Crazy_Chocolate

Gick med mars 2023Senaste strid Uppdaterad
enes
[FTPFC] free to play farmeo clan
Rekryt · Gick med 2 mars 2024
FTPFC emblem

Statistik för Crazy_Chocolate i Slumptävlingar ·

StatistikTotaltSenaste 24hSenaste 7dSenaste 30d
Strider2 6490433
Nivå6,85—9,009,03
Vinster1 08140,81 %0—375,00 %1648,48 %
Förluster1 52957,72 %0—125,00 %1751,52 %
Oavgjorda391,47 %0—00,00 %00,00 %
Överlevda strider68926,01 %0—250,00 %721,21 %
Tanks förstörda1 0050,380—30,75150,45
Utslagningsförhållande0,51—1,500,58
Tanks spottade7060,270—20,5090,27
Skador486,22—1 214,75854,52
Skador på klätterverk26,71—0,0030,71
Observation skador69,73—309,00107,52
Skador från assistans96,44—309,00138,23
Kombinerade skador582,66—1 523,751 026,10
Bas fångst1 8510,700—153,75361,09
Basförsvar1 1170,420—00,0050,15
Erfarenhet404,11—960,50628,88
Trefffrekvens34,92 %—74,36 %70,47 %
Spelarbetyg2 8210+9+16
Rankning i World of Tanks2 4880+4+3
WN7397,25—1 035,75545,25
WN8386,26—1 053,25559,09
WNX297,88—851,15402,86

Progression för Crazy_Chocolate i

Den heldragna linjen visar WNX totalt (motsvarar kolumnen Totalt ovan) och förändras långsamt när nya Strider tillkommer. Den streckade linjen visar WNX per session. Beräkningen baseras på de Strider som spelats sedan föregående mätpunkt. Den visar perioder med med- och motgångar. Linjens färg följer nivån i Rankning.

Tanken som påverkar Rankning för Crazy_Chocolate

🚀 Höjer RankningWNX

Tanken som höjer helhetsresultatet: att ta bort dem skulle ge lägre Rankning.

  • G.W. Tiger (P)
    Klass VIII· 204 strider
    492,40−14,35 vid borttagning
  • G.W. Tiger
    Klass IX· 200 strider
    410,43−11,57 vid borttagning
  • G.W. Panther
    Klass VII· 340 strider
    355,81−5,76 vid borttagning
  • FV224 Chopper
    Klass VII· 80 strider
    453,85−5,72 vid borttagning
  • Grille
    Klass V· 127 strider
    438,32−4,08 vid borttagning
⚓ Sänker RankningWNX

Tanken som sänker helhetsresultatet: att ta bort dem skulle ge högre Rankning.

  • Sturer Emil
    Klass VII· 157 strider
    170,82+10,47 vid borttagning
  • StuG III Ausf. G
    Klass V· 59 strider
    51,93+6,32 vid borttagning
  • SFAC 105
    Klass VIII· 53 strider
    123,68+5,53 vid borttagning
  • AMX ELC bis
    Klass V· 47 strider
    34,67+4,50 vid borttagning
  • Panhard AMD 178B
    Klass VI· 37 strider
    65,40+3,08 vid borttagning

Märken och förtjänsttecken för Crazy_Chocolate

Skyttemärken000

Vagnar efter skyttemärken på kanonen. Ett märke kräver ett varaktigt genomsnitt: spelet beräknar det över ett rullande intervall av de senaste striderna jämfört med vad regionen presterar i samma vagn.

NivåInga
X3———
IX5———
VIII14———
VII5———
VI9———
V9———
IV7———
III8———
II4———
I1———

Märken har lästs in för 65 av 67 vagnar. Resten fylls i allteftersom kontot uppdateras.

Mästermärken243:e klass3142:a klass221:a klass11Ace TankerM

Vagnar efter sitt bästa förtjänsttecken. Ett förtjänsttecken bygger på en strid i stället för ett genomsnitt: spelet delar ut det utifrån erfarenheten från en enskild strid jämfört med vad regionen får i samma vagn.

NivåInga3:e klass32:a klass21:a klass1Ace TankerM
X3—1——
IX3111—
VIII7511—
VII2—2—1
VI252——
V243——
IV142——
III152——
II4————
I1————

1 av 67 vagnar har märket Ace Tanker (1 % av garaget).

Klanhistorik för Crazy_Chocolate

1 klaner · 2y 5mo i klaner

mars 2023202420252026idag
[FTPFC]FTPFC emblemfree to play farmeo clanaktuell3 years