Manulocco

Tilmeldt jun. 2013Seneste kamp Opdateret
es
[AHX] Arensivia History X
Juniorofficer · tilsluttet 19 dec. 2020
AHX emblem

Manuloccos statistik for tilfældige kampe ·

StatistikI altSidste 24 timerSidste 7 dageSidste 30 dage
Kampe59.685008
Niveau6,878,75
Sejre28.39947,58 %00450,00 %
Tabt30.56451,21 %00450,00 %
Uafgjorte7221,21 %0000,00 %
Kampe overlevet15.85326,56 %00225,00 %
Ødelagte tanks40.2480,670050,63
Destruktionsratio0,920,83
Spottede tanks51.4560,860030,38
Skader684,80789,25
Træk skader35,550,00
Observerer skader222,9233,75
Assisterende skader258,4733,75
Kombinerede skader943,28823,00
Basis erobring35.0180,590000,00
Baseforsvar23.2750,390000,00
Xp446,45396,38
Rammeprocent64,04 %54,88 %
Personlig rating4.391000
World of Tanks-vurdering3.99700-1
WN7803,64642,45
WN8868,97555,84
WNX793,53388,48

Manuloccos -udvikling

Den fuldt optrukne linje er samlet WNX (matcher kolonnen I alt ovenfor) og ændrer sig langsomt, efterhånden som nye kampe bliver tilføjet. Den stiplede linje er WNX pr. session, beregnet ud fra kampene, der er spillet siden det forrige øjebliksbillede. Den viser varme og kolde perioder. Linjens farve følger vurderingsniveauet.

Kampvogne, der former Manuloccos vurdering

🚀 Hæver vurderingenWNX

Kampvogne, der hæver den samlede vurdering: Hvis de fjernes, falder vurderingen.

  • T67
    Niveau V· 4.393 kampe
    1.446,88−41,15 hvis fjernet
  • Cromwell
    Niveau VI· 4.340 kampe
    931,86−18,14 hvis fjernet
  • T-34-85M
    Niveau VI· 2.199 kampe
    1.122,67−13,06 hvis fjernet
  • M10 RBFM
    Niveau V· 1.133 kampe
    1.689,50−11,87 hvis fjernet
  • Type 5 Heavy
    Niveau X· 845 kampe
    1.239,03−10,86 hvis fjernet
Trækker vurderingen nedWNX

Kampvogne, der trækker den samlede vurdering ned: Hvis de fjernes, stiger vurderingen.

  • M41 Walker Bulldog
    Niveau VIII· 2.214 kampe
    585,98+8,20 hvis fjernet
  • T49
    Niveau IX· 744 kampe
    385,53+7,79 hvis fjernet
  • KV-85
    Niveau VI· 956 kampe
    417,06+5,78 hvis fjernet
  • Cruiser Mk. IV
    Niveau IV· 372 kampe
    13,35+5,48 hvis fjernet
  • Tiger I
    Niveau VII· 532 kampe
    365,07+4,74 hvis fjernet

Manuloccos mærker og mesterskaber

Mærker for Mesterlighed653. Klasse31102nd Klasse2641st Klasse127Ace TankerM

Køretøjer efter deres bedste mærke. Et mærke gælder for én kamp i stedet for et gennemsnit: spillet tildeler det ud fra erfaringen i én kamp sammenlignet med det, regionen scorer med det køretøj.

NiveauIngen3. Klasse32nd Klasse21st Klasse1Ace TankerM
X281161
IX1511111
VIII4152594
VII1011103
VI2615158
V51483
IV111026
III251121
II7721
I63

27 af 291 køretøjer bærer et Ace Tanker (9% af garagen).

Manuloccos klanhistorik

10 klaner · 10y 6mo i klaner

jun. 201320152016201720182019202020212022202320242025i dag
[AHX]AHX emblemArensivia History Xnuværende6 years
[AHX]AHX emblemArensivia History X16 aug. 20207 months
[AHX]AHX emblemArensivia History X13 jan. 20205 months
[NLIFE]NLIFE emblemNO LIFE15 aug. 20192 months
[AHX]AHX emblemArensivia History X17 jun. 20193 months
[D666]D666 emblemDivisión 66619 mar. 20193 months
[AHX]AHX emblemArensivia History X30 dec. 20181 year
[DATGC]DATGC emblemDIVISION ACORAZADA GRAN CAPITAN9 jul. 20172 months
[L-D-A]L-D-A emblemLos Dragones Acorazados30 sep. 20163 months
[L-D-A]L-D-A emblemLos Dragones Acorazados3 jul. 20162 years