Steel_Snake

S-a alăturat pe oct 2012Ultima bătălie Actualizat
pl

Statisticile lui Steel_Snake în bătălii aleatorii ·

StatTotalUltimele 24hUltimele 7dUltimele 30d
Lupte14.840000
nivel7,47
Victorie6.91846,62 %000
Înfrângeri7.69751,87 %000
Remize2251,52 %000
Lupte finalizate în acţiune3.38222,79 %000
Tancuri distruse8.2210,55000
Raport vehicule distruse0,72
Tancuri observate13.8110,93000
Daune713,73
Daune de șenile38,14
Daune de Observare246,87
Daune de Asistență285,01
Daune combinate998,74
Capturare bază12.5020,84000
Apărare bază4.2680,29000
Experienţă525,96
Rată de lovire66,68 %
Scor personal4.201000
Clasament World of Tanks3.150000
WN7702,69
WN8728,47
WNX642,04

Progresul lui Steel_Snake la

Linia continuă reprezintă WNX general, corespunzător coloanei Total de mai sus, și se modifică lent pe măsură ce se adună bătălii noi. Linia întreruptă reprezintă WNX per sesiune, calculat din bătăliile jucate de la instantaneul anterior. Aceasta arată perioadele bune și slabe. Culoarea liniei urmează nivelul de rating.

Tancurile care modelează ratingul lui Steel_Snake

🚀 Creșterea ratinguluiWNX

Tancuri care susțin valoarea generală: renunțarea la ele ar scădea ratingul.

  • SU-122-44
    Generaţie VII· 554 lupte
    910,67−9,43 dacă este eliminat
  • AT 15
    Generaţie VIII· 284 lupte
    1.037,68−7,40 dacă este eliminat
  • T34
    Generaţie VIII· 598 lupte
    777,91−6,34 dacă este eliminat
  • FV215b (183)
    Generaţie X· 284 lupte
    879,31−5,92 dacă este eliminat
  • T25/2
    Generaţie VII· 189 lupte
    1.022,62−5,06 dacă este eliminat
Scăderea ratinguluiWNX

Tancuri care trag valoarea generală în jos: renunțarea la ele ar crește ratingul.

  • Caernarvon
    Generaţie VIII· 206 lupte
    281,47+6,03 dacă este eliminat
  • Type 61
    Generaţie IX· 377 lupte
    545,51+2,80 dacă este eliminat
  • Leopard Prototyp A
    Generaţie IX· 151 lupte
    439,93+2,78 dacă este eliminat
  • Black Prince
    Generaţie VII· 183 lupte
    403,03+2,67 dacă este eliminat
  • Tiger II
    Generaţie VIII· 178 lupte
    452,53+2,48 dacă este eliminat

Semnele și măiestria lui Steel_Snake

Marcajele de Măiestrie583rd Class3902nd Class2441st Class13Ace TankerM

Vehicule ordonate după cea mai bună insignă. O insignă reprezintă o singură bătălie, nu o medie: jocul o acordă pentru experiența dintr-o singură partidă, comparată cu scorul regiunii pentru acel vehicul.

nivelNimic3rd Class32nd Class21st Class1Ace TankerM
X21163
IX5771
VIII141511
VII141462
VI371310
V14145
IV4662
III99
II554
I32

3 din 212 vehicule au un Ace al tanchiștilor (1% din garaj).

Istoricul clanurilor lui Steel_Snake

10 clanuri · 8 months în clanuri

oct 2012201420152016201720182019202020212022202320242025astăzi
[DI0Z]DI0Z emblemDolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt30 noi 202523 days
[FRE4C]FRE4C emblemFire resident evil14 oct 20252 days
[SD-PL]SD-PL emblemSLAVIC DNA1 oct 202512 days
[ECIK]ECIK emblemElitarni Czołgiści i Kilerzy2 feb 20255 months
[F_ROG]F_ROG emblemŻabi Gang1 sep 202410 days
[ECIK]ECIK emblemElitarni Czołgiści i Kilerzy21 aug 20243 hours
[PLJA]PLJA emblemPolskie Jastrzębie19 aug 20247 days
[RESPI]RESPI emblemRESPIRATOR ? BO "WZIĄĆ ODDECH" TO CZASEM ZA DUŻO9 aug 202423 hours
[ECIK]ECIK emblemElitarni Czołgiści i Kilerzy6 aug 20246 days
[AUAU]AUAU emblemPryczki do zadań specjalnych5 ian 20241 month