GTM_Shocks

Dołączył(a) lis 2018Ostatnia bitwa Zaktualizowane
ro
[-R_S-] RED SKORPIONS
Szeregowy · Dołączył 10 sie 2020
-R_S- emblem

Statystyki gracza GTM_Shocks: Bitwy losowe ·

StatystykaSumaOstatnie 24hOstatnie 7dOstatnie 30d
Bitwy2523000
Poziom7,56———
Wygrane114845,50%0—0—0—
Straty133252,79%0—0—0—
Remisy431,70%0—0—0—
Przetrwał bitew59223,46%0—0—0—
Zniszczone czołgi15880,630—0—0—
Współczynnik zniszczeń0,82———
Wykryte czołgi19740,780—0—0—
Obrażenia933,27———
Obrażenia torów43,83———
Obrażenia wykrywania230,79———
Obrażenia wspomagania274,62———
Obrażenia łączne1207,89———
Przechwycenie bazy34941,380—0—0—
Obrona bazy6810,270—0—0—
Doświadczenie578,45———
Skuteczność trafień63,07%———
Klasyfikacja osobista4298000
Klasyfikacja World of Tanks4135000
WN7785,78———
WN8969,99———
WNX893,99———

Progresja gracza GTM_Shocks

Linia ciągła przedstawia ogólną wartość WNX (odpowiada kolumnie Suma powyżej), która zmienia się powoli wraz z kolejnymi bitwami. Linia przerywana przedstawia wartość WNX dla sesji, obliczaną na podstawie wyników uzyskanych od poprzedniego zapisu. Pokazuje okresy dobrej i słabej formy. Kolor linii odpowiada przedziałowi w skali Klasyfikacja.

Klasyfikacja gracza GTM_Shocks: Czołgi mające na nią wpływ

🚀 Podnoszenie klasyfikacjiWNX

Czołgi podnoszące klasyfikację ogólną: ich usunięcie obniżyłoby ją.

  • T-832
    Poziom VIII· 37 bitwy
    1949,83−15,73 po usunięciu
  • M103
    Poziom IX· 36 bitwy
    1781,17−14,93 po usunięciu
  • Strv S1
    Poziom VIII· 155 bitwy
    967,65−11,17 po usunięciu
  • Char Mle. 75
    Poziom IX· 81 bitwy
    1200,49−11,06 po usunięciu
  • T-10
    Poziom IX· 158 bitwy
    1017,32−9,87 po usunięciu
⚓ Obniżanie klasyfikacjiWNX

Czołgi obniżające klasyfikację ogólną: ich usunięcie podniosłoby ją.

  • M53/M55
    Poziom IX· 124 bitwy
    595,35+12,36 po usunięciu
  • IS
    Poziom VII· 60 bitwy
    442,19+11,50 po usunięciu
  • KV-85
    Poziom VI· 74 bitwy
    476,38+10,29 po usunięciu
  • Škoda T 50
    Poziom IX· 158 bitwy
    779,02+9,88 po usunięciu
  • Progetto M35 mod. 46
    Poziom VIII· 69 bitwy
    631,40+8,56 po usunięciu

Znaki i mistrzostwo: GTM_Shocks

Marki Mistrzostwa243. klasa3452. klasa2151. klasa12Ace TankerM

Pojazdy według najlepszej zdobytej odznaki. Odznaka dotyczy jednej bitwy, a nie średniej: gra przyznaje ją na podstawie doświadczenia zdobytego w pojedynczej bitwie w porównaniu z wynikami osiąganymi tym pojazdem w regionie.

PoziomBrak3. klasa32. klasa21. klasa1Ace TankerM
X—221—
IX11531
VIII931131
VII3312—
VI—362—
V4381—
IV2322—
III137——
II332——
I3—11—

2 z 112 pojazdów ma odznakę Ace Tanker (2% pojazdów w garażu).

Historia klanów gracza GTM_Shocks

2 klanów · 7y 6mo w klanach

lis 20182020202120222023202420252026dzisiaj
[-R_S-]-R_S- emblemRED SKORPIONSobecny6 years
[JUVI]JUVI emblemIN-HOC-SIGNO-VINCES6 sie 20202 years