Knils_Ger

Dołączył(a) kwi 2013Ostatnia bitwa Zaktualizowane
de
[N5PL] No Skill Pure Luck
Rekrut · Dołączył 3 paź 2025
N5PL emblem

Statystyki gracza Knils_Ger: Bitwy losowe ·

StatystykaSumaOstatnie 24hOstatnie 7dOstatnie 30d
Bitwy2510000
Poziom5,97———
Wygrane114845,74%0—0—0—
Straty134353,51%0—0—0—
Remisy190,76%0—0—0—
Przetrwał bitew50620,16%0—0—0—
Zniszczone czołgi12140,480—0—0—
Współczynnik zniszczeń0,61———
Wykryte czołgi15150,600—0—0—
Obrażenia495,80———
Obrażenia torów23,81———
Obrażenia wykrywania128,43———
Obrażenia wspomagania152,25———
Obrażenia łączne648,05———
Przechwycenie bazy8190,330—0—0—
Obrona bazy7690,310—0—0—
Doświadczenie403,72———
Skuteczność trafień56,91%———
Klasyfikacja osobista3093000
Klasyfikacja World of Tanks3257000
WN7601,43———
WN8582,74———
WNX444,82———

Progresja gracza Knils_Ger

Linia ciągła przedstawia ogólną wartość WNX (odpowiada kolumnie Suma powyżej), która zmienia się powoli wraz z kolejnymi bitwami. Linia przerywana przedstawia wartość WNX dla sesji, obliczaną na podstawie wyników uzyskanych od poprzedniego zapisu. Pokazuje okresy dobrej i słabej formy. Kolor linii odpowiada przedziałowi w skali Klasyfikacja.

Klasyfikacja gracza Knils_Ger: Czołgi mające na nią wpływ

🚀 Podnoszenie klasyfikacjiWNX

Czołgi podnoszące klasyfikację ogólną: ich usunięcie obniżyłoby ją.

  • Object 257
    Poziom IX· 88 bitwy
    742,59−16,63 po usunięciu
  • Waffenträger auf Pz. IV
    Poziom IX· 75 bitwy
    758,99−14,16 po usunięciu
  • Sturer Emil
    Poziom VII· 65 bitwy
    929,24−13,23 po usunięciu
  • Stridsyxa
    Poziom VIII· 63 bitwy
    779,76−10,74 po usunięciu
  • IS-7
    Poziom X· 48 bitwy
    671,07−8,17 po usunięciu
⚓ Obniżanie klasyfikacjiWNX

Czołgi obniżające klasyfikację ogólną: ich usunięcie podniosłoby ją.

  • T-28
    Poziom IV· 61 bitwy
    2,08+14,07 po usunięciu
  • Durchbruchswagen 2
    Poziom IV· 87 bitwy
    106,47+9,59 po usunięciu
  • Marder II
    Poziom III· 44 bitwy
    32,54+6,85 po usunięciu
  • T-46
    Poziom III· 44 bitwy
    29,36+6,68 po usunięciu
  • Jagdpanzer 38(t) Hetzer
    Poziom IV· 61 bitwy
    82,31+6,20 po usunięciu

Znaki i mistrzostwo: Knils_Ger

Marki Mistrzostwa383. klasa3322. klasa291. klasa11Ace TankerM

Pojazdy według najlepszej zdobytej odznaki. Odznaka dotyczy jednej bitwy, a nie średniej: gra przyznaje ją na podstawie doświadczenia zdobytego w pojedynczej bitwie w porównaniu z wynikami osiąganymi tym pojazdem w regionie.

PoziomBrak3. klasa32. klasa21. klasa1Ace TankerM
X1—3——
IX31—11
VIII2431—
VII1323—
VI1571—
V1641—
IV—75——
III1451—
II3821—
I5—1——

1 z 98 pojazdów ma odznakę Ace Tanker (1% pojazdów w garażu).

Historia klanów gracza Knils_Ger

2 klanów · 7y 10mo w klanach

kwi 201320152016201720182019202020212022202320242025dzisiaj
[N5PL]N5PL emblemNo Skill Pure Luckobecny1 year
[T_N_A]T_N_A emblemTanks of National Army22 mar 20237 years