Kil_Man

Tilmeldt dec. 2014Seneste kamp Opdateret
pl

Kil_Mans statistik for tilfældige kampe ·

StatistikI altSidste 24 timerSidste 7 dageSidste 30 dage
Kampe54.595123962
Niveau7,458,428,448,34
Sejre25.16346,09 %433,33 %1435,90 %2845,16 %
Tabt28.73652,63 %866,67 %2564,10 %3454,84 %
Uafgjorte6961,27 %00,00 %00,00 %00,00 %
Kampe overlevet7.13413,07 %216,67 %37,69 %58,06 %
Ødelagte tanks24.9410,4660,50140,36250,40
Destruktionsratio0,530,600,390,44
Spottede tanks72.7531,33282,33842,151312,11
Skader714,98947,50953,97962,45
Træk skader38,5171,9222,1314,23
Observerer skader299,37606,50370,59412,95
Assisterende skader337,88678,42392,72427,18
Kombinerede skader1.052,861.625,921.346,691.389,63
Basis erobring12.6510,2300,0000,0000,00
Baseforsvar9.3820,1700,0000,0000,00
Xp486,20660,25590,36649,27
Rammeprocent66,18 %76,06 %82,22 %77,17 %
Personlig rating4.06200+1
World of Tanks-bedømmelse3.48100+1
WN7689,13688,70621,74763,88
WN8731,07833,54709,93861,79
WNX632,07999,18665,88758,06

Kil_Mans -udvikling

Den fuldt optrukne linje er samlet WNX (matcher kolonnen I alt ovenfor) og ændrer sig langsomt, efterhånden som nye kampe bliver tilføjet. Den stiplede linje er WNX pr. session, beregnet ud fra kampene, der er spillet siden det forrige øjebliksbillede. Den viser varme og kolde perioder. Linjens farve følger vurderingsniveauet.

Kampvogne, der former Kil_Mans vurdering

🚀 Hæver vurderingenWNX

Kampvogne, der hæver den samlede vurdering: Hvis de fjernes, falder vurderingen.

  • Niveau VIII· 2.672 kampe
    1.213,55−28,41 hvis fjernet
  • Niveau X· 3.531 kampe
    881,29−22,54 hvis fjernet
  • Niveau VIII· 1.482 kampe
    1.391,76−20,63 hvis fjernet
  • Niveau VIII· 1.064 kampe
    1.133,42−10,24 hvis fjernet
  • Niveau VI· 541 kampe
    1.742,71−7,79 hvis fjernet
⚓ Trækker vurderingen nedWNX

Kampvogne, der trækker den samlede vurdering ned: Hvis de fjernes, stiger vurderingen.

Kil_Mans mærker og mesterskaber

Mærker for Mesterlighed563. Klasse31072nd Klasse2581st Klasse140Ace TankerM

Køretøjer efter deres bedste mærke. Et mærke gælder for én kamp i stedet for et gennemsnit: spillet tildeler det ud fra erfaringen i én kamp sammenlignet med det, regionen scorer med det køretøj.

NiveauIngen3. Klasse32nd Klasse21st Klasse1Ace TankerM
X351032
IX391173
VIII53142315
VII261378
VI371386
V181653
IV34125—
III6310—3
II475——
I243——

40 af 293 køretøjer bærer et Ace Tanker (14% af garagen).

Kil_Mans klanhistorik

10 klaner · 4 months i klaner

dec. 201420162017201820192020202120222023202420252026i dag
[_X_D_]_X_D_ emblemXDXD11 jan. 20242 months
[NISZA]NISZA emblemPolska Brygada Pancerna Naszej Niszy25 okt. 20239 hours
[FIST5]FIST5 emblemCzaki Gdzie Fisty? 🤜🤛22 okt. 20232 months
[POOXY]POOXY emblemPooXy2 sep. 20235 days
[POOXY]POOXY emblemPooXy26 aug. 20231 day
[KS7]KS7 emblemkrytyczny strzał23 aug. 20234 days
[KS7]KS7 emblemkrytyczny strzał3 aug. 20235 days
[CZ4SY]CZ4SY emblemPAZIE NA ESSIE25 jul. 202312 hours
[NAT1C]NAT1C emblemThe Fnatic's Cult23 jul. 20232 days
[NOXY]NOXY emblemNOXY18 jul. 20238 days