Shfty_11_10

Dołączył(a) sie 2022Ostatnia bitwa Zaktualizowane
de
[_F41L] We do not F41L
Oficer polowy · Dołączył 13 wrz 2025
_F41L emblem

Statystyki gracza Shfty_11_10: Bitwy losowe ·

StatystykaSumaOstatnie 24hOstatnie 7dOstatnie 30d
Bitwy29530780
Poziom7,18—6,578,11
Wygrane126742,91%0—342,86%3240,00%
Straty164955,84%0—457,14%4860,00%
Remisy371,25%0—00,00%00,00%
Przetrwał bitew49316,69%0—114,29%1316,25%
Zniszczone czołgi10680,360—20,29390,49
Współczynnik zniszczeń0,43—0,330,58
Wykryte czołgi29491,000—20,29540,68
Obrażenia504,59—339,71781,99
Obrażenia torów15,86—92,8610,00
Obrażenia wykrywania240,63—309,71259,66
Obrażenia wspomagania256,49—402,57269,66
Obrażenia łączne761,09—742,291056,01
Przechwycenie bazy15370,520—00,0000,00
Obrona bazy7770,260—00,0040,05
Doświadczenie398,60—295,00431,36
Skuteczność trafień66,59%—64,06%68,76%
Klasyfikacja osobista297500+18
Klasyfikacja World of Tanks278700+24
WN7485,75—280,32505,07
WN8476,20—331,77603,45
WNX374,20—351,19540,87

Progresja gracza Shfty_11_10

Linia ciągła przedstawia ogólną wartość WNX (odpowiada kolumnie Suma powyżej), która zmienia się powoli wraz z kolejnymi bitwami. Linia przerywana przedstawia wartość WNX dla sesji, obliczaną na podstawie wyników uzyskanych od poprzedniego zapisu. Pokazuje okresy dobrej i słabej formy. Kolor linii odpowiada przedziałowi w skali Klasyfikacja.

Klasyfikacja gracza Shfty_11_10: Czołgi mające na nią wpływ

🚀 Podnoszenie klasyfikacjiWNX

Czołgi podnoszące klasyfikację ogólną: ich usunięcie obniżyłoby ją.

  • E 100
    Poziom X· 108 bitwy
    785,46−21,99 po usunięciu
  • Object 430
    Poziom IX· 73 bitwy
    761,29−12,47 po usunięciu
  • Kranvagn
    Poziom X· 88 bitwy
    654,32−12,29 po usunięciu
  • SU-100
    Poziom VI· 91 bitwy
    578,88−6,41 po usunięciu
  • E 75
    Poziom IX· 159 bitwy
    438,60−4,79 po usunięciu
⚓ Obniżanie klasyfikacjiWNX

Czołgi obniżające klasyfikację ogólną: ich usunięcie podniosłoby ją.

  • Kanonenjagdpanzer 105
    Poziom VIII· 190 bitwy
    276,58+7,82 po usunięciu
  • Panhard AMD 178B
    Poziom VI· 72 bitwy
    45,92+6,75 po usunięciu
  • Panhard AML Lynx 6x6
    Poziom VIII· 63 bitwy
    149,94+4,66 po usunięciu
  • VK 36.01 (H)
    Poziom VI· 43 bitwy
    95,52+4,27 po usunięciu
  • T-43
    Poziom VII· 73 bitwy
    217,22+3,73 po usunięciu

Znaki i mistrzostwo: Shfty_11_10

Marki Mistrzostwa553. klasa3282. klasa271. klasa10Ace TankerM

Pojazdy według najlepszej zdobytej odznaki. Odznaka dotyczy jednej bitwy, a nie średniej: gra przyznaje ją na podstawie doświadczenia zdobytego w pojedynczej bitwie w porównaniu z wynikami osiąganymi tym pojazdem w regionie.

PoziomBrak3. klasa32. klasa21. klasa1Ace TankerM
X—222—
IX2331—
VIII444——
VII254——
VI2531—
V1842—
IV3114——
III21321—
II822——
I22———

0 z 116 pojazdów ma odznakę Ace Tanker (0% pojazdów w garażu).

Historia klanów gracza Shfty_11_10

2 klanów · 9 months w klanach

sie 20222023202420252026dzisiaj
[_F41L]_F41L emblemWe do not F41Lobecny1 year
[NRG]NRG emblemNever reloads the game7 lut 202328 minutes