Scorpnock_Shadow

Dołączył(a) cze 2024Ostatnia bitwa Zaktualizowane
pl
[MA_YA] MA_YA
Rekrut · Dołączył 11 cze 2024
MA_YA emblem

Statystyki gracza Scorpnock_Shadow: Bitwy losowe ·

StatystykaSumaOstatnie 24hOstatnie 7dOstatnie 30d
Bitwy290027
Poziom8,729,00
Wygrane1344,83%001348,15%
Straty1551,72%001348,15%
Remisy13,45%0013,70%
Przetrwał bitew931,03%00829,63%
Zniszczone czołgi160,5500160,59
Współczynnik zniszczeń0,800,84
Wykryte czołgi130,4500130,48
Obrażenia1151,861207,22
Obrażenia torów43,410,00
Obrażenia wykrywania243,000,00
Obrażenia wspomagania286,410,00
Obrażenia łączne1438,28590,00
Przechwycenie bazy1174,03001174,33
Obrona bazy00,000000,00
Doświadczenie642,07670,15
Skuteczność trafień75,61%77,78%
Klasyfikacja osobista177000+1077
Klasyfikacja World of Tanks395400+328
WN7653,64725,04
WN8798,55427,26
WNX709,1237,82

Progresja gracza Scorpnock_Shadow

Linia ciągła przedstawia ogólną wartość WNX (odpowiada kolumnie Suma powyżej), która zmienia się powoli wraz z kolejnymi bitwami. Linia przerywana przedstawia wartość WNX dla sesji, obliczaną na podstawie wyników uzyskanych od poprzedniego zapisu. Pokazuje okresy dobrej i słabej formy. Kolor linii odpowiada przedziałowi w skali Klasyfikacja.

Klasyfikacja gracza Scorpnock_Shadow: Czołgi mające na nią wpływ

Znaki i mistrzostwo: Scorpnock_Shadow

Marki Mistrzostwa03. klasa312. klasa201. klasa10Ace TankerM

Pojazdy według najlepszej zdobytej odznaki. Odznaka dotyczy jednej bitwy, a nie średniej: gra przyznaje ją na podstawie doświadczenia zdobytego w pojedynczej bitwie w porównaniu z wynikami osiąganymi tym pojazdem w regionie.

PoziomBrak3. klasa32. klasa21. klasa1Ace TankerM
IX1
V2

0 z 3 pojazdów ma odznakę Ace Tanker (0% pojazdów w garażu).

Historia klanów gracza Scorpnock_Shadow

1 klanów · 1y 12mo w klanach

cze 202420252026dzisiaj
[MA_YA]MA_YA emblemMA_YAobecny2 years