strick08

Tilmeldt apr. 2014Seneste kamp Opdateret
pt
[3-FPS] No Graphics But We Have Gaming Chairs
Menig · tilsluttet 20 feb. 2020
3-FPS emblem

strick08s statistik for tilfældige kampe ·

StatistikI altSidste 24 timerSidste 7 dageSidste 30 dage
Kampe32.5541448323
Niveau7,448,298,858,57
Sejre15.75448,39 %750,00 %2654,17 %14946,13 %
Tabt16.45150,53 %750,00 %2245,83 %16852,01 %
Uafgjorte3491,07 %00,00 %00,00 %61,86 %
Kampe overlevet6.31319,39 %214,29 %918,75 %6118,89 %
Ødelagte tanks20.6350,6360,43330,691940,60
Destruktionsratio0,790,500,850,74
Spottede tanks37.3941,15211,50521,083941,22
Skader825,171.157,931.320,061.257,50
Træk skader42,3613,8630,3834,91
Observerer skader267,16306,79240,23311,13
Assisterende skader309,51320,64270,60346,04
Kombinerede skader1.134,681.478,571.590,671.622,00
Basis erobring21.2040,6500,0000,001750,54
Baseforsvar9.9570,3100,0000,00240,07
Xp489,92703,71771,04727,36
Rammeprocent62,41 %70,09 %71,51 %66,90 %
Personlig rating4.6770+3+8
World of Tanks-bedømmelse3.9440+1+18
WN7848,07851,87986,26849,79
WN8955,381.013,691.178,791.144,59
WNX846,13861,771.018,751.062,48

strick08s -udvikling

Den fuldt optrukne linje er samlet WNX (matcher kolonnen I alt ovenfor) og ændrer sig langsomt, efterhånden som nye kampe bliver tilføjet. Den stiplede linje er WNX pr. session, beregnet ud fra kampene, der er spillet siden det forrige øjebliksbillede. Den viser varme og kolde perioder. Linjens farve følger vurderingsniveauet.

Kampvogne, der former strick08s vurdering

🚀 Hæver vurderingenWNX

Kampvogne, der hæver den samlede vurdering: Hvis de fjernes, falder vurderingen.

⚓ Trækker vurderingen nedWNX

Kampvogne, der trækker den samlede vurdering ned: Hvis de fjernes, stiger vurderingen.

  • Niveau VI· 455 kampe
    101,51+8,29 hvis fjernet
  • Niveau V· 353 kampe
    156,48+6,70 hvis fjernet
  • Niveau VI· 610 kampe
    515,00+4,97 hvis fjernet
  • Niveau V· 220 kampe
    21,12+4,83 hvis fjernet
  • Niveau VI· 217 kampe
    126,18+4,82 hvis fjernet

strick08s mærker og mesterskaber

Fortræffelighedsmærker1289

Køretøjer efter mærkerne på deres kanon. Et mærke er et vedvarende gennemsnit: spillet beregner det over et rullende vindue af seneste kampe mod det, regionen præsterer med det køretøj.

NiveauIngen
X1114
IX—11—
VIII6623
VII211—
VI2231
V21—1

Mærker læst for 42 af 428 køretøjer. Resten udfyldes, når kontoen opdateres.

Mærker for Mesterlighed553. Klasse31462nd Klasse21281st Klasse154Ace TankerM

Køretøjer efter deres bedste mærke. Et mærke gælder for én kamp i stedet for et gennemsnit: spillet tildeler det ud fra erfaringen i én kamp sammenlignet med det, regionen scorer med det køretøj.

NiveauIngen3. Klasse32nd Klasse21st Klasse1Ace TankerM
X35141211
IX2114188
VIII813283110
VII4223177
VI47151810
V2318154
IV171681
III610863
II11593—
I421——

54 af 428 køretøjer bærer et Ace Tanker (13% af garagen).

strick08s klanhistorik

11 klaner · 8y 3mo i klaner

apr. 201420162017201820192020202120222023202420252026i dag
[3-FPS]3-FPS emblemNo Graphics But We Have Gaming Chairsnuværende7 years
[3-FPS]3-FPS emblemNo Graphics But We Have Gaming Chairs16 feb. 20208 months
[CABRA]CABRA emblemCangaceiros de Aço do Brasil27 jun. 20192 months
[WOFD]WOFD emblemWrath of Destruction16 jan. 20183 months
[XBLAU]XBLAU emblemXABLAU_BR19 okt. 20172 days
[TRIB]TRIB emblemTribal15 okt. 20173 minutes
[CA3RA]CA3RA emblemCangaceiros de Aço do Brasil...12 okt. 201723 days
[-CAB-]-CAB- emblemCangaceiros de Aço do Brasil..17 sep. 20175 months
[CABR4]CABR4 emblemCangaceiros de Aço do Brasil.16 apr. 20174 months
[CA3RA]CA3RA emblemCangaceiros de Aço do Brasil...17 dec. 20161 month
[CABR4]CABR4 emblemCangaceiros de Aço do Brasil.8 nov. 201614 days