cerk_o7

S-a alăturat pe oct 2018Ultima bătălie Actualizat
de

Statisticile lui cerk_o7 în bătălii aleatorii ·

StatTotalUltimele 24hUltimele 7dUltimele 30d
Lupte11.928000
nivel8,71———
Victorie7.15960,02 %0—0—0—
Înfrângeri4.60638,62 %0—0—0—
Remize1631,37 %0—0—0—
Lupte finalizate în acţiune3.54929,75 %0—0—0—
Tancuri distruse14.3411,200—0—0—
Raport vehicule distruse1,71———
Tancuri observate21.4571,800—0—0—
Daune2.459,36———
Daune de șenile120,90———
Daune de Observare629,11———
Daune de Asistență750,01———
Daune combinate3.209,37———
Capturare bază3.8000,320—0—0—
Apărare bază4.1680,350—0—0—
Experienţă999,48———
Rată de lovire78,56 %———
Scor personal10.003000
Clasament World of Tanks9.786000
WN71.804,47———
WN83.015,73———
WNX3.244,66———

Progresul lui cerk_o7 la

Linia continuă reprezintă WNX general, corespunzător coloanei Total de mai sus, și se modifică lent pe măsură ce se adună bătălii noi. Linia întreruptă reprezintă WNX per sesiune, calculat din bătăliile jucate de la instantaneul anterior. Aceasta arată perioadele bune și slabe. Culoarea liniei urmează nivelul de rating.

Tancurile care modelează ratingul lui cerk_o7

🚀 Creșterea ratinguluiWNX

Tancuri care susțin valoarea generală: renunțarea la ele ar scădea ratingul.

  • T110E5
    Generaţie X· 322 lupte
    4.345,61−33,74 dacă este eliminat
  • Super Conqueror
    Generaţie X· 234 lupte
    4.154,43−21,07 dacă este eliminat
  • Panhard EBR 105
    Generaţie X· 887 lupte
    3.470,25−20,24 dacă este eliminat
  • Bat.-Châtillon Bourrasque
    Generaţie VIII· 918 lupte
    3.475,93−18,97 dacă este eliminat
  • Object 907
    Generaţie X· 379 lupte
    3.556,26−12,98 dacă este eliminat
⚓ Scăderea ratinguluiWNX

Tancuri care trag valoarea generală în jos: renunțarea la ele ar crește ratingul.

  • T-44-100
    Generaţie VIII· 381 lupte
    2.785,25+14,28 dacă este eliminat
  • Vz. 55
    Generaţie X· 301 lupte
    2.824,13+13,89 dacă este eliminat
  • T-54
    Generaţie IX· 211 lupte
    2.674,23+10,89 dacă este eliminat
  • WZ-120-1G FT
    Generaţie VIII· 242 lupte
    2.728,69+8,81 dacă este eliminat
  • Object 140
    Generaţie X· 247 lupte
    2.908,10+8,71 dacă este eliminat

Semnele și măiestria lui cerk_o7

Însemne de Excelenţă252212

Vehicule ordonate după semnele de pe tun. Un semn este o medie susținută: jocul îl calculează pe o fereastră glisantă de bătălii recente, comparând cu performanța regiunii pentru acel vehicul.

nivelNimic
X1679
IX19723
VIII30711—
VII2521—
VI1831—
V15———
IV11———
III7———
II3———
I5———

59 din 193 vehicule au un semn (31% din garaj).

Marcajele de Măiestrie93rd Class3382nd Class2521st Class180Ace TankerM

Vehicule ordonate după cea mai bună insignă. O insignă reprezintă o singură bătălie, nu o medie: jocul o acordă pentru experiența dintr-o singură partidă, comparată cu scorul regiunii pentru acel vehicul.

nivelNimic3rd Class32nd Class21st Class1Ace TankerM
X——1418
IX2161111
VIII2481024
VII315712
VI22396
V2—265
IV1—622
III11122
II——3——
I1—31—

80 din 193 vehicule au un Ace al tanchiștilor (41% din garaj).

Joc peste nivelul tunului

Vehicule ale căror daune combinate depășesc deja pragul unui semn pe care nu îl au. Insigna reprezintă acele daune combinate, colorate după semnul depășit.

  • Generaţie VIII· 40 lupte
    2.836arma aduce niciunul
  • Generaţie VIII· 26 lupte
    2.822arma aduce niciunul
  • Generaţie VII· 29 lupte
    2.180arma aduce niciunul
  • Generaţie VIII· 41 lupte
    2.862arma aduce niciunul
  • Generaţie VIII· 39 lupte
    2.284arma aduce niciunul
  • Generaţie V· 27 lupte
    1.434arma aduce niciunul

Istoricul clanurilor lui cerk_o7

24 clanuri · 4y 1mo în clanuri

oct 20182020202120222023202420252026astăzi
[RAYD]RAYD emblemRAYD - Not Rayd Shadow Legends14 mar 20257 months
[STRGV]STRGV emblemSTRG und V auf Platz Eins einfügen!27 iul 20241 month
[TR4SH]TR4SH emblemTR4SH17 iun 202420 days
[RAYD]RAYD emblemRAYD - Not Rayd Shadow Legends26 mai 20242 months
[DOXIC]DOXIC emblemDie Doxischen17 mar 202419 days
[UBCOR]UBCOR emblemUmbrella_Corporation24 feb 202421 days
[V-TER]V-TER emblemValter GC1 feb 20249 days
[LICHT]LICHT emblemLight-Division21 ian 202422 days
[IFACE]IFACE emblemBreak your Face man26 dec 202325 days
[TRVST]TRVST emblemWe Trust No One29 noi 202313 days
[NOCTE]NOCTE emblemmit der Nacht14 noi 20231 month
[SL3M]SL3M emblemSuizid Lemminge1 oct 20231 month
[SL3M_]SL3M_ emblemSuizid Lemminge 219 aug 20235 months
[KEKSE]KEKSE emblemKekse der Verdammnis19 mar 20233 months
[RATE]RATE emblemDon't underrate us11 dec 202214 days
[SL3M]SL3M emblemSuizid Lemminge17 noi 20224 months
[1PNCH]1PNCH emblemOne Punch23 iun 202215 days
[1PNCH]1PNCH emblemOne Punch6 iun 20222 months
[ALL1N]ALL1N emblemAll in or Nothing6 apr 202214 days
[C-TIP]C-TIP emblemclosed Tipi22 mar 20224 months
[TENTX]TENTX emblemRent your TENTX24 noi 20212 months
[35122]35122 emblemDie Tauben sind los30 sep 20216 months
[HEUL_]HEUL_ emblemDie Heulbojen12 apr 20212 months
[CLAP-]CLAP- emblemCLAP them all!7 feb 20213 months

Istoricul numelor: cerk_o7

NumeSchimbat
Jason__NoMERCY22 oct 2023