· 244 bitwy
    468,49+12,56 po usunięciu
  • M6
    Poziom VI· 97 bitwy
    76,64+11,59 po usunięciu
  • M3 Lee
    Poziom IV· 132 bitwy
    89,46+11,54 po usunięciu
  • T1 Heavy
    Poziom V· 121 bitwy
    146,56+10,14 po usunięciu
  • T1 Cunningham
    Poziom I· 155 bitwy
    132,03+8,77 po usunięciu

Znaki i mistrzostwo: warrior_486

Marki Mistrzostwa343. klasa3612. klasa2401. klasa121Ace TankerM

Pojazdy według najlepszej zdobytej odznaki. Odznaka dotyczy jednej bitwy, a nie średniej: gra przyznaje ją na podstawie doświadczenia zdobytego w pojedynczej bitwie w porównaniu z wynikami osiąganymi tym pojazdem w regionie.

PoziomBrak3. klasa32. klasa21. klasa1Ace TankerM
X1—2——
IX1—211
VIII11384
VII——531
VI22473
V241154
IV34873
III471054
II6141321
I2232—

21 z 178 pojazdów ma odznakę Ace Tanker (12% pojazdów w garażu).

Historia klanów gracza warrior_486

6 klanów · 8y 4mo w klanach

gru 201320152016201720182019202020212022202320242025dzisiaj
[HERO1]HERO1 emblemHelden der Panzergefechte30 maj 20254 years
[PCP_L]PCP_L emblemProClanPL31 sie 20203 years
[_BOR_]_BOR_ emblem- Blades of Rage -21 kwi 20175 months
[PLBPP]PLBPP emblemPolska Brygada Pogromców Putina20 mar 20152 months
[PLBT]PLBT emblemPOLSKA BRYGADA TYGRYS29 sty 201517 days
[PLBT]PLBT emblemPOLSKA BRYGADA TYGRYS31 gru 20141 month