__SurpriseBox__

S-a alăturat pe iul 2020Ultima bătălie Actualizat
de
[MBUTE] Metallic Butterflies
Ofiţer inferior · alăturat la 20 iun 2025
MBUTE emblem

Statisticile lui __SurpriseBox__ în bătălii aleatorii ·

StatTotalUltimele 24hUltimele 7dUltimele 30d
Lupte3.697003
nivel8,00——10,00
Victorie1.83749,69 %0—0—133,33 %
Înfrângeri1.78848,36 %0—0—266,67 %
Remize721,95 %0—0—00,00 %
Lupte finalizate în acţiune56715,34 %0—0—00,00 %
Tancuri distruse2.3060,620—0—10,33
Raport vehicule distruse0,74——0,33
Tancuri observate4.8701,320—0—72,33
Daune1.084,93——1.758,67
Daune de șenile45,51——0,00
Daune de Observare365,54——103,00
Daune de Asistență411,04——103,00
Daune combinate1.495,98——1.861,67
Capturare bază1.8410,500—0—00,00
Apărare bază9180,250—0—00,00
Experienţă545,34——413,33
Rată de lovire66,37 %——85,00 %
Scor personal5.33400-2
Clasament World of Tanks4.87700-2
WN7938,06——712,09
WN81.150,10——840,16
WNX1.055,33——699,79

Progresul lui __SurpriseBox__ la

Linia continuă reprezintă WNX general, corespunzător coloanei Total de mai sus, și se modifică lent pe măsură ce se adună bătălii noi. Linia întreruptă reprezintă WNX per sesiune, calculat din bătăliile jucate de la instantaneul anterior. Aceasta arată perioadele bune și slabe. Culoarea liniei urmează nivelul de rating.

Tancurile care modelează ratingul lui __SurpriseBox__

🚀 Creșterea ratinguluiWNX

Tancuri care susțin valoarea generală: renunțarea la ele ar scădea ratingul.

  • 122 TM
    Generaţie VIII· 1.052 lupte
    1.210,64−59,73 dacă este eliminat
  • MBT-B
    Generaţie X· 98 lupte
    2.706,69−53,95 dacă este eliminat
  • T-34
    Generaţie V· 113 lupte
    2.786,84−33,60 dacă este eliminat
  • ST-62 Version 2
    Generaţie X· 33 lupte
    1.950,73−10,18 dacă este eliminat
  • Panhard EBR 105
    Generaţie X· 44 lupte
    1.638,59−6,88 dacă este eliminat
⚓ Scăderea ratinguluiWNX

Tancuri care trag valoarea generală în jos: renunțarea la ele ar crește ratingul.

  • T-54
    Generaţie IX· 305 lupte
    718,57+37,25 dacă este eliminat
  • IS-3
    Generaţie VIII· 203 lupte
    549,60+31,21 dacă este eliminat
  • T-44
    Generaţie VIII· 221 lupte
    668,67+24,94 dacă este eliminat
  • Object 140
    Generaţie X· 217 lupte
    885,36+14,54 dacă este eliminat
  • IS
    Generaţie VII· 83 lupte
    543,55+11,58 dacă este eliminat

Semnele și măiestria lui __SurpriseBox__

Marcajele de Măiestrie43rd Class3202nd Class2211st Class15Ace TankerM

Vehicule ordonate după cea mai bună insignă. O insignă reprezintă o singură bătălie, nu o medie: jocul o acordă pentru experiența dintr-o singură partidă, comparată cu scorul regiunii pentru acel vehicul.

nivelNimic3rd Class32nd Class21st Class1Ace TankerM
X1—441
IX2——3—
VIII—1432
VII31131
VI1144—
V1—1—1
IV—122—
III——21—
II1————
I2—21—

5 din 61 vehicule au un Ace al tanchiștilor (8% din garaj).

Istoricul clanurilor lui __SurpriseBox__

11 clanuri · 3y 6mo în clanuri

iul 2020202120222023202420252026astăzi
[MBUTE]MBUTE emblemMetallic Butterfliescurent1 year
[MBUTE]MBUTE emblemMetallic Butterflies18 iun 202515 days
[DWELL]DWELL emblemDRUCKWELLE1 iun 20254 days
[S4LZ]S4LZ emblemSalty Crew27 mai 20257 months
[MBUTE]MBUTE emblemMetallic Butterflies30 oct 20244 months
[TR4SH]TR4SH emblemTR4SH6 iul 20249 days
[MBUTE]MBUTE emblemMetallic Butterflies26 iun 20242 months
[S4LZ]S4LZ emblemSalty Crew25 apr 20241 month
[MBUTE]MBUTE emblemMetallic Butterflies8 mar 20241 year
[_DKW_]_DKW_ emblemDie listigen Kriegswölfe26 feb 202313 days
[MBUTE]MBUTE emblemMetallic Butterflies13 feb 20233 months