rossivalent

Tilmeldt jul. 2013Seneste kamp Opdateret
ro
[GO-LD] GOLDEN LEAGUE
Ledende officer · tilsluttet 15 nov. 2025
GO-LD emblem

rossivalents statistik for tilfældige kampe ·

StatistikI altSidste 24 timerSidste 7 dageSidste 30 dage
Kampe80.1684579514
Gennemsnitligt niveau8,5210,2210,4210,05
Sejre43.46354,21 %1942,22 %3949,37 %25349,22 %
Nederlag35.76244,61 %2555,56 %3949,37 %25148,83 %
Uafgjorte9431,18 %12,22 %11,27 %101,95 %
Kampe overlevet27.26134,00 %1022,22 %2430,38 %15029,18 %
Ødelagte tanks84.4111,05350,78620,784280,83
Destruktionsratio1,601,001,131,18
Spottede tanks67.3170,84250,56510,654710,92
Skader1.725,032.345,072.303,252.011,68
Træk skader101,4973,3696,7887,12
Observerer skader318,53386,13376,04497,46
Assisterende skader420,02459,49472,82584,58
Kombinerede skader2.145,042.804,562.776,492.582,53
Basis erobring51.5670,64891,98891,131930,38
Baseforsvar40.0090,5070,1670,09920,18
Xp766,86827,76873,86841,05
Rammeprocent67,91 %61,65 %61,57 %64,53 %
Personlig rating8.933-10-3
World of Tanks-bedømmelse7.0240-1-10
WN71.347,00920,571.006,891.044,48
WN81.922,061.528,531.587,511.566,52
WNX1.917,061.723,871.673,111.573,37

Kampe for rossivalent

Eksempel

Del dine kampe

Wargaming udgiver ingenting om en enkelt kamp, og ingen har endnu delt en af kampene fra rossivalent. Med moddet unicum.gg vises de kampe, du spiller, her sammen med hele holdopstillingen.

rossivalents -udvikling

Den fuldt optrukne linje er samlet WNX (matcher kolonnen I alt ovenfor) og ændrer sig langsomt, efterhånden som nye kampe bliver tilføjet. Den stiplede linje er WNX pr. session, beregnet ud fra kampene, der er spillet siden det forrige øjebliksbillede. Den viser varme og kolde perioder. Linjens farve følger vurderingsniveauet.

Kampvogne, der former rossivalents vurdering

🚀 Hæver vurderingenWNX

Kampvogne, der hæver den samlede vurdering: Hvis de fjernes, falder vurderingen.

  • Niveau X· 944 kampe
    2.911,28−12,64 hvis fjernet
  • Niveau X· 1.186 kampe
    2.510,30−10,48 hvis fjernet
  • Niveau VIII· 934 kampe
    2.589,34−7,32 hvis fjernet
  • Niveau X· 784 kampe
    2.566,97−6,77 hvis fjernet
  • Niveau X· 464 kampe
    2.840,89−5,94 hvis fjernet
⚓ Trækker vurderingen nedWNX

Kampvogne, der trækker den samlede vurdering ned: Hvis de fjernes, stiger vurderingen.

  • Niveau X· 848 kampe
    1.358,46+7,07 hvis fjernet
  • Niveau IX· 526 kampe
    1.229,05+5,34 hvis fjernet
  • Niveau VIII· 313 kampe
    743,58+4,83 hvis fjernet
  • Niveau VII· 406 kampe
    883,14+4,74 hvis fjernet
  • Niveau X· 609 kampe
    1.392,82+4,63 hvis fjernet

rossivalents mærker og mesterskaber

Mærker for Mesterlighed523. Klasse31372nd Klasse22221st Klasse1195Ace TankerM

Køretøjer efter deres bedste mærke. Et mærke gælder for én kamp i stedet for et gennemsnit: spillet tildeler det ud fra erfaringen i én kamp sammenlignet med det, regionen scorer med det køretøj.

NiveauIngen3. Klasse32nd Klasse21st Klasse1Ace TankerM
XI171091
X——203352
IX17253042
VIII22195354
VII24102620
VI3—123015
V1712216
IV—81443
III478101
II109431
I3133—

195 af 633 køretøjer bærer et Ace Tanker (31% af garagen).

rossivalents klanhistorik

11 klaner · 5y 8mo i klaner

jul. 2013201520162017201820192020202120222023202420252026i dag
[GO-LD]GO-LD emblemGOLDEN LEAGUEnuværende11 months
[GO-LD]GO-LD emblemGOLDEN LEAGUE12 nov. 20258 months
[EXCPT]EXCPT emblemExceptioN26 mar. 202517 days
[WA-DE]WA-DE emblemWalking_Dead8 mar. 20258 days
[GO-LD]GO-LD emblemGOLDEN LEAGUE27 feb. 20253 months
[BRING]BRING emblemBringers of Death28 nov. 202419 days
[S-GUN]S-GUN emblemYou're ready? Prove it!7 nov. 202435 minutes
[GO-LD]GO-LD emblemGOLDEN LEAGUE6 nov. 20242 years
[S-GUN]S-GUN emblemYou're ready? Prove it!5 mar. 20233 months
[GO-LD]GO-LD emblemGOLDEN LEAGUE6 dec. 20222 years
[GO-LD]GO-LD emblemGOLDEN LEAGUE22 mar. 20216 months