The_Operative_Doofy

Dołączył(a) lis 2023Ostatnia bitwa Zaktualizowane
enltru
[R-N_G] R-N-G = PUNISHER
Szeregowy · Dołączył 23 gru 2023
R-N_G emblem

Statystyki gracza The_Operative_Doofy: Bitwy losowe ·

StatystykaSumaOstatnie 24hOstatnie 7dOstatnie 30d
Bitwy167755152
Średni tier8,7310,8010,809,88
Wygrane96757,66%360,00%360,00%8455,26%
Przegrane68841,03%240,00%240,00%6744,08%
Remisy221,31%00,00%00,00%10,66%
Przetrwał bitew58234,70%00,00%00,00%4126,97%
Zniszczone czołgi20631,2300,0000,001641,08
Współczynnik zniszczeń1,880,000,001,48
Wykryte czołgi20921,2551,0051,001581,04
Obrażenia2620,722352,602352,603123,73
Obrażenia torów76,120,000,0096,39
Obrażenia wykrywania375,85501,40501,40394,23
Obrażenia wspomagania451,98501,40501,40490,62
Obrażenia łączne3072,692854,002854,003743,40
Przejęcie bazy8340,5000,0000,0040,03
Obrona bazy4790,2900,0000,00790,52
Doświadczenie1076,12656,00656,001019,18
Skuteczność trafień77,82%82,14%82,14%79,95%
Klasyfikacja osobista7371+3+3+164
Ranking World of Tanks9539-12-12-82
WN71767,30787,80787,801599,69
WN82978,411269,681269,682864,07
WNX3235,971050,501050,503042,64

Bitwy gracza The_Operative_Doofy

Przykład

Udostępnij swoje bitwy

Wargaming nic nie publikuje na temat pojedynczej bitwy, a bitwy wspólne dla The_Operative_Doofy nikt jeszcze nie udostępnił. Z modem unicum.gg bitwy, w które grasz, pokażemy tutaj wraz z całym składem.

Progresja gracza The_Operative_Doofy

Linia ciągła przedstawia ogólną wartość WNX (odpowiada kolumnie Suma powyżej), która zmienia się powoli wraz z kolejnymi bitwami. Linia przerywana przedstawia wartość WNX dla sesji, obliczaną na podstawie wyników uzyskanych od poprzedniego zapisu. Pokazuje okresy dobrej i słabej formy. Kolor linii odpowiada przedziałowi w skali Klasyfikacja.

Klasyfikacja gracza The_Operative_Doofy: Czołgi mające na nią wpływ

🚀 Podnoszenie klasyfikacjiWNX

Czołgi podnoszące klasyfikację ogólną: ich usunięcie obniżyłoby ją.

  • Poziom IX· 45 bitwy
    4234,58−27,89 po usunięciu
  • Poziom VIII· 42 bitwy
    4082,15−19,77 po usunięciu
  • Poziom X· 40 bitwy
    3725,06−17,08 po usunięciu
  • Poziom IX· 39 bitwy
    3834,94−14,04 po usunięciu
  • Poziom X· 40 bitwy
    3546,11−8,39 po usunięciu
⚓ Obniżanie klasyfikacjiWNX

Czołgi obniżające klasyfikację ogólną: ich usunięcie podniosłoby ją.

  • Poziom VIII· 41 bitwy
    2112,65+30,21 po usunięciu
  • Poziom IX· 60 bitwy
    2761,85+20,29 po usunięciu
  • Poziom VIII· 33 bitwy
    2943,49+5,43 po usunięciu
  • Poziom IX· 53 bitwy
    2980,69+4,21 po usunięciu
  • Poziom VIII· 32 bitwy
    2821,76+3,44 po usunięciu

Znaki i mistrzostwo: The_Operative_Doofy

Marki Mistrzostwa73. klasa3172. klasa2311. klasa134Ace TankerM

Pojazdy według najlepszej zdobytej odznaki. Odznaka dotyczy jednej bitwy, a nie średniej: gra przyznaje ją na podstawie doświadczenia zdobytego w pojedynczej bitwie w porównaniu z wynikami osiąganymi tym pojazdem w regionie.

PoziomBrak3. klasa32. klasa21. klasa1Ace TankerM
XI——2—1
X——256
IX24695
VIII—151211
VII———45
VI——114
V—11—2
III—1———

34 z 91 pojazdów ma odznakę Ace Tanker (37% pojazdów w garażu).

Historia klanów gracza The_Operative_Doofy

1 klanów · 2y 5mo w klanach

lis 202320252026dzisiaj
[R-N_G]R-N_G emblemR-N-G = PUNISHERobecny3 years