stug_marksman

Dołączył(a) mar 2020Ostatnia bitwa Zaktualizowane
cssk
[MS-S] Moravsko - Slovenští - Sparťani
Szeregowy · Dołączył 23 gru 2025
MS-S emblem

Statystyki gracza stug_marksman: Bitwy losowe ·

StatystykaSumaOstatnie 24hOstatnie 7dOstatnie 30d
Bitwy1162000
Poziom5,19———
Wygrane52545,18%0—0—0—
Straty62353,61%0—0—0—
Remisy141,20%0—0—0—
Przetrwał bitew23320,05%0—0—0—
Zniszczone czołgi5420,470—0—0—
Współczynnik zniszczeń0,58———
Wykryte czołgi5640,490—0—0—
Obrażenia384,36———
Obrażenia torów16,53———
Obrażenia wykrywania95,96———
Obrażenia wspomagania112,48———
Obrażenia łączne496,84———
Przechwycenie bazy4350,370—0—0—
Obrona bazy2240,190—0—0—
Doświadczenie329,07———
Skuteczność trafień37,96%———
Klasyfikacja osobista2460000
Klasyfikacja World of Tanks2443000
WN7523,24———
WN8506,13———
WNX341,64———

Progresja gracza stug_marksman

Linia ciągła przedstawia ogólną wartość WNX (odpowiada kolumnie Suma powyżej), która zmienia się powoli wraz z kolejnymi bitwami. Linia przerywana przedstawia wartość WNX dla sesji, obliczaną na podstawie wyników uzyskanych od poprzedniego zapisu. Pokazuje okresy dobrej i słabej formy. Kolor linii odpowiada przedziałowi w skali Klasyfikacja.

Klasyfikacja gracza stug_marksman: Czołgi mające na nią wpływ

🚀 Podnoszenie klasyfikacjiWNX

Czołgi podnoszące klasyfikację ogólną: ich usunięcie obniżyłoby ją.

  • IS-2-II
    Poziom VIII· 79 bitwy
    994,05−54,89 po usunięciu
⚓ Obniżanie klasyfikacjiWNX

Czołgi obniżające klasyfikację ogólną: ich usunięcie podniosłoby ją.

  • T-150
    Poziom VI· 90 bitwy
    8,48+48,70 po usunięciu
  • KV-2
    Poziom VI· 170 bitwy
    198,72+29,62 po usunięciu
  • M3 Lee
    Poziom IV· 53 bitwy
    16,43+17,66 po usunięciu
  • T-34-85M
    Poziom VI· 71 bitwy
    183,42+12,12 po usunięciu
  • Pz.Kpfw. II Luchs
    Poziom IV· 39 bitwy
    24,40+11,27 po usunięciu

Znaki i mistrzostwo: stug_marksman

Odznaki biegłości100

Pojazdy według odznak biegłości na lufach. Odznaka odpowiada średniej utrzymywanej przez dłuższy czas: gra oblicza ją w ruchomym oknie ostatnich bitew, porównując wynik z rezultatami osiąganymi tym pojazdem w regionie.

PoziomBrak
X5———
IX2———
VIII31——
VII7———
VI7———
V11———
IV16———
III19———
II20———
I10———

1 z 101 pojazdów ma co najmniej jedną odznakę biegłości (1% pojazdów w garażu).

Marki Mistrzostwa343. klasa3232. klasa281. klasa11Ace TankerM

Pojazdy według najlepszej zdobytej odznaki. Odznaka dotyczy jednej bitwy, a nie średniej: gra przyznaje ją na podstawie doświadczenia zdobytego w pojedynczej bitwie w porównaniu z wynikami osiąganymi tym pojazdem w regionie.

PoziomBrak3. klasa32. klasa21. klasa1Ace TankerM
X121—1
IX——2——
VIII21—1—
VII—322—
VI1222—
V344——
IV8611—
III7471—
II9731—
I451——

1 z 101 pojazdów ma odznakę Ace Tanker (1% pojazdów w garażu).

Historia klanów gracza stug_marksman

3 klanów · 1y 1mo w klanach

mar 2020202120222023202420252026dzisiaj
[MS-S]MS-S emblemMoravsko - Slovenští - Sparťaniobecny9 months
[PYNKY]PYNKY emblemBARBIE-BOYS17 lis 20205 months
[CZTNK]CZTNK emblemCZ/SKTANKS2 kwi 202015 days