ostrybartek

Dołączył(a) paź 2017Ostatnia bitwa Zaktualizowane
pl
[MGNM] Mysze Głosu nie Majom
Młodszy oficer · Dołączył 22 sty 2021
MGNM emblem

Statystyki gracza ostrybartek: Bitwy losowe ·

StatystykaSumaOstatnie 24hOstatnie 7dOstatnie 30d
Bitwy5458681180
Poziom7,4710,009,749,64
Wygrane268249,14%233,33%3745,68%8748,33%
Straty271649,76%466,67%4251,85%8949,44%
Remisy601,10%00,00%22,47%42,22%
Przetrwał bitew102918,85%233,33%1822,22%3418,89%
Zniszczone czołgi36110,6640,67770,951310,73
Współczynnik zniszczeń0,821,001,220,90
Wykryte czołgi58211,0740,67911,122321,29
Obrażenia1030,921628,332088,221858,59
Obrażenia torów41,870,0039,6344,99
Obrażenia wykrywania328,16664,33498,91548,42
Obrażenia wspomagania370,03664,33538,54593,41
Obrażenia łączne1400,952292,672626,772451,99
Przechwycenie bazy16250,30315,17310,381010,56
Obrona bazy14000,2600,00140,17140,08
Doświadczenie527,80578,00629,09660,01
Skuteczność trafień64,24%70,73%63,42%62,92%
Klasyfikacja osobista5167-1+27+63
Ranking World of Tanks4753-1+49+72
WN7943,83626,681121,691023,22
WN81232,851064,941839,471638,64
WNX1135,601228,561914,011675,76

Progresja gracza ostrybartek

Linia ciągła przedstawia ogólną wartość WNX (odpowiada kolumnie Suma powyżej), która zmienia się powoli wraz z kolejnymi bitwami. Linia przerywana przedstawia wartość WNX dla sesji, obliczaną na podstawie wyników uzyskanych od poprzedniego zapisu. Pokazuje okresy dobrej i słabej formy. Kolor linii odpowiada przedziałowi w skali Klasyfikacja.

Klasyfikacja gracza ostrybartek: Czołgi mające na nią wpływ

🚀 Podnoszenie klasyfikacjiWNX

Czołgi podnoszące klasyfikację ogólną: ich usunięcie obniżyłoby ją.

  • Poziom X· 208 bitwy
    2004,71−42,56 po usunięciu
  • Poziom IX· 131 bitwy
    2165,18−26,74 po usunięciu
  • Poziom X· 159 bitwy
    1813,03−25,48 po usunięciu
  • Poziom X· 120 bitwy
    1951,34−24,35 po usunięciu
  • Poziom X· 96 bitwy
    1785,48−15,99 po usunięciu
⚓ Obniżanie klasyfikacjiWNX

Czołgi obniżające klasyfikację ogólną: ich usunięcie podniosłoby ją.

  • Poziom VI· 152 bitwy
    400,57+18,63 po usunięciu
  • Poziom VII· 83 bitwy
    232,14+13,80 po usunięciu
  • Poziom VIII· 320 bitwy
    956,58+12,54 po usunięciu
  • Poziom V· 119 bitwy
    430,09+12,19 po usunięciu
  • Poziom IX· 118 bitwy
    746,15+10,15 po usunięciu

Znaki i mistrzostwo: ostrybartek

Marki Mistrzostwa113. klasa3222. klasa2241. klasa110Ace TankerM

Pojazdy według najlepszej zdobytej odznaki. Odznaka dotyczy jednej bitwy, a nie średniej: gra przyznaje ją na podstawie doświadczenia zdobytego w pojedynczej bitwie w porównaniu z wynikami osiąganymi tym pojazdem w regionie.

PoziomBrak3. klasa32. klasa21. klasa1Ace TankerM
X——232
IX——233
VIII1—182
VII——422
VI11341
V1131—
IV114——
III5322—
II6511—
I6————

10 z 88 pojazdów ma odznakę Ace Tanker (11% pojazdów w garażu).

Historia klanów gracza ostrybartek

2 klanów · 5y 8mo w klanach

paź 201720192020202120222023202420252026dzisiaj
[MGNM]MGNM emblemMysze Głosu nie Majomobecny6 years
[N_N]N_N emblemNOSTALGIA_NIESKOŃCZONOŚCI22 wrz 20203 months