FELLIXUS

Dołączył(a) paź 2012Ostatnia bitwa Zaktualizowane
ruuk
[-APEX] .APEX.
Szeregowy · Dołączył 14 wrz 2026
-APEX emblem

Statystyki gracza FELLIXUS: Bitwy losowe ·

StatystykaSumaOstatnie 24hOstatnie 7dOstatnie 30d
Bitwy49131320337
Średni tier6,138,798,888,44
Wygrane220944,96%646,15%945,00%13339,47%
Przegrane265854,10%753,85%1155,00%19858,75%
Remisy460,94%00,00%00,00%61,78%
Przetrwał bitew82716,83%323,08%420,00%3510,39%
Zniszczone czołgi21750,4430,2340,20910,27
Współczynnik zniszczeń0,530,300,250,30
Wykryte czołgi39180,80110,85160,802470,73
Obrażenia462,411012,54915,40720,50
Obrażenia torów23,8315,2912,5913,35
Obrażenia wykrywania116,0477,6463,94147,21
Obrażenia wspomagania139,8892,9376,53160,56
Obrażenia łączne602,321077,361034,53894,99
Przejęcie bazy44850,9100,0000,001410,42
Obrona bazy19250,3900,0000,0020,01
Doświadczenie326,96662,31628,85534,88
Skuteczność trafień56,59%67,14%73,74%65,22%
Klasyfikacja osobista2954+5+6+14
Ranking World of Tanks2636-2-7-114
WN7575,03525,27449,34359,06
WN8519,02670,54592,38389,71
WNX383,65377,51324,51298,22

Bitwy gracza FELLIXUS

Przykład

Udostępnij swoje bitwy

Wargaming nic nie publikuje na temat pojedynczej bitwy, a bitwy wspólne dla FELLIXUS nikt jeszcze nie udostępnił. Z modem unicum.gg bitwy, w które grasz, pokażemy tutaj wraz z całym składem.

Progresja gracza FELLIXUS

Linia ciągła przedstawia ogólną wartość WNX (odpowiada kolumnie Suma powyżej), która zmienia się powoli wraz z kolejnymi bitwami. Linia przerywana przedstawia wartość WNX dla sesji, obliczaną na podstawie wyników uzyskanych od poprzedniego zapisu. Pokazuje okresy dobrej i słabej formy. Kolor linii odpowiada przedziałowi w skali Klasyfikacja.

Klasyfikacja gracza FELLIXUS: Czołgi mające na nią wpływ

🚀 Podnoszenie klasyfikacjiWNX

Czołgi podnoszące klasyfikację ogólną: ich usunięcie obniżyłoby ją.

  • Poziom VII· 626 bitwy
    647,37−41,13 po usunięciu
  • Poziom VI· 488 bitwy
    561,69−17,29 po usunięciu
  • Poziom VIII· 241 bitwy
    610,46−12,67 po usunięciu
  • Poziom V· 366 bitwy
    455,82−9,39 po usunięciu
  • Poziom VIII· 434 bitwy
    423,19−6,01 po usunięciu
⚓ Obniżanie klasyfikacjiWNX

Czołgi obniżające klasyfikację ogólną: ich usunięcie podniosłoby ją.

  • Poziom IX· 180 bitwy
    247,14+8,30 po usunięciu
  • Poziom VI· 121 bitwy
    108,42+7,40 po usunięciu
  • Poziom IX· 167 bitwy
    256,27+6,19 po usunięciu
  • Poziom V· 89 bitwy
    72,53+5,30 po usunięciu
  • Poziom IV· 68 bitwy
    24,23+5,10 po usunięciu

Znaki i mistrzostwo: FELLIXUS

Marki Mistrzostwa233. klasa3282. klasa281. klasa14Ace TankerM

Pojazdy według najlepszej zdobytej odznaki. Odznaka dotyczy jednej bitwy, a nie średniej: gra przyznaje ją na podstawie doświadczenia zdobytego w pojedynczej bitwie w porównaniu z wynikami osiąganymi tym pojazdem w regionie.

PoziomBrak3. klasa32. klasa21. klasa1Ace TankerM
X—12——
IX—21——
VIII21—2—
VII32——2
VI—622—
V4162—
IV23512
III1181—
II452——
I312——

4 z 82 pojazdów ma odznakę Ace Tanker (5% pojazdów w garażu).

Historia klanów gracza FELLIXUS

1 klanów · 12 days w klanach

paź 2012201420152016201720182019202020212022202320242025dzisiaj
[-APEX]-APEX emblem.APEX.obecny1 month