kill_enter

Gick med maj 2011Senaste strid Uppdaterad
[SORI] Soldati Ribelli
Rekryt · Gick med 23 maj 2014
SORI emblem

Statistik för kill_enter i Slumptävlingar ·

StatistikTotaltSenaste 24hSenaste 7dSenaste 30d
Strider2 251000
Nivå5,49———
Vinster1 03145,80 %0—0—0—
Förluster1 20753,62 %0—0—0—
Oavgjorda130,58 %0—0—0—
Överlevda strider34415,28 %0—0—0—
Tanks förstörda8680,390—0—0—
Utslagningsförhållande0,46———
Tanks spottade3 0331,350—0—0—
Skador294,83———
Skador på klätterverk19,17———
Observation skador157,81———
Skador från assistans176,98———
Kombinerade skador471,81———
Bas fångst1 0790,480—0—0—
Basförsvar8290,370—0—0—
Erfarenhet262,94———
Trefffrekvens58,92 %———
Spelarbetyg2 454000
Rankning i World of Tanks2 277000
WN7551,76———
WN8396,32———
WNX295,78———

Progression för kill_enter i

Den heldragna linjen visar WNX totalt (motsvarar kolumnen Totalt ovan) och förändras långsamt när nya Strider tillkommer. Den streckade linjen visar WNX per session. Beräkningen baseras på de Strider som spelats sedan föregående mätpunkt. Den visar perioder med med- och motgångar. Linjens färg följer nivån i Rankning.

Tanken som påverkar Rankning för kill_enter

🚀 Höjer RankningWNX

Tanken som höjer helhetsresultatet: att ta bort dem skulle ge lägre Rankning.

  • SU-100M1
    Klass VII· 273 strider
    673,70−54,29 vid borttagning
  • T29
    Klass VII· 206 strider
    517,59−28,90 vid borttagning
  • M6
    Klass VI· 138 strider
    566,37−17,56 vid borttagning
  • SU-100
    Klass VI· 130 strider
    369,54−4,69 vid borttagning
  • T1 Heavy
    Klass V· 152 strider
    342,63−3,47 vid borttagning
⚓ Sänker RankningWNX

Tanken som sänker helhetsresultatet: att ta bort dem skulle ge högre Rankning.

  • VK 16.02 Leopard
    Klass V· 163 strider
    41,36+21,01 vid borttagning
  • VK 28.01
    Klass VI· 220 strider
    110,86+19,21 vid borttagning
  • Pz.Kpfw. II Luchs
    Klass IV· 84 strider
    28,22+11,06 vid borttagning
  • Aufklärungspanzer Panther
    Klass VII· 60 strider
    55,05+8,87 vid borttagning
  • M2 Medium Tank
    Klass III· 35 strider
    7,01+6,01 vid borttagning

Märken och förtjänsttecken för kill_enter

Mästermärken93:e klass392:a klass261:a klass11Ace TankerM

Vagnar efter sitt bästa förtjänsttecken. Ett förtjänsttecken bygger på en strid i stället för ett genomsnitt: spelet delar ut det utifrån erfarenheten från en enskild strid jämfört med vad regionen får i samma vagn.

NivåInga3:e klass32:a klass21:a klass1Ace TankerM
VIII1————
VII11—2—
VI—121—
V——311
IV—112—
III122——
II—21——
I—2———

1 av 28 vagnar har märket Ace Tanker (4 % av garaget).

Klanhistorik för kill_enter

1 klaner · 12y i klaner

maj 2011201420162018202020222024idag
[SORI]SORI emblemSoldati Ribelliaktuell12 years