_ALEX__________ALEX_

Dołączył(a) mar 2014Ostatnia bitwa Zaktualizowane
uk
[UA_A_] Ukrainian avengers
Rekrut · Dołączył 14 cze 2026
UA_A_ emblem

Statystyki gracza _ALEX__________ALEX_: Bitwy losowe ·

StatystykaSumaOstatnie 24hOstatnie 7dOstatnie 30d
Bitwy13 04632216503
Poziom6,417,217,447,96
Wygrane601846,13%1031,25%9242,59%21342,35%
Straty686452,61%2165,63%12055,56%27955,47%
Remisy1641,26%13,13%41,85%112,19%
Przetrwał bitew303223,24%1031,25%7936,57%16633,00%
Zniszczone czołgi63320,49210,661210,562630,52
Współczynnik zniszczeń0,630,950,880,78
Wykryte czołgi90240,6910,03270,131780,35
Obrażenia542,74839,63769,07881,17
Obrażenia torów25,8052,5648,3841,13
Obrażenia wykrywania174,5112,9489,49153,04
Obrażenia wspomagania200,3165,50137,87194,17
Obrażenia łączne743,00868,21904,361096,46
Przechwycenie bazy90680,7000,00130,061080,21
Obrona bazy36500,2800,00760,351370,27
Doświadczenie407,45569,59575,53589,07
Skuteczność trafień58,03%24,60%29,12%46,01%
Klasyfikacja osobista3463-2+13+37
Klasyfikacja World of Tanks36140-2-3
WN7617,30510,83574,67582,41
WN8623,66749,88653,10706,44
WNX507,77796,84693,36673,86

Progresja gracza _ALEX__________ALEX_

Linia ciągła przedstawia ogólną wartość WNX (odpowiada kolumnie Suma powyżej), która zmienia się powoli wraz z kolejnymi bitwami. Linia przerywana przedstawia wartość WNX dla sesji, obliczaną na podstawie wyników uzyskanych od poprzedniego zapisu. Pokazuje okresy dobrej i słabej formy. Kolor linii odpowiada przedziałowi w skali Klasyfikacja.

Klasyfikacja gracza _ALEX__________ALEX_: Czołgi mające na nią wpływ

🚀 Podnoszenie klasyfikacjiWNX

Czołgi podnoszące klasyfikację ogólną: ich usunięcie obniżyłoby ją.

  • E 75
    Poziom IX· 175 bitwy
    1142,06−11,02 po usunięciu
  • FV215b (183)
    Poziom X· 277 bitwy
    787,74−9,13 po usunięciu
  • Matilda
    Poziom IV· 1054 bitwy
    571,45−7,25 po usunięciu
  • Leopard 1
    Poziom X· 276 bitwy
    646,97−6,56 po usunięciu
  • Object 777 Version II
    Poziom IX· 159 bitwy
    806,22−4,76 po usunięciu
Obniżanie klasyfikacjiWNX

Czołgi obniżające klasyfikację ogólną: ich usunięcie podniosłoby ją.

  • T-44
    Poziom VIII· 353 bitwy
    221,02+10,48 po usunięciu
  • T-43
    Poziom VII· 220 bitwy
    194,89+6,36 po usunięciu
  • E 50
    Poziom IX· 180 bitwy
    334,73+3,46 po usunięciu
  • IS
    Poziom VII· 145 bitwy
    260,72+3,45 po usunięciu
  • Charioteer
    Poziom VIII· 119 bitwy
    249,02+3,24 po usunięciu

Znaki i mistrzostwo: _ALEX__________ALEX_

Odznaki biegłości700

Pojazdy według odznak biegłości na lufach. Odznaka odpowiada średniej utrzymywanej przez dłuższy czas: gra oblicza ją w ruchomym oknie ostatnich bitew, porównując wynik z rezultatami osiąganymi tym pojazdem w regionie.

PoziomBrak
X9
IX121
VIII201
VII221
VI271
V243
IV22
III20
II16
I10

Dane o odznakach biegłości odczytano dla 189 z 195 pojazdów. Dane pozostałych pojawią się po odświeżeniu konta.

Marki Mistrzostwa493. klasa3792. klasa2411. klasa18Ace TankerM

Pojazdy według najlepszej zdobytej odznaki. Odznaka dotyczy jednej bitwy, a nie średniej: gra przyznaje ją na podstawie doświadczenia zdobytego w pojedynczej bitwie w porównaniu z wynikami osiąganymi tym pojazdem w regionie.

PoziomBrak3. klasa32. klasa21. klasa1Ace TankerM
X1143
IX1273
VIII26107
VII61071
VI271073
V361233
IV23971
III15113
II3931
I343

8 z 195 pojazdów ma odznakę Ace Tanker (4% pojazdów w garażu).

Gra powyżej poziomu odznak na lufie

Pojazdy, których łączne uszkodzenia przekraczają już próg odznaki, której jeszcze nie mają. Znacznik pokazuje wartość tych łącznych uszkodzeń, a jego kolor odpowiada przekroczonemu progowi odznaki.

Historia klanów gracza _ALEX__________ALEX_

4 klanów · 3y 5mo w klanach

mar 201420152016201720182019202020212022202320242025dzisiaj
[UA_A_]UA_A_ emblemUkrainian avengersobecny3 months
[NER0N]NER0N emblemNERON14 lut 20261 month
[AGIOS]AGIOS emblemAios o Feos9 sty 20264 months
[UA-A-]UA-A- emblemUkrainian armored regiment30 sie 20253 years