Chep_Chik__

Gick med juni 2022Senaste strid Uppdaterad
uk
[KAZKA] ukr-kazka
Rekryt · Gick med 25 sep. 2026
KAZKA emblem

Statistik för Chep_Chik__ i Slumptävlingar ·

StatistikTotaltSenaste 24hSenaste 7dSenaste 30d
Strider206000
Nivå3,83———
Vinster11957,77 %0—0—0—
Förluster8440,78 %0—0—0—
Oavgjorda31,46 %0—0—0—
Överlevda strider7234,95 %0—0—0—
Tanks förstörda2181,060—0—0—
Utslagningsförhållande1,63———
Tanks spottade1330,650—0—0—
Skador563,39———
Skador på klätterverk24,84———
Observation skador64,50———
Skador från assistans89,34———
Kombinerade skador652,73———
Bas fångst2251,090—0—0—
Basförsvar2331,130—0—0—
Erfarenhet370,96———
Trefffrekvens65,06 %———
Spelarbetyg3 434000
World of Tanks-betyg5 536000
WN71 285,21———
WN81 720,16———
WNX1 171,85———

Progression för Chep_Chik__ i

Inte tillräckligt med historik ännu

En kurva behöver två poäng, och det här kontot har hittills en. Den visas när nästa ögonblicksbild har kommit in.

Tanken som påverkar Rankning för Chep_Chik__

🚀 Höjer RankningWNX

Tanken som höjer helhetsresultatet: att ta bort dem skulle ge lägre Rankning.

  • Klass III· 50 strider
    1 666,11−128,80 vid borttagning
⚓ Sänker RankningWNX

Tanken som sänker helhetsresultatet: att ta bort dem skulle ge högre Rankning.

  • Klass V· 36 strider
    1 005,84+36,86 vid borttagning
  • Klass II· 32 strider
    1 016,52+29,63 vid borttagning

Märken och förtjänsttecken för Chep_Chik__

Mästermärken43:e klass342:a klass231:a klass12Ace TankerM

Vagnar efter sitt bästa förtjänsttecken. Ett förtjänsttecken bygger på en strid i stället för ett genomsnitt: spelet delar ut det utifrån erfarenheten från en enskild strid jämfört med vad regionen får i samma vagn.

NivåInga3:e klass32:a klass21:a klass1Ace TankerM
VIII—1———
VI——2——
V———1—
IV—2——1
III——12—
II————1
I—11——

2 av 13 vagnar har märket Ace Tanker (15 % av garaget).

Klanhistorik för Chep_Chik__

3 klaner · 2y 3mo i klaner

juni 20222023202420252026idag
[KAZKA]KAZKA emblemukr-kazkaaktuell25 days
[KAZKA]KAZKA emblemukr-kazka13 nov. 20242 years
[3AWOD]3AWOD emblemСутки троє -- на заводі...30 okt. 20224 months