HitMen5555_2016

Tilmeldt sep. 2016Seneste kamp Opdateret
[VO-LA] вільні та сильні
Personnelofficer · tilsluttet 23 sep. 2022
VO-LA emblem

HitMen5555_2016s statistik for tilfældige kampe ·

StatistikI altSidste 24 timerSidste 7 dageSidste 30 dage
Kampe49.406668178
Niveau6,658,438,038,14
Sejre23.32447,21 %350,00 %2841,18 %8648,31 %
Tabt25.36251,33 %350,00 %4058,82 %9151,12 %
Uafgjorte7201,46 %00,00 %00,00 %10,56 %
Kampe overlevet11.52523,33 %233,33 %1319,12 %4324,16 %
Ødelagte tanks27.4010,5520,33350,511080,61
Destruktionsratio0,720,500,640,80
Spottede tanks27.3900,5510,17490,721090,61
Skader651,891.019,50876,121.105,28
Træk skader31,250,0028,9436,05
Observerer skader177,44122,71310,74251,43
Assisterende skader208,69122,71339,68287,48
Kombinerede skader860,611.330,431.234,061.402,21
Basis erobring76.3441,5500,00691,013041,71
Baseforsvar15.6810,3200,0000,0000,00
Xp423,79580,67588,01662,60
Rammeprocent58,33 %68,42 %67,45 %68,34 %
Personlig rating3.9680-1+5
World of Tanks-bedømmelse3.383-1+1+3
WN7695,33579,87574,49789,96
WN8730,18839,74702,05993,00
WNX612,32620,33712,53899,58

HitMen5555_2016s -udvikling

Den fuldt optrukne linje er samlet WNX (matcher kolonnen I alt ovenfor) og ændrer sig langsomt, efterhånden som nye kampe bliver tilføjet. Den stiplede linje er WNX pr. session, beregnet ud fra kampene, der er spillet siden det forrige øjebliksbillede. Den viser varme og kolde perioder. Linjens farve følger vurderingsniveauet.

Kampvogne, der former HitMen5555_2016s vurdering

🚀 Hæver vurderingenWNX

Kampvogne, der hæver den samlede vurdering: Hvis de fjernes, falder vurderingen.

  • Niveau V· 1.319 kampe
    1.259,81−11,89 hvis fjernet
  • Niveau VI· 1.991 kampe
    950,19−11,39 hvis fjernet
  • Niveau VIII· 2.157 kampe
    755,77−7,72 hvis fjernet
  • Niveau VI· 3.244 kampe
    708,13−7,08 hvis fjernet
  • Niveau VI· 3.004 kampe
    704,30−5,38 hvis fjernet
⚓ Trækker vurderingen nedWNX

Kampvogne, der trækker den samlede vurdering ned: Hvis de fjernes, stiger vurderingen.

  • Niveau V· 1.616 kampe
    349,48+7,34 hvis fjernet
  • Niveau VII· 1.379 kampe
    403,81+7,05 hvis fjernet
  • Niveau VI· 642 kampe
    284,99+4,08 hvis fjernet
  • Niveau III· 2.535 kampe
    513,73+3,50 hvis fjernet
  • Niveau V· 451 kampe
    235,14+2,86 hvis fjernet

HitMen5555_2016s mærker og mesterskaber

Mærker for Mesterlighed573. Klasse3872nd Klasse2451st Klasse115Ace TankerM

Køretøjer efter deres bedste mærke. Et mærke gælder for én kamp i stedet for et gennemsnit: spillet tildeler det ud fra erfaringen i én kamp sammenlignet med det, regionen scorer med det køretøj.

NiveauIngen3. Klasse32nd Klasse21st Klasse1Ace TankerM
X—496—
IX271171
VIII5101551
VII13783
VI48936
V46982
IV62104—
III45541
II668——
I—64—1

15 af 236 køretøjer bærer et Ace Tanker (6% af garagen).

HitMen5555_2016s klanhistorik

1 klaner · 3y 9mo i klaner

sep. 2016201820192020202120222023202420252026i dag
[VO-LA]VO-LA emblemвільні та сильніnuværende4 years