Filson__

Dołączył(a) wrz 2025Ostatnia bitwa Zaktualizowane
deenfr
[WARRI] Wаrriors of light
Rekrut · Dołączył 5 paź 2025
WARRI emblem

Statystyki gracza Filson__: Bitwy losowe ·

StatystykaSumaOstatnie 24hOstatnie 7dOstatnie 30d
Bitwy4018663258
Średni tier7,557,008,027,72
Wygrane208451,87%350,00%3453,97%14857,36%
Przegrane189047,04%350,00%2641,27%10440,31%
Remisy441,10%00,00%34,76%62,33%
Przetrwał bitew141335,17%116,67%1828,57%9034,88%
Zniszczone czołgi32060,8050,83610,972741,06
Współczynnik zniszczeń1,231,001,361,63
Wykryte czołgi31240,78152,501081,713431,33
Obrażenia1148,911041,171396,761362,67
Obrażenia torów31,6839,1722,0030,41
Obrażenia wykrywania265,69436,50582,14467,04
Obrażenia wspomagania297,36475,67604,14497,45
Obrażenia łączne1446,281516,832000,901840,25
Przejęcie bazy24920,6200,001262,001860,72
Obrona bazy8530,2100,0000,0080,03
Doświadczenie710,95786,50861,33860,12
Skuteczność trafień64,90%87,18%72,49%70,13%
Klasyfikacja osobista6502-1+23+142
Ranking World of Tanks5869+3+29+130
WN71052,481242,591306,661370,34
WN81299,691896,431749,091757,53
WNX1250,551855,561850,521789,52

Bitwy gracza Filson__

Przykład

Udostępnij swoje bitwy

Wargaming nic nie publikuje na temat pojedynczej bitwy, a bitwy wspólne dla Filson__ nikt jeszcze nie udostępnił. Z modem unicum.gg bitwy, w które grasz, pokażemy tutaj wraz z całym składem.

Progresja gracza Filson__

Linia ciągła przedstawia ogólną wartość WNX (odpowiada kolumnie Suma powyżej), która zmienia się powoli wraz z kolejnymi bitwami. Linia przerywana przedstawia wartość WNX dla sesji, obliczaną na podstawie wyników uzyskanych od poprzedniego zapisu. Pokazuje okresy dobrej i słabej formy. Kolor linii odpowiada przedziałowi w skali Klasyfikacja.

Klasyfikacja gracza Filson__: Czołgi mające na nią wpływ

🚀 Podnoszenie klasyfikacjiWNX

Czołgi podnoszące klasyfikację ogólną: ich usunięcie obniżyłoby ją.

⚓ Obniżanie klasyfikacjiWNX

Czołgi obniżające klasyfikację ogólną: ich usunięcie podniosłoby ją.

  • Poziom VIII· 78 bitwy
    479,93+18,36 po usunięciu
  • Poziom IX· 101 bitwy
    768,38+15,66 po usunięciu
  • Poziom VIII· 103 bitwy
    775,64+12,50 po usunięciu
  • Poziom VII· 72 bitwy
    494,69+11,98 po usunięciu
  • Poziom IX· 126 bitwy
    925,30+11,38 po usunięciu

Znaki i mistrzostwo: Filson__

Marki Mistrzostwa313. klasa3532. klasa2311. klasa112Ace TankerM

Pojazdy według najlepszej zdobytej odznaki. Odznaka dotyczy jednej bitwy, a nie średniej: gra przyznaje ją na podstawie doświadczenia zdobytego w pojedynczej bitwie w porównaniu z wynikami osiąganymi tym pojazdem w regionie.

PoziomBrak3. klasa32. klasa21. klasa1Ace TankerM
X1231—
IX12654
VIII341091
VII—3653
VI151051
V23632
IV—4421
III243——
II—34——
I2111—

12 z 139 pojazdów ma odznakę Ace Tanker (9% pojazdów w garażu).

Historia klanów gracza Filson__

1 klanów · 8 months w klanach

wrz 20252026dzisiaj
[WARRI]WARRI emblemWаrriors of lightobecny1 year