DS2000

Dołączył(a) sie 2021Ostatnia bitwa Zaktualizowane
en
[-TAL] Take away Lovers
Rekrut · Dołączył 31 maj 2024
-TAL emblem

Statystyki gracza DS2000: Bitwy losowe ·

StatystykaSumaOstatnie 24hOstatnie 7dOstatnie 30d
Bitwy7556727219
Średni tier8,759,148,708,20
Wygrane391951,87%457,14%1348,15%12557,08%
Przegrane350146,33%342,86%1451,85%9242,01%
Remisy1361,80%00,00%00,00%20,91%
Przetrwał bitew300839,81%457,14%1348,15%9744,29%
Zniszczone czołgi79181,05121,71371,372541,16
Współczynnik zniszczeń1,744,002,642,08
Wykryte czołgi53620,7150,71190,701450,66
Obrażenia1881,011609,712051,301698,08
Obrażenia torów56,99166,43158,7477,23
Obrażenia wykrywania269,08326,14126,37158,31
Obrażenia wspomagania326,07492,57285,11235,54
Obrażenia łączne2207,082102,292336,411959,44
Przejęcie bazy41880,5500,0080,301790,82
Obrona bazy46430,6100,0020,0790,04
Doświadczenie785,64865,29869,15860,51
Skuteczność trafień68,90%42,31%59,06%66,77%
Klasyfikacja osobista7914+2+1+42
Ranking World of Tanks7083-1+4+11
WN71325,911516,001423,701398,60
WN81875,931549,522172,422069,18
WNX1891,321698,082274,061924,28

Bitwy gracza DS2000

Przykład

Udostępnij swoje bitwy

Wargaming nic nie publikuje na temat pojedynczej bitwy, a bitwy wspólne dla DS2000 nikt jeszcze nie udostępnił. Z modem unicum.gg bitwy, w które grasz, pokażemy tutaj wraz z całym składem.

Progresja gracza DS2000

Linia ciągła przedstawia ogólną wartość WNX (odpowiada kolumnie Suma powyżej), która zmienia się powoli wraz z kolejnymi bitwami. Linia przerywana przedstawia wartość WNX dla sesji, obliczaną na podstawie wyników uzyskanych od poprzedniego zapisu. Pokazuje okresy dobrej i słabej formy. Kolor linii odpowiada przedziałowi w skali Klasyfikacja.

Klasyfikacja gracza DS2000: Czołgi mające na nią wpływ

🚀 Podnoszenie klasyfikacjiWNX

Czołgi podnoszące klasyfikację ogólną: ich usunięcie obniżyłoby ją.

  • Poziom X· 495 bitwy
    2100,51−19,07 po usunięciu
  • Poziom X· 90 bitwy
    3029,01−15,34 po usunięciu
  • Poziom X· 182 bitwy
    2305,97−13,35 po usunięciu
  • Poziom VIII· 54 bitwy
    2931,51−6,56 po usunięciu
  • Poziom X· 67 bitwy
    2357,08−5,58 po usunięciu
⚓ Obniżanie klasyfikacjiWNX

Czołgi obniżające klasyfikację ogólną: ich usunięcie podniosłoby ją.

  • Poziom X· 316 bitwy
    1649,13+13,79 po usunięciu
  • Poziom VIII· 82 bitwy
    884,22+7,84 po usunięciu
  • Poziom VIII· 157 bitwy
    1532,22+6,86 po usunięciu
  • Poziom VI· 54 bitwy
    705,50+5,24 po usunięciu
  • Poziom VIII· 91 bitwy
    1394,75+4,78 po usunięciu

Znaki i mistrzostwo: DS2000

Marki Mistrzostwa223. klasa3472. klasa2541. klasa133Ace TankerM

Pojazdy według najlepszej zdobytej odznaki. Odznaka dotyczy jednej bitwy, a nie średniej: gra przyznaje ją na podstawie doświadczenia zdobytego w pojedynczej bitwie w porównaniu z wynikami osiąganymi tym pojazdem w regionie.

PoziomBrak3. klasa32. klasa21. klasa1Ace TankerM
XI——13—
X1151112
IX281295
VIII2412169
VII1—165
VI——651
V42531
IV3141—
III—21——
II—3———
I—1———

33 z 169 pojazdów ma odznakę Ace Tanker (20% pojazdów w garażu).

Historia klanów gracza DS2000

1 klanów · 2y w klanach

sie 202120222023202420252026dzisiaj
[-TAL]-TAL emblemTake away Loversobecny2 years