Specter7X

Tilmeldt aug. 2013Seneste kamp Opdateret
cssk

Specter7Xs statistik for tilfældige kampe ·

StatistikI altSidste 24 timerSidste 7 dageSidste 30 dage
Kampe41.54747200668
Gennemsnitligt niveau8,3510,3810,369,67
Sejre23.96457,68 %2348,94 %10150,50 %35753,44 %
Nederlag17.21841,44 %2451,06 %9949,50 %30345,36 %
Uafgjorte3650,88 %00,00 %00,00 %81,20 %
Kampe overlevet12.13729,21 %919,15 %3819,00 %14822,16 %
Ødelagte tanks50.6871,22340,721480,746060,91
Destruktionsratio1,720,890,911,17
Spottede tanks68.4021,65911,943861,931.3081,96
Skader2.209,292.164,172.297,732.022,05
Træk skader96,9092,4075,4649,82
Observerer skader478,48758,35704,40794,34
Assisterende skader575,38850,75779,86844,15
Kombinerede skader2.784,673.012,833.074,012.869,94
Basis erobring15.0410,3600,0010,01250,04
Baseforsvar28.7990,6900,0010,0150,01
Xp817,32884,32925,24932,38
Rammeprocent73,40 %58,47 %61,63 %61,10 %
Personlig rating14.249-1-2-3
World of Tanks-bedømmelse9.901-7-24-47
WN71.783,241.098,031.162,481.304,66
WN82.867,781.786,301.931,952.162,12
WNX2.941,241.838,381.906,642.205,69

Kampe for Specter7X

Eksempel

Del dine kampe

Wargaming udgiver ingenting om en enkelt kamp, og ingen har endnu delt en af kampene fra Specter7X. Med moddet unicum.gg vises de kampe, du spiller, her sammen med hele holdopstillingen.

Specter7Xs -udvikling

Den fuldt optrukne linje er samlet WNX (matcher kolonnen I alt ovenfor) og ændrer sig langsomt, efterhånden som nye kampe bliver tilføjet. Den stiplede linje er WNX pr. session, beregnet ud fra kampene, der er spillet siden det forrige øjebliksbillede. Den viser varme og kolde perioder. Linjens farve følger vurderingsniveauet.

Kampvogne, der former Specter7Xs vurdering

🚀 Hæver vurderingenWNX

Kampvogne, der hæver den samlede vurdering: Hvis de fjernes, falder vurderingen.

⚓ Trækker vurderingen nedWNX

Kampvogne, der trækker den samlede vurdering ned: Hvis de fjernes, stiger vurderingen.

  • Niveau VI· 833 kampe
    956,99+29,32 hvis fjernet
  • Niveau IX· 840 kampe
    1.759,36+27,74 hvis fjernet
  • Niveau VIII· 1.163 kampe
    1.970,24+22,60 hvis fjernet
  • Niveau VII· 259 kampe
    383,23+16,70 hvis fjernet
  • Niveau VIII· 430 kampe
    1.377,03+15,47 hvis fjernet

Specter7Xs mærker og mesterskaber

Fortræffelighedsmærker443156

Køretøjer efter mærkerne på deres kanon. Et mærke er et vedvarende gennemsnit: spillet beregner det over et rullende vindue af seneste kampe mod det, regionen præsterer med det køretøj.

NiveauIngen
XI73——
X125535
IX169129
VIII2912910
VII1862—
VI23431
V195—1

Mærker læst for 255 af 329 køretøjer. Resten udfyldes, når kontoen opdateres.

Mærker for Mesterlighed283. Klasse3562nd Klasse2651st Klasse1169Ace TankerM

Køretøjer efter deres bedste mærke. Et mærke gælder for én kamp i stedet for et gennemsnit: spillet tildeler det ud fra erfaringen i én kamp sammenlignet med det, regionen scorer med det køretøj.

NiveauIngen3. Klasse32nd Klasse21st Klasse1Ace TankerM
XI——361
X——3846
IX—34534
VIII1341438
VII114713
VI1—4917
V——5713
IV—31135
III25822
II41083—
I2321—

169 af 329 køretøjer bærer et Ace Tanker (51% af garagen).

Over bjælken, uden mærket

Køretøjer, hvis samlede skade allerede overstiger et mærke, de ikke bærer. Mærket er den samlede skade, farvelagt efter det mærke, den overstiger.

Sammenlign hvert køretøj med dets mærketærskler
  • Niveau VIII· 40 kampe
    3.079kanonen bærer ingen
  • Niveau VIII· 38 kampe
    2.700kanonen bærer ingen
  • Niveau IX· 46 kampe
    3.383kanonen bærer ingen

Specter7Xs klanhistorik

28 klaner · 8y 7mo i klaner

aug. 2013201520162017201820192020202120222023202420252026i dag
[HESH_]HESH_ emblemWhy you HESH to be mad?!30 jan. 202621 days
[9-TDE]9-TDE emblem9.Tanková divize Elite9 dec. 20251 month
[KAZNA]KAZNA emblemKazna Kru27 okt. 202510 months
[THEOS]THEOS emblemThe Other Side10 jan. 20257 months
[_VAL_]_VAL_ emblem_VALKYRIE_31 maj 20223 months
[CSA]CSA emblemCS Army9 feb. 20221 year
[FAME]FAME emblemDeal with it!3 nov. 20205 months
[ANWAY]ANWAY emblemDo it Anyway!2 jun. 20201 month
[HESH_]HESH_ emblemWhy you HESH to be mad?!23 apr. 202020 days
[ANWAY]ANWAY emblemDo it Anyway!19 feb. 20201 month
[PERL]PERL emblemPerníčekLovers16 jan. 20204 months
[ANWAY]ANWAY emblemDo it Anyway!17 sep. 20192 months
[CSA]CSA emblemCS Army11 jul. 20194 months
[CSA]CSA emblemCS Army5 mar. 201923 days
[CSA]CSA emblemCS Army9 feb. 20198 months
[A_9]A_9 emblemA_9 ARMS RACE19 jun. 201822 days
[X-MEN]X-MEN emblemX-MEN26 maj 20184 months
[CSA]CSA emblemCS Army4 feb. 20182 months
[CSA]CSA emblemCS Army12 dec. 201711 months
[CUS__]CUS__ emblemČeskoslovenská úderná síla__30 dec. 20166 months
[CMON]CMON emblemCommon sense3 jul. 201626 days
[THEOS]THEOS emblemThe Other Side5 jun. 201613 days
[ECLAT]ECLAT emblemNow it´s your turn20 maj 20166 months
[TETA]TETA emblemKajšmentke15 nov. 20152 months
[P__P]P__P emblemPancéřová pěst13 sep. 20152 months
[KOTCZ]KOTCZ emblemKlan odvážných tankistů16 jul. 20152 months
[TBCZ]TBCZ emblemTankobíjcicz23 maj 20152 months
[S-C-B]S-C-B emblemSpolek Českých Bojovníků10 mar. 20152 months