Wraith_CZE

Dołączył(a) wrz 2012Ostatnia bitwa Zaktualizowane
cssk

Statystyki gracza Wraith_CZE: Bitwy losowe ·

StatystykaSumaOstatnie 24hOstatnie 7dOstatnie 30d
Bitwy71 889286521
Poziom8,559,009,049,52
Wygrane35 98050,05%00,00%4552,33%25448,75%
Straty34 92848,59%2100,00%4046,51%26049,90%
Remisy9811,36%00,00%11,16%71,34%
Przetrwał bitew22 08130,72%00,00%1922,09%14828,41%
Zniszczone czołgi59 9050,8300,00810,943860,74
Współczynnik zniszczeń1,200,001,211,03
Wykryte czołgi65 5710,9121,001001,167521,44
Obrażenia1417,311429,002097,631733,82
Obrażenia torów57,550,0026,1047,28
Obrażenia wykrywania288,0061,00519,51600,51
Obrażenia wspomagania345,5561,00545,61647,79
Obrażenia łączne1762,851490,002649,112420,11
Przechwycenie bazy151 0532,1000,00530,624160,80
Obrona bazy28 2580,3900,0000,002860,55
Doświadczenie695,07348,50917,51831,13
Skuteczność trafień65,51%85,71%76,43%74,95%
Klasyfikacja osobista7117-1+2+5
Klasyfikacja World of Tanks57060+4+2
WN71071,33339,691307,001082,71
WN81429,27687,111717,881541,89
WNX1382,27519,011885,451493,52

Progresja gracza Wraith_CZE

Linia ciągła przedstawia ogólną wartość WNX (odpowiada kolumnie Suma powyżej), która zmienia się powoli wraz z kolejnymi bitwami. Linia przerywana przedstawia wartość WNX dla sesji, obliczaną na podstawie wyników uzyskanych od poprzedniego zapisu. Pokazuje okresy dobrej i słabej formy. Kolor linii odpowiada przedziałowi w skali Klasyfikacja.

Klasyfikacja gracza Wraith_CZE: Czołgi mające na nią wpływ

🚀 Podnoszenie klasyfikacjiWNX

Czołgi podnoszące klasyfikację ogólną: ich usunięcie obniżyłoby ją.

  • Waffenträger auf E 100
    Poziom X· 1700 bitwy
    1857,11−17,43 po usunięciu
  • Object 268 Version 4
    Poziom X· 710 bitwy
    2215,74−9,09 po usunięciu
  • Grille 15
    Poziom X· 1416 bitwy
    1770,74−9,09 po usunięciu
  • Rhm.-Borsig Waffenträger
    Poziom VIII· 1654 bitwy
    1699,86−7,31 po usunięciu
  • TVP T 50/51
    Poziom X· 1532 bitwy
    1637,69−6,77 po usunięciu
⚓ Obniżanie klasyfikacjiWNX

Czołgi obniżające klasyfikację ogólną: ich usunięcie podniosłoby ją.

  • T26E4 SuperPershing
    Poziom VIII· 2453 bitwy
    710,29+22,39 po usunięciu
  • VK 30.01 (H)
    Poziom V· 848 bitwy
    462,61+7,58 po usunięciu
  • E 75
    Poziom IX· 478 bitwy
    570,02+6,57 po usunięciu
  • Tiger I
    Poziom VII· 337 bitwy
    178,93+6,36 po usunięciu
  • Tiger II
    Poziom VIII· 457 bitwy
    527,02+5,64 po usunięciu

Znaki i mistrzostwo: Wraith_CZE

Marki Mistrzostwa603. klasa31402. klasa21161. klasa163Ace TankerM

Pojazdy według najlepszej zdobytej odznaki. Odznaka dotyczy jednej bitwy, a nie średniej: gra przyznaje ją na podstawie doświadczenia zdobytego w pojedynczej bitwie w porównaniu z wynikami osiąganymi tym pojazdem w regionie.

PoziomBrak3. klasa32. klasa21. klasa1Ace TankerM
XI—3102—
X14203318
IX41337158
VIII917273826
VII221294
VI651183
V451232
IV1272—
III7323—
II54—21
I—2211

63 z 418 pojazdów ma odznakę Ace Tanker (15% pojazdów w garażu).

Historia klanów gracza Wraith_CZE

7 klanów · 10y 5mo w klanach

wrz 2012201420152016201720182019202020212022202320242025dzisiaj
[GOWAY]GOWAY emblemGolden army CZ/SK3 mar 20267 months
[HYRAX]HYRAX emblemHYRAX — We Bite First12 sie 20255 days
[MAX_1]MAX_1 emblemMAX_15 sie 202518 days
[BULCZ]BULCZ emblemBuldociCZ17 lip 202511 months
[WING-]WING- emblemRED WINGS7 sie 20243 years
[CSJT]CSJT emblemČeskoSlovenská jednotka tankistů17 sty 20214 months
[BBB]BBB emblemBohemian Battle Brothers (CZ)21 sty 20196 years