schegi_ARM

Tilmeldt jan. 2023Seneste kamp Opdateret
ru
[GLEKI] ♛ GLEKI ♛
Juniorofficer · tilsluttet 4 jul. 2025
GLEKI emblem

schegi_ARMs statistik for tilfældige kampe ·

StatistikI altSidste 24 timerSidste 7 dageSidste 30 dage
Kampe9.745711242
Gennemsnitligt niveau8,3210,0010,099,88
Sejre4.61647,37 %457,14 %763,64 %11246,28 %
Nederlag4.99151,22 %342,86 %436,36 %12752,48 %
Uafgjorte1381,42 %00,00 %00,00 %31,24 %
Kampe overlevet1.98420,36 %114,29 %218,18 %6426,45 %
Ødelagte tanks6.0000,6240,5760,551230,51
Destruktionsratio0,770,670,670,69
Spottede tanks11.8181,2110,1430,271410,58
Skader1.171,661.473,861.278,731.507,24
Træk skader32,4364,14135,3651,36
Observerer skader346,78179,57131,45277,84
Assisterende skader379,21243,71266,82329,20
Kombinerede skader1.550,861.717,571.545,551.836,45
Basis erobring3.7550,3900,0000,001110,46
Baseforsvar2.9180,3000,0000,00410,17
Xp643,84698,71743,00640,87
Rammeprocent69,90 %55,00 %54,39 %56,11 %
Personlig rating5.310+1+3+16
World of Tanks-bedømmelse4.899-1-1+4
WN7892,04796,32804,86694,08
WN81.173,751.023,58920,001.117,17
WNX1.105,89911,26765,461.082,25

Kampe for schegi_ARM

Eksempel

Del dine kampe

Wargaming udgiver ingenting om en enkelt kamp, og ingen har endnu delt en af kampene fra schegi_ARM. Med moddet unicum.gg vises de kampe, du spiller, her sammen med hele holdopstillingen.

schegi_ARMs -udvikling

Den fuldt optrukne linje er samlet WNX (matcher kolonnen I alt ovenfor) og ændrer sig langsomt, efterhånden som nye kampe bliver tilføjet. Den stiplede linje er WNX pr. session, beregnet ud fra kampene, der er spillet siden det forrige øjebliksbillede. Den viser varme og kolde perioder. Linjens farve følger vurderingsniveauet.

Kampvogne, der former schegi_ARMs vurdering

🚀 Hæver vurderingenWNX

Kampvogne, der hæver den samlede vurdering: Hvis de fjernes, falder vurderingen.

  • Niveau VIII· 839 kampe
    1.603,71−44,39 hvis fjernet
  • Niveau XI· 225 kampe
    1.484,01−12,16 hvis fjernet
  • Niveau X· 632 kampe
    1.168,89−6,71 hvis fjernet
  • Niveau X· 166 kampe
    1.369,28−6,62 hvis fjernet
  • Niveau V· 130 kampe
    1.580,63−3,80 hvis fjernet
⚓ Trækker vurderingen nedWNX

Kampvogne, der trækker den samlede vurdering ned: Hvis de fjernes, stiger vurderingen.

schegi_ARMs mærker og mesterskaber

Mærker for Mesterlighed83. Klasse3292nd Klasse2421st Klasse121Ace TankerM

Køretøjer efter deres bedste mærke. Et mærke gælder for én kamp i stedet for et gennemsnit: spillet tildeler det ud fra erfaringen i én kamp sammenlignet med det, regionen scorer med det køretøj.

NiveauIngen3. Klasse32nd Klasse21st Klasse1Ace TankerM
XI——2—1
X—3272
IX11382
VIII22592
VII——175
VI11834
V3—353
IV1—23—
III113—2
II1————

21 af 110 køretøjer bærer et Ace Tanker (19% af garagen).

schegi_ARMs klanhistorik

1 klaner · 11 months i klaner

jan. 2023202420252026i dag
[GLEKI]GLEKI emblem♛ GLEKI ♛nuværende1 year