To_Be_Cont1nued

S-a alăturat pe sep 2025Ultima bătălie Actualizat
enruuk

Statisticile lui To_Be_Cont1nued în bătălii aleatorii ·

StatTotalUltimele 24hUltimele 7dUltimele 30d
Lupte661000
nivel9,52
Victorie33951,29 %000
Înfrângeri31447,50 %000
Remize81,21 %000
Lupte finalizate în acţiune24837,52 %000
Tancuri distruse6831,03000
Raport vehicule distruse1,65
Tancuri observate3580,54000
Daune2.368,07
Daune de șenile47,43
Daune de Observare289,31
Daune de Asistență336,73
Daune combinate2.704,80
Capturare bază1.2631,91000
Apărare bază1050,16000
Experienţă921,63
Rată de lovire78,83 %
Scor personal5.430000
Clasament World of Tanks7.003000
WN71.281,17
WN81.904,85
WNX2.042,06

Progresul lui To_Be_Cont1nued la

Linia continuă reprezintă WNX general, corespunzător coloanei Total de mai sus, și se modifică lent pe măsură ce se adună bătălii noi. Linia întreruptă reprezintă WNX per sesiune, calculat din bătăliile jucate de la instantaneul anterior. Aceasta arată perioadele bune și slabe. Culoarea liniei urmează nivelul de rating.

Tancurile care modelează ratingul lui To_Be_Cont1nued

🚀 Creșterea ratinguluiWNX

Tancuri care susțin valoarea generală: renunțarea la ele ar scădea ratingul.

  • Taschenratte
    Generaţie XI· 154 lupte
    2.453,98−165,70 dacă este eliminat
  • Maus
    Generaţie X· 116 lupte
    2.296,84−54,87 dacă este eliminat
  • T29
    Generaţie VII· 33 lupte
    2.114,24−1,69 dacă este eliminat
  • T32
    Generaţie VIII· 58 lupte
    1.950,33−1,05 dacă este eliminat
Scăderea ratinguluiWNX

Tancuri care trag valoarea generală în jos: renunțarea la ele ar crește ratingul.

  • Strv 103B
    Generaţie X· 153 lupte
    1.549,15+142,51 dacă este eliminat
  • CS-52 LIS
    Generaţie VIII· 33 lupte
    1.258,90+33,92 dacă este eliminat
  • T57 Heavy
    Generaţie X· 37 lupte
    1.929,12+7,30 dacă este eliminat

Semnele și măiestria lui To_Be_Cont1nued

Marcajele de Măiestrie23rd Class372nd Class261st Class12Ace TankerM

Vehicule ordonate după cea mai bună insignă. O insignă reprezintă o singură bătălie, nu o medie: jocul o acordă pentru experiența dintr-o singură partidă, comparată cu scorul regiunii pentru acel vehicul.

nivelNimic3rd Class32nd Class21st Class1Ace TankerM
XI1
X21
IX11
VIII1141
VII11
VI111
V1
IV1
III1

2 din 21 vehicule au un Ace al tanchiștilor (10% din garaj).

Istoricul clanurilor lui To_Be_Cont1nued

1 clanuri · 3 days în clanuri

sep 20252026astăzi
[WALLE]WALLE emblemGarbage Union7 oct 20254 days