n0_intelligence

Gick med dec. 2013Senaste strid Uppdaterad
uk
[SREAP] Shadow Reapers
Rekryt · Gick med 16 mars 2026
SREAP emblem

Statistik för n0_intelligence i Slumptävlingar ·

StatistikTotaltSenaste 24hSenaste 7dSenaste 30d
Strider34 97634123133
Nivå8,3010,0010,0410,04
Vinster19 19654,88 %1544,12 %6754,47 %7354,89 %
Förluster15 29543,73 %1852,94 %5443,90 %5742,86 %
Oavgjorda4851,39 %12,94 %21,63 %32,26 %
Överlevda strider10 35929,62 %720,59 %4032,52 %4332,33 %
Tanks förstörda40 9311,17381,121601,301781,34
Utslagningsförhållande1,661,411,931,98
Tanks spottade46 5311,33220,65840,68890,67
Skador1 946,032 491,062 693,762 700,22
Skador på klätterverk81,7752,6570,3367,46
Observation skador457,28588,59529,85539,26
Skador från assistans539,05641,24600,18606,71
Kombinerade skador2 485,083 132,293 293,943 306,93
Bas fångst19 7670,5700,001471,201611,21
Basförsvar14 4490,4100,0040,0340,03
Erfarenhet785,15761,18857,62838,05
Trefffrekvens69,87 %71,67 %66,74 %66,63 %
Spelarbetyg9 034−2+5+6
Rankning i World of Tanks8 419+2+4+4
WN71 572,121 166,231 465,451 488,64
WN82 439,682 011,782 468,802 494,88
WNX2 597,832 529,422 879,342 897,38

Progression för n0_intelligence i

Den heldragna linjen visar WNX totalt (motsvarar kolumnen Totalt ovan) och förändras långsamt när nya Strider tillkommer. Den streckade linjen visar WNX per session. Beräkningen baseras på de Strider som spelats sedan föregående mätpunkt. Den visar perioder med med- och motgångar. Linjens färg följer nivån i Rankning.

Tanken som påverkar Rankning för n0_intelligence

🚀 Höjer RankningWNX

Tanken som höjer helhetsresultatet: att ta bort dem skulle ge lägre Rankning.

  • FV4005 Stage II
    Klass X· 1 911 strider
    2 923,91−23,75 vid borttagning
  • Škoda T 56
    Klass VIII· 669 strider
    3 540,40−19,15 vid borttagning
  • Grille 15
    Klass X· 409 strider
    3 910,98−18,63 vid borttagning
  • Manticore
    Klass X· 372 strider
    3 859,84−17,50 vid borttagning
  • Bat.-Châtillon Bourrasque
    Klass VIII· 641 strider
    3 531,06−17,03 vid borttagning
Sänker RankningWNX

Tanken som sänker helhetsresultatet: att ta bort dem skulle ge högre Rankning.

  • Dicker Max
    Klass VI· 1 482 strider
    1 202,12+40,93 vid borttagning
  • T54E1
    Klass IX· 673 strider
    1 270,88+32,49 vid borttagning
  • Object 704
    Klass IX· 836 strider
    1 568,39+31,60 vid borttagning
  • SU-14-1
    Klass VII· 409 strider
    633,77+20,00 vid borttagning
  • T71 DA
    Klass VII· 502 strider
    1 212,37+16,01 vid borttagning

Märken och förtjänsttecken för n0_intelligence

Skyttemärken842231

Vagnar efter skyttemärken på kanonen. Ett märke kräver ett varaktigt genomsnitt: spelet beräknar det över ett rullande intervall av de senaste striderna jämfört med vad regionen presterar i samma vagn.

NivåInga
XI44
X1915816
IX202141
VIII3621714
VII219
VI2182
V1661
IV16
III22
II17
I10

137 av 339 vagnar har ett märke (40 % av garaget).

Mästermärken173:e klass3452:a klass2821:a klass1184Ace TankerM

Vagnar efter sitt bästa förtjänsttecken. Ett förtjänsttecken bygger på en strid i stället för ett genomsnitt: spelet delar ut det utifrån erfarenheten från en enskild strid jämfört med vad regionen får i samma vagn.

NivåInga3:e klass32:a klass21:a klass1Ace TankerM
XI233
X131737
IX2836
VIII271554
VII11118
VI121018
V7610
IV1663
III24844
II3941
I12511

184 av 339 vagnar har märket Ace Tanker (54 % av garaget).

Presterar bättre än kanonen visar

Vagnar vars kombinerade skada redan överstiger gränsen för ett märke de inte har. Etiketten visar den kombinerade skadan och färgas efter märket vars gräns den överstiger.

  • Klass IX· 32 strider
    3 493kanonen har ingen
  • Klass VIII· 33 strider
    2 541kanonen har ingen
  • Klass X· 31 strider
    3 933kanonen har ingen

Klanhistorik för n0_intelligence

10 klaner · 3y 8mo i klaner

dec. 201320152016201720182019202020212022202320242025idag
[SREAP]SREAP emblemShadow Reapersaktuell6 months
[LITLE]LITLE emblemLittIe Pony4 feb. 20261 year
[BLPHA]BLPHA emblemBLACK_PHANTOM14 sep. 20241 month
[RW_LK]RW_LK emblemRaWLiK_UA30 juli 20244 months
[ALOE]ALOE emblemAloe is LOvE10 apr. 20249 months
[WTFL]WTFL emblemThe Flame2 juli 202329 days
[LTP1]LTP1 emblemLITRU TREBA ПИТИ26 maj 20231 month
[HCAT]HCAT emblem[H] E L L [C] [A] [T]14 apr. 20232 days
[GRSKL]GRSKL emblemГірські Соколи11 apr. 202327 days
[LITLE]LITLE emblemLittIe Pony13 mars 20234 months