Webster_75

Dołączył(a) mar 2017Ostatnia bitwa Zaktualizowane
de
[OSPO] Ossi Power
Rezerwista · Dołączył 11 sie 2017
OSPO emblem

Statystyki gracza Webster_75: Bitwy losowe ·

StatystykaSumaOstatnie 24hOstatnie 7dOstatnie 30d
Bitwy16 169000
Poziom5,86
Wygrane744846,06%000
Straty855552,91%000
Remisy1661,03%000
Przetrwał bitew252915,64%000
Zniszczone czołgi61970,38000
Współczynnik zniszczeń0,45
Wykryte czołgi15 7480,97000
Obrażenia355,88
Obrażenia torów24,19
Obrażenia wykrywania174,06
Obrażenia wspomagania198,25
Obrażenia łączne554,13
Przechwycenie bazy10 2530,63000
Obrona bazy18040,11000
Doświadczenie271,11
Skuteczność trafień55,68%
Klasyfikacja osobista2714000
Klasyfikacja World of Tanks2933000
WN7508,80
WN8406,77
WNX292,42

Progresja gracza Webster_75

Linia ciągła przedstawia ogólną wartość WNX (odpowiada kolumnie Suma powyżej), która zmienia się powoli wraz z kolejnymi bitwami. Linia przerywana przedstawia wartość WNX dla sesji, obliczaną na podstawie wyników uzyskanych od poprzedniego zapisu. Pokazuje okresy dobrej i słabej formy. Kolor linii odpowiada przedziałowi w skali Klasyfikacja.

Klasyfikacja gracza Webster_75: Czołgi mające na nią wpływ

🚀 Podnoszenie klasyfikacjiWNX

Czołgi podnoszące klasyfikację ogólną: ich usunięcie obniżyłoby ją.

  • E 75
    Poziom IX· 2155 bitwy
    434,77−39,31 po usunięciu
  • T-28
    Poziom IV· 2577 bitwy
    481,41−24,32 po usunięciu
  • Jagdpanzer 38(t) Hetzer
    Poziom IV· 686 bitwy
    339,86−4,24 po usunięciu
  • Tiger I
    Poziom VII· 2344 bitwy
    316,32−3,58 po usunięciu
  • Tiger II
    Poziom VIII· 1687 bitwy
    295,31−1,44 po usunięciu
Obniżanie klasyfikacjiWNX

Czołgi obniżające klasyfikację ogólną: ich usunięcie podniosłoby ją.

  • Pz.Kpfw. IV Ausf. H
    Poziom V· 1848 bitwy
    75,63+24,44 po usunięciu
  • Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.
    Poziom IV· 1051 bitwy
    119,70+10,53 po usunięciu
  • VK 36.01 (H)
    Poziom VI· 313 bitwy
    56,36+5,64 po usunięciu
  • Bat.-Châtillon 12 t
    Poziom VIII· 299 bitwy
    95,04+4,12 po usunięciu
  • Panhard AMD 178B
    Poziom VI· 365 bitwy
    115,48+3,33 po usunięciu

Znaki i mistrzostwo: Webster_75

Marki Mistrzostwa153. klasa3192. klasa2121. klasa14Ace TankerM

Pojazdy według najlepszej zdobytej odznaki. Odznaka dotyczy jednej bitwy, a nie średniej: gra przyznaje ją na podstawie doświadczenia zdobytego w pojedynczej bitwie w porównaniu z wynikami osiąganymi tym pojazdem w regionie.

PoziomBrak3. klasa32. klasa21. klasa1Ace TankerM
IX12
VIII111
VII311
VI2121
V3341
IV12232
III11511
II541
I3133

4 z 67 pojazdów ma odznakę Ace Tanker (6% pojazdów w garażu).

Historia klanów gracza Webster_75

1 klanów · 8y 10mo w klanach

mar 2017201820192020202120222023202420252026dzisiaj
[OSPO]OSPO emblemOssi Powerobecny9 years