Stepan_RED_WATER

Dołączył(a) paź 2016Ostatnia bitwa Zaktualizowane
cs
[RWTP] Red Waterův Tankový Prapor
Młodszy oficer · Dołączył 26 gru 2018
RWTP emblem

Statystyki gracza Stepan_RED_WATER: Bitwy losowe ·

StatystykaSumaOstatnie 24hOstatnie 7dOstatnie 30d
Bitwy4010000
Poziom4,49
Wygrane179044,64%000
Straty219754,79%000
Remisy230,57%000
Przetrwał bitew57214,26%000
Zniszczone czołgi10290,26000
Współczynnik zniszczeń0,30
Wykryte czołgi21840,54000
Obrażenia149,36
Obrażenia torów10,03
Obrażenia wykrywania79,37
Obrażenia wspomagania89,39
Obrażenia łączne238,75
Przechwycenie bazy12730,32000
Obrona bazy6670,17000
Doświadczenie186,15
Skuteczność trafień42,83%
Klasyfikacja osobista1646000
Klasyfikacja World of Tanks1567000
WN7274,49
WN8148,64
WNX58,11

Progresja gracza Stepan_RED_WATER

Linia ciągła przedstawia ogólną wartość WNX (odpowiada kolumnie Suma powyżej), która zmienia się powoli wraz z kolejnymi bitwami. Linia przerywana przedstawia wartość WNX dla sesji, obliczaną na podstawie wyników uzyskanych od poprzedniego zapisu. Pokazuje okresy dobrej i słabej formy. Kolor linii odpowiada przedziałowi w skali Klasyfikacja.

Klasyfikacja gracza Stepan_RED_WATER: Czołgi mające na nią wpływ

🚀 Podnoszenie klasyfikacjiWNX

Czołgi podnoszące klasyfikację ogólną: ich usunięcie obniżyłoby ją.

  • Heavy Tank No. VI
    Poziom VI· 173 bitwy
    211,45−6,84 po usunięciu
  • Type 64
    Poziom VI· 143 bitwy
    280,18−6,29 po usunięciu
  • T-34-85
    Poziom VI· 310 bitwy
    135,02−6,26 po usunięciu
  • Pudel
    Poziom VI· 71 bitwy
    505,43−6,03 po usunięciu
  • O-I
    Poziom VI· 106 bitwy
    269,78−5,41 po usunięciu
Obniżanie klasyfikacjiWNX

Czołgi obniżające klasyfikację ogólną: ich usunięcie podniosłoby ją.

  • T-34
    Poziom V· 301 bitwy
    2,08+7,02 po usunięciu
  • A-20
    Poziom V· 168 bitwy
    8,49+4,42 po usunięciu
  • BT-7
    Poziom IV· 95 bitwy
    4,23+3,16 po usunięciu
  • Type 95 Heavy
    Poziom IV· 108 bitwy
    5,08+2,88 po usunięciu
  • Covenanter
    Poziom V· 68 bitwy
    0,00+2,80 po usunięciu

Znaki i mistrzostwo: Stepan_RED_WATER

Marki Mistrzostwa593. klasa3332. klasa251. klasa11Ace TankerM

Pojazdy według najlepszej zdobytej odznaki. Odznaka dotyczy jednej bitwy, a nie średniej: gra przyznaje ją na podstawie doświadczenia zdobytego w pojedynczej bitwie w porównaniu z wynikami osiąganymi tym pojazdem w regionie.

PoziomBrak3. klasa32. klasa21. klasa1Ace TankerM
VIII22
VII221
VI5252
V468
IV881
III416411
II132041
I533

1 z 133 pojazdów ma odznakę Ace Tanker (1% pojazdów w garażu).

Historia klanów gracza Stepan_RED_WATER

3 klanów · 7y 6mo w klanach

paź 2016201820192020202120222023202420252026dzisiaj
[RWTP]RWTP emblemRed Waterův Tankový Praporobecny8 years
[TNT1]TNT1 emblemCZ tankisti TNT21 lut 201824 days
[CSNK]CSNK emblemČesko-slovenský nukleárny kidi24 lip 20176 hours