_Fire_Soul_

Tilmeldt sep. 2012Seneste kamp Opdateret
enruuk
[LXR] Lighte Smasher
Personnelofficer · tilsluttet 2 apr. 2026
LXR emblem

_Fire_Soul_s statistik for tilfældige kampe ·

StatistikI altSidste 24 timerSidste 7 dageSidste 30 dage
Kampe36.6721037269
Gennemsnitligt niveau7,469,609,689,72
Sejre18.84351,38 %550,00 %2259,46 %15356,88 %
Nederlag17.42247,51 %550,00 %1437,84 %11141,26 %
Uafgjorte4071,11 %00,00 %12,70 %51,86 %
Kampe overlevet9.62926,26 %550,00 %1643,24 %8933,09 %
Ødelagte tanks32.5690,8970,70411,112981,11
Destruktionsratio1,201,401,951,66
Spottede tanks49.9041,36101,00260,702861,06
Skader1.018,811.932,302.055,272.422,09
Træk skader65,79209,20103,3286,81
Observerer skader416,37456,50492,81476,76
Assisterende skader482,16665,70596,14563,57
Kombinerede skader1.500,972.598,002.651,412.989,75
Basis erobring21.5640,5900,0000,00530,20
Baseforsvar21.4770,5900,00912,461340,50
Xp534,60869,70908,46925,27
Rammeprocent57,88 %61,16 %64,73 %67,25 %
Personlig rating6.759+1+5+30
World of Tanks-bedømmelse6.75100-1
WN71.150,361.018,391.541,581.478,34
WN81.585,831.513,351.820,552.163,69
WNX1.416,411.513,341.707,422.122,79

Kampe for _Fire_Soul_

Eksempel

Del dine kampe

Wargaming udgiver ingenting om en enkelt kamp, og ingen har endnu delt en af kampene fra _Fire_Soul_. Med moddet unicum.gg vises de kampe, du spiller, her sammen med hele holdopstillingen.

_Fire_Soul_s -udvikling

Den fuldt optrukne linje er samlet WNX (matcher kolonnen I alt ovenfor) og ændrer sig langsomt, efterhånden som nye kampe bliver tilføjet. Den stiplede linje er WNX pr. session, beregnet ud fra kampene, der er spillet siden det forrige øjebliksbillede. Den viser varme og kolde perioder. Linjens farve følger vurderingsniveauet.

Kampvogne, der former _Fire_Soul_s vurdering

🚀 Hæver vurderingenWNX

Kampvogne, der hæver den samlede vurdering: Hvis de fjernes, falder vurderingen.

  • Niveau IX· 10.484 kampe
    1.589,36−95,97 hvis fjernet
  • Niveau VIII· 1.344 kampe
    2.477,69−40,10 hvis fjernet
  • Niveau X· 714 kampe
    2.136,61−23,23 hvis fjernet
  • Niveau X· 305 kampe
    2.399,33−10,95 hvis fjernet
  • Niveau VII· 1.123 kampe
    1.645,57−8,30 hvis fjernet
⚓ Trækker vurderingen nedWNX

Kampvogne, der trækker den samlede vurdering ned: Hvis de fjernes, stiger vurderingen.

  • Niveau V· 866 kampe
    565,67+11,84 hvis fjernet
  • Niveau VII· 1.328 kampe
    1.137,54+10,22 hvis fjernet
  • Niveau V· 1.280 kampe
    939,75+10,06 hvis fjernet
  • Niveau VI· 682 kampe
    776,84+7,92 hvis fjernet
  • Niveau VI· 2.095 kampe
    1.190,33+7,60 hvis fjernet

_Fire_Soul_s mærker og mesterskaber

Mærker for Mesterlighed263. Klasse3392nd Klasse2411st Klasse146Ace TankerM

Køretøjer efter deres bedste mærke. Et mærke gælder for én kamp i stedet for et gennemsnit: spillet tildeler det ud fra erfaringen i én kamp sammenlignet med det, regionen scorer med det køretøj.

NiveauIngen3. Klasse32nd Klasse21st Klasse1Ace TankerM
X—1262
IX—2473
VIII36369
VII—16310
VI31389
V31655
IV—2433
III15323
II15511
I223—1

46 af 165 køretøjer bærer et Ace Tanker (28% af garagen).

_Fire_Soul_s klanhistorik

1 klaner · 2 months i klaner

sep. 2012201420152016201720182019202020212022202320242025i dag
[LXR]LXR emblemLighte Smashernuværende7 months

_Fire_Soul_s tidligere navne

NavnÆndret
DSI_Smela12 sep. 2026