muppet_tomato

Dołączył(a) wrz 2017Ostatnia bitwa Zaktualizowane
ro
[ZMEII] ZMEII
Szeregowy · Dołączył 21 kwi 2021
ZMEII emblem

Statystyki gracza muppet_tomato: Bitwy losowe ·

StatystykaSumaOstatnie 24hOstatnie 7dOstatnie 30d
Bitwy99470056
Poziom6,518,23
Wygrane481248,38%002544,64%
Straty502950,56%003053,57%
Remisy1061,07%0011,79%
Przetrwał bitew134313,50%00610,71%
Zniszczone czołgi55910,5600270,48
Współczynnik zniszczeń0,650,54
Wykryte czołgi15 5641,5600701,25
Obrażenia535,41924,91
Obrażenia torów22,3223,16
Obrażenia wykrywania344,21413,48
Obrażenia wspomagania366,53436,64
Obrażenia łączne901,941361,55
Przechwycenie bazy27720,280000,00
Obrona bazy20770,2100200,36
Doświadczenie388,97475,54
Skuteczność trafień65,74%72,66%
Klasyfikacja osobista397000+3
Klasyfikacja World of Tanks404600-1
WN7781,53714,73
WN8811,91901,85
WNX732,05805,39

Progresja gracza muppet_tomato

Linia ciągła przedstawia ogólną wartość WNX (odpowiada kolumnie Suma powyżej), która zmienia się powoli wraz z kolejnymi bitwami. Linia przerywana przedstawia wartość WNX dla sesji, obliczaną na podstawie wyników uzyskanych od poprzedniego zapisu. Pokazuje okresy dobrej i słabej formy. Kolor linii odpowiada przedziałowi w skali Klasyfikacja.

Klasyfikacja gracza muppet_tomato: Czołgi mające na nią wpływ

🚀 Podnoszenie klasyfikacjiWNX

Czołgi podnoszące klasyfikację ogólną: ich usunięcie obniżyłoby ją.

  • Cromwell B
    Poziom VI· 572 bitwy
    958,50−12,63 po usunięciu
  • UDES 14 Alt 5
    Poziom VIII· 253 bitwy
    1086,06−11,82 po usunięciu
  • Char Futur 4
    Poziom IX· 162 bitwy
    1200,84−11,17 po usunięciu
  • Cromwell
    Poziom VI· 1077 bitwy
    810,86−9,70 po usunięciu
  • GSOR 3301 AVR FS
    Poziom IX· 312 bitwy
    990,82−9,54 po usunięciu
Obniżanie klasyfikacjiWNX

Czołgi obniżające klasyfikację ogólną: ich usunięcie podniosłoby ją.

  • Covenanter
    Poziom V· 763 bitwy
    384,91+10,22 po usunięciu
  • Crusader
    Poziom VI· 446 bitwy
    490,45+8,90 po usunięciu
  • AMX ELC bis
    Poziom V· 239 bitwy
    454,08+5,03 po usunięciu
  • Comet
    Poziom VII· 176 bitwy
    498,58+4,60 po usunięciu
  • Centurion Action X
    Poziom X· 91 bitwy
    483,16+3,77 po usunięciu

Znaki i mistrzostwo: muppet_tomato

Marki Mistrzostwa163. klasa3462. klasa2281. klasa115Ace TankerM

Pojazdy według najlepszej zdobytej odznaki. Odznaka dotyczy jednej bitwy, a nie średniej: gra przyznaje ją na podstawie doświadczenia zdobytego w pojedynczej bitwie w porównaniu z wynikami osiąganymi tym pojazdem w regionie.

PoziomBrak3. klasa32. klasa21. klasa1Ace TankerM
X41
IX2213
VIII1114
VII1543
VI757
V463
IV641
III22511
II81
I222

15 z 111 pojazdów ma odznakę Ace Tanker (14% pojazdów w garażu).

Historia klanów gracza muppet_tomato

1 klanów · 5y 1mo w klanach

wrz 201720192020202120222023202420252026dzisiaj
[ZMEII]ZMEII emblemZMEIIobecny5 years