SCVGactor

Tilmeldt maj 2024Seneste kamp Opdateret
ende
[LOEW3] Die Löwen 2
Kommandør · tilsluttet 19 dec. 2024
LOEW3 emblem

SCVGactors statistik for tilfældige kampe ·

StatistikI altSidste 24 timerSidste 7 dageSidste 30 dage
Kampe39.551393021.247
Gennemsnitligt niveau8,418,729,209,17
Sejre20.07650,76 %1846,15 %15150,00 %61048,92 %
Nederlag18.91147,81 %2051,28 %14849,01 %62049,72 %
Uafgjorte5641,43 %12,56 %30,99 %171,36 %
Kampe overlevet10.04925,41 %1025,64 %8728,81 %33827,11 %
Ødelagte tanks30.5100,77220,563241,071.0750,86
Destruktionsratio1,030,761,511,18
Spottede tanks38.5770,98370,952060,681.1080,89
Skader1.511,551.584,102.180,701.952,64
Træk skader44,4710,0054,7358,88
Observerer skader298,59362,13308,26335,20
Assisterende skader343,06372,13362,98394,08
Kombinerede skader1.854,611.956,232.554,692.358,94
Basis erobring27.2980,691002,561530,519640,77
Baseforsvar6.2450,1600,001040,343460,28
Xp794,45808,97903,17865,51
Rammeprocent71,38 %70,00 %74,60 %70,28 %
Personlig rating7.033-1+10+20
World of Tanks-bedømmelse5.913-1+10+10
WN71.085,63884,811.308,591.147,73
WN81.453,341.343,761.958,351.701,88
WNX1.420,601.283,362.058,151.741,54

Kampe for SCVGactor

Eksempel

Del dine kampe

Wargaming udgiver ingenting om en enkelt kamp, og ingen har endnu delt en af kampene fra SCVGactor. Med moddet unicum.gg vises de kampe, du spiller, her sammen med hele holdopstillingen.

SCVGactors -udvikling

Den fuldt optrukne linje er samlet WNX (matcher kolonnen I alt ovenfor) og ændrer sig langsomt, efterhånden som nye kampe bliver tilføjet. Den stiplede linje er WNX pr. session, beregnet ud fra kampene, der er spillet siden det forrige øjebliksbillede. Den viser varme og kolde perioder. Linjens farve følger vurderingsniveauet.

Kampvogne, der former SCVGactors vurdering

🚀 Hæver vurderingenWNX

Kampvogne, der hæver den samlede vurdering: Hvis de fjernes, falder vurderingen.

  • Niveau VIII· 1.721 kampe
    1.791,26−16,69 hvis fjernet
  • Niveau VIII· 741 kampe
    2.339,00−15,80 hvis fjernet
  • Niveau VIII· 1.317 kampe
    1.741,47−10,68 hvis fjernet
  • Niveau VIII· 1.027 kampe
    1.853,17−10,45 hvis fjernet
  • Niveau VIII· 731 kampe
    1.878,17−8,44 hvis fjernet
⚓ Trækker vurderingen nedWNX

Kampvogne, der trækker den samlede vurdering ned: Hvis de fjernes, stiger vurderingen.

  • Niveau X· 610 kampe
    946,35+9,17 hvis fjernet
  • Niveau VIII· 439 kampe
    646,48+8,59 hvis fjernet
  • Niveau VIII· 225 kampe
    407,84+6,11 hvis fjernet
  • Niveau IX· 160 kampe
    426,44+4,68 hvis fjernet
  • Niveau VIII· 1.418 kampe
    1.302,35+4,20 hvis fjernet

SCVGactors mærker og mesterskaber

Fortræffelighedsmærker6231

Køretøjer efter mærkerne på deres kanon. Et mærke er et vedvarende gennemsnit: spillet beregner det over et rullende vindue af seneste kampe mod det, regionen præsterer med det køretøj.

NiveauIngen
XI113——
X5415——
IX7211——
VIII753031
VII463——
VI53———
V35———

Mærker læst for 412 af 444 køretøjer. Resten udfyldes, når kontoen opdateres.

Mærker for Mesterlighed393. Klasse31592nd Klasse21401st Klasse178Ace TankerM

Køretøjer efter deres bedste mærke. Et mærke gælder for én kamp i stedet for et gennemsnit: spillet tildeler det ud fra erfaringen i én kamp sammenlignet med det, regionen scorer med det køretøj.

NiveauIngen3. Klasse32nd Klasse21st Klasse1Ace TankerM
XI31631
X68222311
IX75352615
VIII59213738
VII——20245
VI2725136
V—61892
IV31105—
III122——
II1————

78 af 444 køretøjer bærer et Ace Tanker (18% af garagen).

Over bjælken, uden mærket

Køretøjer, hvis samlede skade allerede overstiger et mærke, de ikke bærer. Mærket er den samlede skade, farvelagt efter det mærke, den overstiger.

Sammenlign hvert køretøj med dets mærketærskler
  • Niveau VIII· 27 kampe
    3.312kanonen bærer ingen
  • Niveau VI· 29 kampe
    1.420kanonen bærer ingen
  • Niveau VI· 25 kampe
    1.515kanonen bærer ingen

SCVGactors klanhistorik

9 klaner · 2y 4mo i klaner

maj 202420252026i dag
[LOEW3]LOEW3 emblemDie Löwen 2nuværende2 years
[EREKT]EREKT embleme-ReKT16 dec. 20243 months
[KGBS]KGBS emblemKGB SKORPION28 sep. 20241 minute
[BROIN]BROIN emblemБРАТИ ПО ЗБРОЇ.25 sep. 20244 hours
[2LAST]2LAST emblem_The Last of Us_24 sep. 20242 hours
[IQWXP]IQWXP emblemSpecial Forces - Strategic - tactical - reaction + IQ discipline !!!21 sep. 20242 months
[_TIR_]_TIR_ emblemDRIVERS CLUB11 jul. 20241 month
[BOUBA]BOUBA emblemBouncing Bakugans26 maj 20241 day
[RED-L]RED-L emblemRed Lion's Commanders24 maj 202412 days