driver166

S-a alăturat pe noi 2010Ultima bătălie Actualizat
enuk
[BFU] Brave men of Ukraine
Soldat · alăturat la 11 aug 2023
BFU emblem

Statisticile lui driver166 în bătălii aleatorii ·

StatTotalUltimele 24hUltimele 7dUltimele 30d
Lupte54.869571321
Nivel mediu8,139,009,178,97
Victorie29.06552,97 %360,00 %3549,30 %16150,16 %
Înfrângeri24.92545,43 %240,00 %3549,30 %15147,04 %
Remize8791,60 %00,00 %11,41 %92,80 %
Lupte finalizate în acţiune19.45235,45 %240,00 %2636,62 %9529,60 %
Tancuri distruse62.6541,1430,60620,872930,91
Raport vehicule distruse1,771,001,381,30
Tancuri observate58.4481,0761,20530,756452,01
Daune1.539,101.821,801.833,151.429,58
Daune de șenile76,830,0061,6932,32
Daune de Observare279,81621,40283,60869,75
Daune de Asistență356,64621,40345,29902,07
Daune combinate1.895,692.443,202.255,432.334,36
Capturare bază75.5711,3800,00921,305631,75
Apărare bază49.5080,9000,0000,002870,89
Experienţă692,12919,40810,08821,22
Rată de lovire70,77 %75,68 %73,01 %77,22 %
Scor personal8.6590-10
Rating World of Tanks6.5850-1+6
WN71.421,511.169,391.078,501.257,90
WN81.985,051.592,051.535,091.809,54
WNX1.799,811.617,791.547,321.787,91

Bătăliile lui driver166

Exemplu

Împărtășește-ți bătăliile

Wargaming nu publică nimic despre o singură bătălie și nimeni nu a partajat încă vreuna dintre bătăliile jucate de driver166. Cu mod-ul unicum.gg, bătăliile pe care le joci sunt afișate aici, cu întreaga listă.

Progresul lui driver166 la

Linia continuă reprezintă WNX general, corespunzător coloanei Total de mai sus, și se modifică lent pe măsură ce se adună bătălii noi. Linia întreruptă reprezintă WNX per sesiune, calculat din bătăliile jucate de la instantaneul anterior. Aceasta arată perioadele bune și slabe. Culoarea liniei urmează nivelul de rating.

Tancurile care modelează ratingul lui driver166

🚀 Creșterea ratinguluiWNX

Tancuri care susțin valoarea generală: renunțarea la ele ar scădea ratingul.

  • Generaţie IX· 977 lupte
    3.477,07−32,85 dacă este eliminat
  • Generaţie X· 583 lupte
    2.758,30−13,32 dacă este eliminat
  • Generaţie X· 704 lupte
    2.449,89−10,34 dacă este eliminat
  • Generaţie IX· 649 lupte
    2.557,87−10,01 dacă este eliminat
  • Generaţie X· 916 lupte
    2.204,94−8,95 dacă este eliminat
⚓ Scăderea ratinguluiWNX

Tancuri care trag valoarea generală în jos: renunțarea la ele ar crește ratingul.

  • Generaţie X· 1.903 lupte
    1.238,30+26,02 dacă este eliminat
  • Generaţie IX· 860 lupte
    1.222,83+10,21 dacă este eliminat
  • Generaţie IX· 709 lupte
    1.207,39+9,59 dacă este eliminat
  • Generaţie V· 842 lupte
    888,56+8,10 dacă este eliminat
  • Generaţie VIII· 990 lupte
    1.373,27+7,16 dacă este eliminat

Semnele și măiestria lui driver166

Marcajele de Măiestrie283rd Class3572nd Class2921st Class1173Ace TankerM

Vehicule ordonate după cea mai bună insignă. O insignă reprezintă o singură bătălie, nu o medie: jocul o acordă pentru experiența dintr-o singură partidă, comparată cu scorul regiunii pentru acel vehicul.

nivelNimic3rd Class32nd Class21st Class1Ace TankerM
XI—112—
X24101031
IX3291131
VIII57132132
VII3191725
VI3341224
V—23916
IV51534
III92136
II84132
I11112

173 din 389 vehicule au un Ace al tanchiștilor (44% din garaj).

Istoricul clanurilor lui driver166

1 clanuri · 2y 10mo în clanuri

noi 20102012201420162018202020222024astăzi
[BFU]BFU emblemBrave men of Ukrainecurent3 years