_razor

Tilmeldt dec. 2011Seneste kamp Opdateret
bshrsr
[KRUL] KARAULA
Juniorofficer · tilsluttet 29 sep. 2025
KRUL emblem

_razors statistik for tilfældige kampe ·

StatistikI altSidste 24 timerSidste 7 dageSidste 30 dage
Kampe20.8623681727
Gennemsnitligt niveau7,808,479,149,45
Sejre11.25653,95 %2055,56 %5264,20 %40856,12 %
Nederlag9.32244,68 %1541,67 %2733,33 %30642,09 %
Uafgjorte2841,36 %12,78 %22,47 %131,79 %
Kampe overlevet5.11724,53 %1027,78 %2024,69 %18124,90 %
Ødelagte tanks19.0520,91471,31961,197281,00
Destruktionsratio1,211,811,571,33
Spottede tanks34.1821,64411,141411,741.0951,51
Skader1.463,312.222,312.497,352.540,89
Træk skader66,3536,5665,7579,31
Observerer skader465,56304,44453,25543,30
Assisterende skader531,91341,00519,00622,61
Kombinerede skader1.995,222.563,313.016,353.162,60
Basis erobring15.7280,75772,14770,953620,50
Baseforsvar9.7770,4700,0000,00970,13
Xp693,461.024,671.096,43974,68
Rammeprocent67,07 %71,39 %72,90 %72,17 %
Personlig rating7.925+4+16+85
World of Tanks-bedømmelse7.642+3+5+30
WN71.370,771.647,461.725,921.511,21
WN81.952,592.576,332.805,442.366,18
WNX1.953,512.652,682.860,572.587,14

Kampe for _razor

Eksempel

Del dine kampe

Wargaming udgiver ingenting om en enkelt kamp, og ingen har endnu delt en af kampene fra _razor. Med moddet unicum.gg vises de kampe, du spiller, her sammen med hele holdopstillingen.

_razors -udvikling

Den fuldt optrukne linje er samlet WNX (matcher kolonnen I alt ovenfor) og ændrer sig langsomt, efterhånden som nye kampe bliver tilføjet. Den stiplede linje er WNX pr. session, beregnet ud fra kampene, der er spillet siden det forrige øjebliksbillede. Den viser varme og kolde perioder. Linjens farve følger vurderingsniveauet.

Kampvogne, der former _razors vurdering

🚀 Hæver vurderingenWNX

Kampvogne, der hæver den samlede vurdering: Hvis de fjernes, falder vurderingen.

  • Niveau VIII· 872 kampe
    2.785,76−34,27 hvis fjernet
  • Niveau IX· 919 kampe
    2.400,94−24,84 hvis fjernet
  • Niveau X· 453 kampe
    2.791,59−22,85 hvis fjernet
  • Niveau VIII· 656 kampe
    2.635,94−21,19 hvis fjernet
  • Niveau X· 540 kampe
    2.461,36−18,51 hvis fjernet
⚓ Trækker vurderingen nedWNX

Kampvogne, der trækker den samlede vurdering ned: Hvis de fjernes, stiger vurderingen.

  • Niveau VII· 733 kampe
    450,82+49,90 hvis fjernet
  • Niveau VI· 493 kampe
    213,82+36,95 hvis fjernet
  • Niveau V· 864 kampe
    678,21+28,97 hvis fjernet
  • Niveau VIII· 750 kampe
    1.293,36+25,10 hvis fjernet
  • Niveau IX· 437 kampe
    1.206,30+20,47 hvis fjernet

_razors mærker og mesterskaber

Fortræffelighedsmærker31163

Køretøjer efter mærkerne på deres kanon. Et mærke er et vedvarende gennemsnit: spillet beregner det over et rullende vindue af seneste kampe mod det, regionen præsterer med det køretøj.

NiveauIngen
XI13——
X625—
IX1091—
VIII20117—
VII10211
VI15222
V102——

Mærker læst for 122 af 196 køretøjer. Resten udfyldes, når kontoen opdateres.

Mærker for Mesterlighed133. Klasse3232nd Klasse2501st Klasse175Ace TankerM

Køretøjer efter deres bedste mærke. Et mærke gælder for én kamp i stedet for et gennemsnit: spillet tildeler det ud fra erfaringen i én kamp sammenlignet med det, regionen scorer med det køretøj.

NiveauIngen3. Klasse32nd Klasse21st Klasse1Ace TankerM
XI———32
X——149
IX1—11112
VIII—241225
VII——1710
VI41269
V23314
IV3—612
III101111
II125321
I3112—

75 af 196 køretøjer bærer et Ace Tanker (38% af garagen).

Over bjælken, uden mærket

Køretøjer, hvis samlede skade allerede overstiger et mærke, de ikke bærer. Mærket er den samlede skade, farvelagt efter det mærke, den overstiger.

Sammenlign hvert køretøj med dets mærketærskler
  • Niveau X· 95 kampe (30d)
    4.008kanonen bærer ingen
  • Niveau VII· 29 kampe
    2.045kanonen bærer ingen
  • Niveau VIII· 31 kampe
    2.431kanonen bærer ingen
  • Niveau VIII· 43 kampe
    2.103kanonen bærer ingen
  • Niveau IX· 54 kampe
    2.694kanonen bærer ingen
  • Niveau VI· 26 kampe
    1.274kanonen bærer ingen

_razors klanhistorik

4 klaner · 6y 4mo i klaner

dec. 2011201420162018202020222024i dag
[KRUL]KRUL emblemKARAULAnuværende1 year
[-B__S]-B__S emblemBalkanske_Stoke28 sep. 20255 years
[6H0ST]6H0ST emblemGHOSTS_OF_THE_BALKANS12 okt. 20206 months
[DGG]DGG emblemDie Graue Garde7 apr. 20203 months