Testo_50

S-a alăturat pe sep 2024Ultima bătălie Actualizat
uk
[-BOYS] "The Bad Boys"
Ofițer de Informații · alăturat la 8 apr 2025
-BOYS emblem

Statisticile lui Testo_50 în bătălii aleatorii ·

StatTotalUltimele 24hUltimele 7dUltimele 30d
Lupte8.984000
Nivel mediu8,44———
Victorie4.64451,69 %0—0—0—
Înfrângeri4.21446,91 %0—0—0—
Remize1261,40 %0—0—0—
Lupte finalizate în acţiune2.74130,51 %0—0—0—
Tancuri distruse6.8710,760—0—0—
Raport vehicule distruse1,10———
Tancuri observate11.3311,260—0—0—
Daune1.350,54———
Daune de șenile41,69———
Daune de Observare525,76———
Daune de Asistență567,45———
Daune combinate1.917,99———
Capturare bază8.4050,940—0—0—
Apărare bază3.4880,390—0—0—
Experienţă622,21———
Rată de lovire64,22 %———
Scor personal7.059000
Rating World of Tanks5.880000
WN71.096,69———
WN81.397,80———
WNX1.456,05———

Progresul lui Testo_50 la

Linia continuă reprezintă WNX general, corespunzător coloanei Total de mai sus, și se modifică lent pe măsură ce se adună bătălii noi. Linia întreruptă reprezintă WNX per sesiune, calculat din bătăliile jucate de la instantaneul anterior. Aceasta arată perioadele bune și slabe. Culoarea liniei urmează nivelul de rating.

Tancurile care modelează ratingul lui Testo_50

🚀 Creșterea ratinguluiWNX

Tancuri care susțin valoarea generală: renunțarea la ele ar scădea ratingul.

  • Generaţie IX· 1.908 lupte
    1.728,70−83,31 dacă este eliminat
  • Generaţie X· 468 lupte
    1.824,34−24,19 dacă este eliminat
  • Generaţie X· 649 lupte
    1.601,19−12,70 dacă este eliminat
  • Generaţie VIII· 69 lupte
    2.069,19−4,41 dacă este eliminat
  • Generaţie VII· 36 lupte
    2.031,33−2,56 dacă este eliminat
⚓ Scăderea ratinguluiWNX

Tancuri care trag valoarea generală în jos: renunțarea la ele ar crește ratingul.

  • Generaţie VIII· 62 lupte
    503,93+7,05 dacă este eliminat
  • Generaţie IX· 100 lupte
    917,72+6,79 dacă este eliminat
  • Generaţie X· 989 lupte
    1.412,43+6,47 dacă este eliminat
  • Generaţie VIII· 671 lupte
    1.345,52+6,14 dacă este eliminat
  • Generaţie X· 57 lupte
    856,24+5,45 dacă este eliminat

Semnele și măiestria lui Testo_50

Marcajele de Măiestrie93rd Class3372nd Class2281st Class19Ace TankerM

Vehicule ordonate după cea mai bună insignă. O insignă reprezintă o singură bătălie, nu o medie: jocul o acordă pentru experiența dintr-o singură partidă, comparată cu scorul regiunii pentru acel vehicul.

nivelNimic3rd Class32nd Class21st Class1Ace TankerM
X—1132
IX——442
VIII11642
VII——562
VI——69—
V—182—
IV—33—1
III—24——
II—1———

9 din 84 vehicule au un Ace al tanchiștilor (11% din garaj).

Istoricul clanurilor lui Testo_50

1 clanuri · 1y 2mo în clanuri

sep 202420252026astăzi
[-BOYS]-BOYS emblem"The Bad Boys"curent2 years