Sucha_Ryba

Dołączył(a) mar 2022Ostatnia bitwa Zaktualizowane
pl
[VALID] VALID
Oficer polowy · Dołączył 11 paź 2025
VALID emblem

Statystyki gracza Sucha_Ryba: Bitwy losowe ·

StatystykaSumaOstatnie 24hOstatnie 7dOstatnie 30d
Bitwy81080024
Poziom8,9810,00
Wygrane514163,41%001875,00%
Straty284935,14%00625,00%
Remisy1181,46%0000,00%
Przetrwał bitew347042,80%00937,50%
Zniszczone czołgi12 0211,4800301,25
Współczynnik zniszczeń2,592,00
Wykryte czołgi10 5931,3100170,71
Obrażenia2934,053229,13
Obrażenia torów73,46131,92
Obrażenia wykrywania574,86816,96
Obrażenia wspomagania648,32948,88
Obrażenia łączne3582,374178,00
Przechwycenie bazy37620,460000,00
Obrona bazy35610,440000,00
Doświadczenie1101,07996,00
Skuteczność trafień77,86%68,58%
Klasyfikacja osobista10 30100+5
Klasyfikacja World of Tanks10 81200-1
WN72010,491714,03
WN83494,842754,91
WNX3776,573581,85

Progresja gracza Sucha_Ryba

Linia ciągła przedstawia ogólną wartość WNX (odpowiada kolumnie Suma powyżej), która zmienia się powoli wraz z kolejnymi bitwami. Linia przerywana przedstawia wartość WNX dla sesji, obliczaną na podstawie wyników uzyskanych od poprzedniego zapisu. Pokazuje okresy dobrej i słabej formy. Kolor linii odpowiada przedziałowi w skali Klasyfikacja.

Klasyfikacja gracza Sucha_Ryba: Czołgi mające na nią wpływ

🚀 Podnoszenie klasyfikacjiWNX

Czołgi podnoszące klasyfikację ogólną: ich usunięcie obniżyłoby ją.

  • Object 907
    Poziom X· 437 bitwy
    4429,13−43,41 po usunięciu
  • CS-63
    Poziom X· 236 bitwy
    4555,35−25,63 po usunięciu
  • Controcarro 3 Minotauro
    Poziom X· 143 bitwy
    4645,85−19,95 po usunięciu
  • Ho-Ri 3
    Poziom X· 229 bitwy
    4109,53−16,26 po usunięciu
  • Super Conqueror
    Poziom X· 333 bitwy
    4090,14−16,13 po usunięciu
Obniżanie klasyfikacjiWNX

Czołgi obniżające klasyfikację ogólną: ich usunięcie podniosłoby ją.

  • FV215b (183)
    Poziom X· 450 bitwy
    3139,96+33,42 po usunięciu
  • Caernarvon Action X
    Poziom VIII· 239 bitwy
    2943,16+21,47 po usunięciu
  • T-54
    Poziom IX· 110 bitwy
    2575,75+15,25 po usunięciu
  • T-44
    Poziom VIII· 56 bitwy
    1954,08+11,27 po usunięciu
  • BZ-176
    Poziom VIII· 782 bitwy
    3688,37+8,22 po usunięciu

Znaki i mistrzostwo: Sucha_Ryba

Marki Mistrzostwa13. klasa362. klasa2361. klasa154Ace TankerM

Pojazdy według najlepszej zdobytej odznaki. Odznaka dotyczy jednej bitwy, a nie średniej: gra przyznaje ją na podstawie doświadczenia zdobytego w pojedynczej bitwie w porównaniu z wynikami osiąganymi tym pojazdem w regionie.

PoziomBrak3. klasa32. klasa21. klasa1Ace TankerM
XI1
X2417
IX811
VIII12816
VII265
VI75
V2

54 z 97 pojazdów ma odznakę Ace Tanker (56% pojazdów w garażu).

Historia klanów gracza Sucha_Ryba

11 klanów · 1y 7mo w klanach

mar 20222023202420252026dzisiaj
[VALID]VALID emblemVALIDobecny1 year
[LYRIC]LYRIC emblemINHALE EXHALE10 paź 202518 days
[-NT]-NT emblemnice try pozdro21 wrz 202522 days
[-N7]-N7 emblemnice try pozdr29 sie 202510 days
[-N7]-N7 emblemnice try pozdr16 sie 20253 months
[CLIFF]CLIFF emblemCliffs Throwing Specialists30 mar 202521 days
[-NT]-NT emblemnice try pozdro4 gru 20245 months
[-NT]-NT emblemnice try pozdro19 lip 20241 day
[-N7]-N7 emblemnice try pozdr13 lip 20249 days
[VAUNT]VAUNT emblemSo, who's next?!3 lip 202416 days
[DE-VI]DE-VI emblemDelicious Vicious15 cze 20241 day