leopard1_76_

Dołączył(a) lis 2018Ostatnia bitwa Zaktualizowane
enkkuk

Statystyki gracza leopard1_76_: Bitwy losowe ·

StatystykaSumaOstatnie 24hOstatnie 7dOstatnie 30d
Bitwy2844000
Poziom6,82
Wygrane116540,96%000
Straty164857,95%000
Remisy311,09%000
Przetrwał bitew44615,68%000
Zniszczone czołgi5980,21000
Współczynnik zniszczeń0,25
Wykryte czołgi9260,33000
Obrażenia263,09
Obrażenia torów14,75
Obrażenia wykrywania130,39
Obrażenia wspomagania145,14
Obrażenia łączne408,23
Przechwycenie bazy41051,44000
Obrona bazy7820,27000
Doświadczenie368,55
Skuteczność trafień61,04%
Klasyfikacja osobista2042000
Klasyfikacja World of Tanks1477000
WN7204,93
WN890,32
WNX51,47

Progresja gracza leopard1_76_

Linia ciągła przedstawia ogólną wartość WNX (odpowiada kolumnie Suma powyżej), która zmienia się powoli wraz z kolejnymi bitwami. Linia przerywana przedstawia wartość WNX dla sesji, obliczaną na podstawie wyników uzyskanych od poprzedniego zapisu. Pokazuje okresy dobrej i słabej formy. Kolor linii odpowiada przedziałowi w skali Klasyfikacja.

Klasyfikacja gracza leopard1_76_: Czołgi mające na nią wpływ

🚀 Podnoszenie klasyfikacjiWNX

Czołgi podnoszące klasyfikację ogólną: ich usunięcie obniżyłoby ją.

  • Churchill III
    Poziom V· 984 bitwy
    99,57−18,57 po usunięciu
  • Leopard 1
    Poziom X· 84 bitwy
    660,72−15,53 po usunięciu
Obniżanie klasyfikacjiWNX

Czołgi obniżające klasyfikację ogólną: ich usunięcie podniosłoby ją.

  • Leopard Prototyp A
    Poziom IX· 697 bitwy
    5,33+28,98 po usunięciu
  • Indien-Panzer
    Poziom VIII· 480 bitwy
    24,49+6,33 po usunięciu
  • VK 30.01 (D)
    Poziom VI· 145 bitwy
    0,20+4,40 po usunięciu
  • VK 30.02 (D)
    Poziom VII· 289 bitwy
    28,66+2,57 po usunięciu
  • Pz.Kpfw. III/IV
    Poziom V· 63 bitwy
    4,87+0,99 po usunięciu

Znaki i mistrzostwo: leopard1_76_

Marki Mistrzostwa83. klasa342. klasa211. klasa10Ace TankerM

Pojazdy według najlepszej zdobytej odznaki. Odznaka dotyczy jednej bitwy, a nie średniej: gra przyznaje ją na podstawie doświadczenia zdobytego w pojedynczej bitwie w porównaniu z wynikami osiąganymi tym pojazdem w regionie.

PoziomBrak3. klasa32. klasa21. klasa1Ace TankerM
X11
IX1
VIII11
VII1
VI11
V111
IV11
III1
II1
I1

0 z 16 pojazdów ma odznakę Ace Tanker (0% pojazdów w garażu).

Historia klanów gracza leopard1_76_

2 klanów · 5 days w klanach

lis 20182020202120222023202420252026dzisiaj
[FLICT]FLICT emblemConflict is Inevitable28 lip 20245 days
[ARMY]ARMY emblemBULGARIAN TANK ARMY21 lip 202432 minutes