Dev_216

Gick med jan. 2017Senaste strid Uppdaterad
pl

Statistik för Dev_216 i Slumptävlingar ·

StatistikTotaltSenaste 24hSenaste 7dSenaste 30d
Strider95000
Avg nivå3,24———
Vinster4547,37 %0—0—0—
Förluster4951,58 %0—0—0—
Oavgjorda11,05 %0—0—0—
Överlevda strider1313,68 %0—0—0—
Förstörda Tanken310,330—0—0—
Utslagningsförhållande0,38———
Upptäckta Tanken620,650—0—0—
Skador63,86———
Skador på klätterverk2,52———
Observation skador45,78———
Skador från assistans48,29———
Kombinerade skador112,16———
Bas fångst1821,920—0—0—
Basförsvar00,000—0—0—
Erfarenhet197,44———
Trefffrekvens35,41 %———
Spelarbetyg920000
World of Tanks-betyg1 593000
WN7274,88———
WN873,58———
WNX31,20———

Strider för Dev_216

Exempel

Dela dina strider

Wargaming publicerar inget om en enskild strid, och ingen har ännu delat någon strid som Dev_216 har spelat. Med modden som heter unicum.gg visas striderna du spelar här, tillsammans med hela laguppställningen.

Progression för Dev_216 i

Inte tillräckligt med historik ännu

En kurva behöver två poäng, och det här kontot har hittills en. Den visas när nästa ögonblicksbild har kommit in.

Tanken som påverkar Rankning för Dev_216

Märken och förtjänsttecken för Dev_216

Mästermärken63:e klass332:a klass201:a klass10Ace TankerM

Vagnar efter sitt bästa förtjänsttecken. Ett förtjänsttecken bygger på en strid i stället för ett genomsnitt: spelet delar ut det utifrån erfarenheten från en enskild strid jämfört med vad regionen får i samma vagn.

NivåInga3:e klass32:a klass21:a klass1Ace TankerM
V—1———
IV1————
III121——
II321——
I111——

0 av 15 vagnar har märket Ace Tanker (0 % av garaget).

Klanhistorik för Dev_216

1 klaner · 2 months i klaner

jan. 2017201820192020202120222023202420252026idag
[RVN-T]RVN-T emblemRavenTeam4 juli 20183 months