Roopww

Dołączył(a) lis 2012Ostatnia bitwa Zaktualizowane
fi
[SIWA] Konkurssi..
Szeregowy · Dołączył 15 wrz 2021
SIWA emblem

Statystyki gracza Roopww: Bitwy losowe ·

StatystykaSumaOstatnie 24hOstatnie 7dOstatnie 30d
Bitwy15 0351239372
Średni tier7,446,507,968,73
Wygrane838355,76%650,00%2358,97%22761,02%
Przegrane648943,16%433,33%1435,90%13837,10%
Remisy1631,08%216,67%25,13%71,88%
Przetrwał bitew485032,26%433,33%1128,21%12533,60%
Zniszczone czołgi16 5561,10231,92621,594921,32
Współczynnik zniszczeń1,632,882,211,99
Wykryte czołgi21 3651,42171,42501,286231,67
Obrażenia1639,721650,082303,102435,42
Obrażenia torów71,710,0025,6054,31
Obrażenia wykrywania428,46699,50328,88569,25
Obrażenia wspomagania500,17699,50354,48623,56
Obrażenia łączne2139,901936,002676,563069,02
Przejęcie bazy60480,4000,0000,00290,08
Obrona bazy10 4790,7000,00411,051740,47
Doświadczenie786,881040,081173,461116,59
Skuteczność trafień66,02%56,00%71,15%68,00%
Klasyfikacja osobista87360+5+69
Ranking World of Tanks84080+5+45
WN71600,911986,452064,231855,70
WN82397,432460,053479,123095,37
WNX2437,632784,853317,283284,44

Bitwy gracza Roopww

Przykład

Udostępnij swoje bitwy

Wargaming nic nie publikuje na temat pojedynczej bitwy, a bitwy wspólne dla Roopww nikt jeszcze nie udostępnił. Z modem unicum.gg bitwy, w które grasz, pokażemy tutaj wraz z całym składem.

Progresja gracza Roopww

Linia ciągła przedstawia ogólną wartość WNX (odpowiada kolumnie Suma powyżej), która zmienia się powoli wraz z kolejnymi bitwami. Linia przerywana przedstawia wartość WNX dla sesji, obliczaną na podstawie wyników uzyskanych od poprzedniego zapisu. Pokazuje okresy dobrej i słabej formy. Kolor linii odpowiada przedziałowi w skali Klasyfikacja.

Klasyfikacja gracza Roopww: Czołgi mające na nią wpływ

🚀 Podnoszenie klasyfikacjiWNX

Czołgi podnoszące klasyfikację ogólną: ich usunięcie obniżyłoby ją.

⚓ Obniżanie klasyfikacjiWNX

Czołgi obniżające klasyfikację ogólną: ich usunięcie podniosłoby ją.

  • Poziom VIII· 269 bitwy
    885,84+32,16 po usunięciu
  • Poziom VIII· 85 bitwy
    237,31+16,48 po usunięciu
  • Poziom VIII· 162 bitwy
    1033,80+16,22 po usunięciu
  • Poziom V· 152 bitwy
    537,20+13,40 po usunięciu
  • Poziom V· 98 bitwy
    80,59+12,78 po usunięciu

Znaki i mistrzostwo: Roopww

Marki Mistrzostwa433. klasa31032. klasa21671. klasa1145Ace TankerM

Pojazdy według najlepszej zdobytej odznaki. Odznaka dotyczy jednej bitwy, a nie średniej: gra przyznaje ją na podstawie doświadczenia zdobytego w pojedynczej bitwie w porównaniu z wynikami osiąganymi tym pojazdem w regionie.

PoziomBrak3. klasa32. klasa21. klasa1Ace TankerM
XI11431
X—372718
IX52122829
VIII611173346
VII3171625
VI1—82312
V—312145
IV341191
III179103
II8111323
I1—322

145 z 487 pojazdów ma odznakę Ace Tanker (30% pojazdów w garażu).

Historia klanów gracza Roopww

5 klanów · 6y 6mo w klanach

lis 2012201420152016201720182019202020212022202320242025dzisiaj
[SIWA]SIWA emblemKonkurssi..obecny5 years
[PETO]PETO emblemPelikenttien Eeppinen Taisteluosasto!13 wrz 20211 month
[METAL]METAL emblemTanks of Metal29 lip 20212 years
[COMBA]COMBA emblemCombat Academy30 gru 20194 days
[FTC-R]FTC-R emblemFinnish Tank Clan Recruits & Reservists31 lip 20151 month