MuTen_Rodri

Dołączył(a) mar 2014Ostatnia bitwa Zaktualizowane
es
[CLASL] DIVISION LATINA - CLASS -
Oficer wywiadu · Dołączył 7 sty 2026
CLASL emblem

Statystyki gracza MuTen_Rodri: Bitwy losowe ·

StatystykaSumaOstatnie 24hOstatnie 7dOstatnie 30d
Bitwy45 17700231
Poziom7,72——9,38
Wygrane24 55854,36%0—0—14361,90%
Straty20 01644,31%0—0—8637,23%
Remisy6031,33%0—0—20,87%
Przetrwał bitew16 70436,97%0—0—11248,48%
Zniszczone czołgi49 7051,100—0—2401,04
Współczynnik zniszczeń1,75——2,02
Wykryte czołgi46 1681,020—0—2321,00
Obrażenia1581,19——2532,17
Obrażenia torów58,28——89,78
Obrażenia wykrywania309,98——335,53
Obrażenia wspomagania368,26——425,30
Obrażenia łączne1949,45——2978,11
Przechwycenie bazy12 4800,280—0—210,09
Obrona bazy29 9620,660—0—50,02
Doświadczenie722,77——1047,13
Skuteczność trafień66,98%——70,67%
Klasyfikacja osobista872200+19
Klasyfikacja World of Tanks778200+5
WN71463,19——1522,26
WN82124,38——2336,97
WNX2039,38——2383,13

Progresja gracza MuTen_Rodri

Linia ciągła przedstawia ogólną wartość WNX (odpowiada kolumnie Suma powyżej), która zmienia się powoli wraz z kolejnymi bitwami. Linia przerywana przedstawia wartość WNX dla sesji, obliczaną na podstawie wyników uzyskanych od poprzedniego zapisu. Pokazuje okresy dobrej i słabej formy. Kolor linii odpowiada przedziałowi w skali Klasyfikacja.

Klasyfikacja gracza MuTen_Rodri: Czołgi mające na nią wpływ

🚀 Podnoszenie klasyfikacjiWNX

Czołgi podnoszące klasyfikację ogólną: ich usunięcie obniżyłoby ją.

  • Bat.-Châtillon Bourrasque
    Poziom VIII· 879 bitwy
    2748,51−16,25 po usunięciu
  • M54 Renegade
    Poziom VIII· 766 bitwy
    2801,65−13,44 po usunięciu
  • 121B
    Poziom X· 546 bitwy
    2794,06−12,15 po usunięciu
  • Lansen C
    Poziom VIII· 286 bitwy
    3052,52−6,66 po usunięciu
  • Prototipo Standard B
    Poziom IX· 242 bitwy
    3073,06−6,36 po usunięciu
⚓ Obniżanie klasyfikacjiWNX

Czołgi obniżające klasyfikację ogólną: ich usunięcie podniosłoby ją.

  • VK 30.01 (P)
    Poziom VI· 1177 bitwy
    807,93+24,85 po usunięciu
  • Tiger (P)
    Poziom VII· 889 bitwy
    923,86+22,85 po usunięciu
  • Pz.Kpfw. IV Ausf. H
    Poziom V· 1756 bitwy
    1170,59+18,57 po usunięciu
  • AMX 13 90
    Poziom IX· 567 bitwy
    936,99+18,44 po usunięciu
  • Lorraine 155 mle. 50
    Poziom VII· 637 bitwy
    832,44+14,88 po usunięciu

Znaki i mistrzostwo: MuTen_Rodri

Odznaki biegłości201415

Pojazdy według odznak biegłości na lufach. Odznaka odpowiada średniej utrzymywanej przez dłuższy czas: gra oblicza ją w ruchomym oknie ostatnich bitew, porównując wynik z rezultatami osiąganymi tym pojazdem w regionie.

PoziomBrak
XI—11—
X—4—2
IX2332
VIII4152
VII—1—2
VI—3—1
V2213
IV21—1
III1221
II412—
I11—1

Dane o odznakach biegłości odczytano dla 65 z 475 pojazdów. Dane pozostałych pojawią się po odświeżeniu konta.

Marki Mistrzostwa413. klasa3872. klasa21421. klasa1180Ace TankerM

Pojazdy według najlepszej zdobytej odznaki. Odznaka dotyczy jednej bitwy, a nie średniej: gra przyznaje ją na podstawie doświadczenia zdobytego w pojedynczej bitwie w porównaniu z wynikami osiąganymi tym pojazdem w regionie.

PoziomBrak3. klasa32. klasa21. klasa1Ace TankerM
XI—263—
X25192910
IX47133231
VIII57163489
VII—34914
VI2221318
V229713
IV33664
III22861
II4541—
I13—2—

180 z 475 pojazdów ma odznakę Ace Tanker (38% pojazdów w garażu).

Historia klanów gracza MuTen_Rodri

11 klanów · 4y 11mo w klanach

mar 201420152016201720182019202020212022202320242025dzisiaj
[CLASL]CLASL emblemDIVISION LATINA - CLASS -obecny9 months
[HIDRA]HIDRA emblemCorta una cabeza y dos mas la reemplazaran6 sty 20269 months
[HIDRA]HIDRA emblemCorta una cabeza y dos mas la reemplazaran29 mar 20256 months
[HIDRA]HIDRA emblemCorta una cabeza y dos mas la reemplazaran17 wrz 202413 days
[-TRD-]-TRD- emblemTORNADO10 lip 20241 year
[-TRD-]-TRD- emblemTORNADO27 wrz 20221 year
[HICKD]HICKD emblemHICKD - You got HACKD, HECKD, and HICKD!10 wrz 202125 days
[WILDH]WILDH emblemWILD HUNT "La Cacería Salvaje"10 lip 20213 months
[SIMP]SIMP emblemS.I.M.P.8 kwi 20212 months
[SIMP]SIMP emblemS.I.M.P.6 sty 202111 days
[_2D2_]_2D2_ emblemA new LATIN generation <327 wrz 20204 months