RagingRaptor

Dołączył(a) mar 2012Ostatnia bitwa Zaktualizowane
de
[OM] Odem Mortis
Młodszy oficer · Dołączył 19 kwi 2026
OM emblem

Statystyki gracza RagingRaptor: Bitwy losowe ·

StatystykaSumaOstatnie 24hOstatnie 7dOstatnie 30d
Bitwy62 61316140461
Poziom8,299,6710,8510,68
Wygrane38 61761,68%956,25%7855,71%28361,39%
Straty23 15836,99%743,75%6042,86%17137,09%
Remisy8381,34%00,00%21,43%71,52%
Przetrwał bitew25 91141,38%850,00%6042,86%21747,07%
Zniszczone czołgi91 3501,46291,812441,747541,64
Współczynnik zniszczeń2,493,633,053,09
Wykryte czołgi98 5151,5790,562241,607871,71
Obrażenia2148,923496,193783,593631,04
Obrażenia torów90,68158,83106,14127,61
Obrażenia wykrywania445,12281,33683,86768,20
Obrażenia wspomagania535,79440,17790,01895,81
Obrażenia łączne2684,714090,174741,044536,13
Przechwycenie bazy64 6181,03130,81730,521050,23
Obrona bazy53 4800,8500,001380,993820,83
Doświadczenie954,421032,061135,191206,54
Skuteczność trafień72,38%67,33%75,69%75,64%
Klasyfikacja osobista11 1250+5+19
Klasyfikacja World of Tanks10 8420-1-8
WN71927,321978,322008,642014,48
WN83137,143880,703961,913989,31
WNX2952,094182,043954,663731,51

Progresja gracza RagingRaptor

Linia ciągła przedstawia ogólną wartość WNX (odpowiada kolumnie Suma powyżej), która zmienia się powoli wraz z kolejnymi bitwami. Linia przerywana przedstawia wartość WNX dla sesji, obliczaną na podstawie wyników uzyskanych od poprzedniego zapisu. Pokazuje okresy dobrej i słabej formy. Kolor linii odpowiada przedziałowi w skali Klasyfikacja.

Klasyfikacja gracza RagingRaptor: Czołgi mające na nią wpływ

🚀 Podnoszenie klasyfikacjiWNX

Czołgi podnoszące klasyfikację ogólną: ich usunięcie obniżyłoby ją.

  • Jagdpanzer E 100
    Poziom X· 1642 bitwy
    3628,32−22,95 po usunięciu
  • Panhard EBR 105
    Poziom X· 644 bitwy
    4184,51−14,23 po usunięciu
  • AMX 50 Foch (155)
    Poziom X· 825 bitwy
    3570,90−9,92 po usunięciu
  • Grille 15
    Poziom X· 392 bitwy
    4283,80−9,90 po usunięciu
  • Leopard 1
    Poziom X· 867 bitwy
    3356,49−7,53 po usunięciu
Obniżanie klasyfikacjiWNX

Czołgi obniżające klasyfikację ogólną: ich usunięcie podniosłoby ją.

  • T34
    Poziom VIII· 705 bitwy
    1703,32+14,40 po usunięciu
  • AMX 13 90
    Poziom IX· 469 bitwy
    1635,47+10,91 po usunięciu
  • Spähpanzer Ru 251
    Poziom IX· 783 bitwy
    2219,22+9,57 po usunięciu
  • Bat.-Châtillon 25 t AP
    Poziom IX· 191 bitwy
    750,05+9,43 po usunięciu
  • T-10
    Poziom IX· 276 bitwy
    1353,94+9,07 po usunięciu

Znaki i mistrzostwo: RagingRaptor

Marki Mistrzostwa333. klasa3832. klasa21431. klasa1484Ace TankerM

Pojazdy według najlepszej zdobytej odznaki. Odznaka dotyczy jednej bitwy, a nie średniej: gra przyznaje ją na podstawie doświadczenia zdobytego w pojedynczej bitwie w porównaniu z wynikami osiąganymi tym pojazdem w regionie.

PoziomBrak3. klasa32. klasa21. klasa1Ace TankerM
XI1720
X2271281
IX1152465
VIII261430132
VII191254
VI71155
V1161840
IV3101014
III25101110
II31310610
I11423

484 z 755 pojazdów ma odznakę Ace Tanker (64% pojazdów w garażu).

Historia klanów gracza RagingRaptor

11 klanów · 7y 8mo w klanach

mar 2012201420152016201720182019202020212022202320242025dzisiaj
[OM]OM emblemOdem Mortisobecny5 months
[UZLSS]UZLSS emblemMAKE USELESS GREAT AGAIN!17 kwi 202613 days
[OM]OM emblemOdem Mortis2 kwi 20261 year
[OM-I]OM-I emblemOdem Mortis Ignis30 lis 20241 month
[OM]OM emblemOdem Mortis29 paź 20242 years
[OM-P]OM-P emblemOdem Mortis Progressio6 mar 202329 days
[OM]OM emblemOdem Mortis4 lut 202311 months
[TENTS]TENTS emblemRent your TENT23 mar 202217 days
[TR4SH]TR4SH emblemTR4SH26 lut 20222 months
[OM]OM emblemOdem Mortis26 gru 20213 years
[TRVST]TRVST emblemWe Trust No One18 wrz 20182 days