markosteven007

S-a alăturat pe dec 2012Ultima bătălie Actualizat
pl
[--BD-] BlackDragons
Soldat · alăturat la 30 noi 2025
--BD- emblem

Statisticile lui markosteven007 în bătălii aleatorii ·

StatTotalUltimele 24hUltimele 7dUltimele 30d
Lupte19.751116343
nivel6,579,009,008,93
Victorie9.88050,02 %00,00 %425,00 %18955,10 %
Înfrângeri9.67748,99 %1100,00 %1275,00 %15043,73 %
Remize1940,98 %00,00 %00,00 %41,17 %
Lupte finalizate în acţiune5.11525,90 %00,00 %212,50 %11934,69 %
Tancuri distruse16.6180,8400,0080,503581,04
Raport vehicule distruse1,140,000,571,60
Tancuri observate19.0370,9633,00161,004601,34
Daune808,86794,001.656,062.050,77
Daune de șenile29,710,00109,2074,14
Daune de Observare204,360,00163,30339,39
Daune de Asistență234,070,00272,50413,53
Daune combinate1.042,93794,001.849,002.466,18
Capturare bază21.5001,0900,00372,314721,38
Apărare bază12.5130,6300,0000,002570,75
Experienţă458,22360,00630,06939,86
Rată de lovire68,07 %75,00 %77,87 %79,13 %
Scor personal5.2990-4+87
Rating World of Tanks6.061-10+67
WN71.044,44394,65661,941.492,29
WN81.211,76321,431.023,132.285,17
WNX1.037,28143,27952,512.143,36

Progresul lui markosteven007 la

Linia continuă reprezintă WNX general, corespunzător coloanei Total de mai sus, și se modifică lent pe măsură ce se adună bătălii noi. Linia întreruptă reprezintă WNX per sesiune, calculat din bătăliile jucate de la instantaneul anterior. Aceasta arată perioadele bune și slabe. Culoarea liniei urmează nivelul de rating.

Tancurile care modelează ratingul lui markosteven007

🚀 Creșterea ratinguluiWNX

Tancuri care susțin valoarea generală: renunțarea la ele ar scădea ratingul.

  • Generaţie V· 897 lupte
    1.715,06−18,15 dacă este eliminat
  • Generaţie VIII· 310 lupte
    1.857,96−16,72 dacă este eliminat
  • Generaţie VII· 486 lupte
    1.435,03−11,77 dacă este eliminat
  • Generaţie IX· 121 lupte
    2.367,66−11,42 dacă este eliminat
  • Generaţie IX· 116 lupte
    2.180,03−9,44 dacă este eliminat
⚓ Scăderea ratinguluiWNX

Tancuri care trag valoarea generală în jos: renunțarea la ele ar crește ratingul.

  • Generaţie VII· 714 lupte
    395,98+29,85 dacă este eliminat
  • Generaţie VIII· 412 lupte
    498,67+14,81 dacă este eliminat
  • Generaţie VI· 291 lupte
    187,74+13,64 dacă este eliminat
  • Generaţie VII· 303 lupte
    438,85+11,53 dacă este eliminat
  • Generaţie VI· 530 lupte
    562,16+11,45 dacă este eliminat

Semnele și măiestria lui markosteven007

Marcajele de Măiestrie233rd Class3612nd Class2771st Class147Ace TankerM

Vehicule ordonate după cea mai bună insignă. O insignă reprezintă o singură bătălie, nu o medie: jocul o acordă pentru experiența dintr-o singură partidă, comparată cu scorul regiunii pentru acel vehicul.

nivelNimic3rd Class32nd Class21st Class1Ace TankerM
XI——1——
X——46—
IX2—358
VIII369116
VII1—5169
VI3271410
V2112104
IV—51183
III24453
II54322
I212—2

47 din 228 vehicule au un Ace al tanchiștilor (21% din garaj).

Istoricul clanurilor lui markosteven007

7 clanuri · 3y 7mo în clanuri

dec 2012201420152016201720182019202020212022202320242025astăzi
[--BD-]--BD- emblemBlackDragonscurent11 months
[UA_TP]UA_TP emblemFORWARD TO VICTORY UCRAINA29 noi 202515 days
[DELET]DELET emblemDelete You8 sep 20255 months
[DELET]DELET emblemDelete You3 ian 20252 years
[-ODP-]-ODP- emblemOdpalíci29 iun 20156 months
[DOMO]DOMO emblemDOMO OBRANA S-V-K18 dec 201429 days
[RUST_]RUST_ emblemWill just Rust out of your tank..17 noi 20142 months