Alpha22nd

Dołączył(a) mar 2017Ostatnia bitwa Zaktualizowane
cssk
[SICUS] SICARIUS
Rekrut · Dołączył 28 sty 2023
SICUS emblem

Statystyki gracza Alpha22nd: Bitwy losowe ·

StatystykaSumaOstatnie 24hOstatnie 7dOstatnie 30d
Bitwy16 0056618
Średni tier8,0010,0010,009,83
Wygrane782148,87%233,33%233,33%1055,56%
Przegrane800149,99%350,00%350,00%738,89%
Remisy1831,14%116,67%116,67%15,56%
Przetrwał bitew294318,39%00,00%00,00%15,56%
Zniszczone czołgi10 2850,6420,3320,3340,22
Współczynnik zniszczeń0,790,330,330,24
Wykryte czołgi20 1751,2691,5091,50382,11
Obrażenia1088,941317,001317,001058,22
Obrażenia torów44,56161,33161,3354,72
Obrażenia wykrywania308,44355,17355,17470,61
Obrażenia wspomagania353,00516,50516,50525,33
Obrażenia łączne1441,941833,501833,501583,56
Przejęcie bazy86900,5400,0000,0000,00
Obrona bazy32160,2000,0000,0000,00
Doświadczenie575,31717,50717,50750,44
Skuteczność trafień70,97%76,56%76,56%75,00%
Klasyfikacja osobista5358-1-1+2
Ranking World of Tanks405500-2
WN7923,37499,46499,46768,29
WN81114,91752,71752,71760,30
WNX1024,02779,38779,38564,89

Bitwy gracza Alpha22nd

Przykład

Udostępnij swoje bitwy

Wargaming nic nie publikuje na temat pojedynczej bitwy, a bitwy wspólne dla Alpha22nd nikt jeszcze nie udostępnił. Z modem unicum.gg bitwy, w które grasz, pokażemy tutaj wraz z całym składem.

Progresja gracza Alpha22nd

Linia ciągła przedstawia ogólną wartość WNX (odpowiada kolumnie Suma powyżej), która zmienia się powoli wraz z kolejnymi bitwami. Linia przerywana przedstawia wartość WNX dla sesji, obliczaną na podstawie wyników uzyskanych od poprzedniego zapisu. Pokazuje okresy dobrej i słabej formy. Kolor linii odpowiada przedziałowi w skali Klasyfikacja.

Klasyfikacja gracza Alpha22nd: Czołgi mające na nią wpływ

🚀 Podnoszenie klasyfikacjiWNX

Czołgi podnoszące klasyfikację ogólną: ich usunięcie obniżyłoby ją.

⚓ Obniżanie klasyfikacjiWNX

Czołgi obniżające klasyfikację ogólną: ich usunięcie podniosłoby ją.

  • Poziom VIII· 477 bitwy
    493,66+17,23 po usunięciu
  • Poziom X· 199 bitwy
    453,14+8,38 po usunięciu
  • Poziom VIII· 751 bitwy
    864,18+8,24 po usunięciu
  • Poziom VIII· 261 bitwy
    578,98+7,30 po usunięciu
  • Poziom VIII· 204 bitwy
    547,36+6,63 po usunięciu

Znaki i mistrzostwo: Alpha22nd

Marki Mistrzostwa583. klasa31002. klasa2661. klasa122Ace TankerM

Pojazdy według najlepszej zdobytej odznaki. Odznaka dotyczy jednej bitwy, a nie średniej: gra przyznaje ją na podstawie doświadczenia zdobytego w pojedynczej bitwie w porównaniu z wynikami osiąganymi tym pojazdem w regionie.

PoziomBrak3. klasa32. klasa21. klasa1Ace TankerM
XI——1——
X—49116
IX2—10141
VIII51120157
VII241143
VI310983
V57821
IV35861
III33114—
II5992—
I354——

22 z 277 pojazdów ma odznakę Ace Tanker (8% pojazdów w garażu).

Historia klanów gracza Alpha22nd

11 klanów · 7y 2mo w klanach

mar 2017201820192020202120222023202420252026dzisiaj
[SICUS]SICUS emblemSICARIUSobecny4 years
[9-TDF]9-TDF emblem9.Tanková divize Forever25 gru 20221 year
[TP_CZ]TP_CZ emblemTankový_prapor CZ30 gru 202111 months
[AZURA]AZURA emblemPenguWins9 lut 20211 month
[TP_CZ]TP_CZ emblemTankový_prapor CZ28 gru 20205 months
[9-TDF]9-TDF emblem9.Tanková divize Forever23 lip 202025 days
[TP_CZ]TP_CZ emblemTankový_prapor CZ25 cze 20201 month
[CSPIG]CSPIG emblemČeský Klan Prasat9 maj 20201 month
[PIVO-]PIVO- emblemSmečka Pivnich Tankystu23 mar 20202 months
[TP_CZ]TP_CZ emblemTankový_prapor CZ29 lip 20184 months
[DSKCZ]DSKCZ emblemVeteráni19 mar 20187 months