Sigma__k2

S-a alăturat pe dec 2017Ultima bătălie Actualizat
pl
[AFK--] Gramy Bez Klawiatury
Ofiţer inferior · alăturat la 9 aug 2026
AFK-- emblem

Statisticile lui Sigma__k2 în bătălii aleatorii ·

StatTotalUltimele 24hUltimele 7dUltimele 30d
Lupte23.7292638324
nivel8,569,969,979,98
Victorie12.51052,72 %1453,85 %2052,63 %17152,78 %
Înfrângeri10.88645,88 %1142,31 %1744,74 %14945,99 %
Remize3331,40 %13,85 %12,63 %41,23 %
Lupte finalizate în acţiune6.07925,62 %830,77 %1231,58 %9529,32 %
Tancuri distruse22.3410,94311,19471,243491,08
Raport vehicule distruse1,271,721,811,52
Tancuri observate32.4951,37150,58270,712450,76
Daune1.789,312.552,422.562,162.416,22
Daune de șenile60,6731,2321,3740,21
Daune de Observare489,59227,73231,79318,39
Daune de Asistență550,26258,96253,16358,60
Daune combinate2.339,572.811,382.815,322.779,86
Capturare bază12.0730,51732,81932,452200,68
Apărare bază8.9240,3800,0000,001360,42
Experienţă770,56868,35844,13826,68
Rată de lovire70,09 %73,11 %70,15 %71,67 %
Scor personal8.014+1+2+14
Clasament World of Tanks6.996-1-1-17
WN71.343,941.366,511.386,761.325,76
WN81.959,901.918,711.966,181.932,22
WNX2.030,811.868,281.897,421.908,67

Progresul lui Sigma__k2 la

Linia continuă reprezintă WNX general, corespunzător coloanei Total de mai sus, și se modifică lent pe măsură ce se adună bătălii noi. Linia întreruptă reprezintă WNX per sesiune, calculat din bătăliile jucate de la instantaneul anterior. Aceasta arată perioadele bune și slabe. Culoarea liniei urmează nivelul de rating.

Tancurile care modelează ratingul lui Sigma__k2

🚀 Creșterea ratinguluiWNX

Tancuri care susțin valoarea generală: renunțarea la ele ar scădea ratingul.

  • Panhard EBR 105
    Generaţie X· 1.474 lupte
    2.570,42−38,26 dacă este eliminat
  • Leopard 1
    Generaţie X· 991 lupte
    2.486,03−24,59 dacă este eliminat
  • Object 260
    Generaţie X· 467 lupte
    2.962,86−24,17 dacă este eliminat
  • Super Conqueror
    Generaţie X· 526 lupte
    2.761,08−19,18 dacă este eliminat
  • CS-52 LIS
    Generaţie VIII· 504 lupte
    2.777,75−13,81 dacă este eliminat
Scăderea ratinguluiWNX

Tancuri care trag valoarea generală în jos: renunțarea la ele ar crește ratingul.

  • 110
    Generaţie VIII· 275 lupte
    590,00+17,68 dacă este eliminat
  • IS-2
    Generaţie VII· 233 lupte
    510,58+14,98 dacă este eliminat
  • Pz.Kpfw. S35 739 (f)
    Generaţie III· 362 lupte
    505,73+14,76 dacă este eliminat
  • WZ-111 model 1-4
    Generaţie IX· 272 lupte
    1.032,31+12,76 dacă este eliminat
  • T92
    Generaţie VIII· 365 lupte
    1.241,42+10,78 dacă este eliminat

Semnele și măiestria lui Sigma__k2

Însemne de Excelenţă51120

Vehicule ordonate după semnele de pe tun. Un semn este o medie susținută: jocul îl calculează pe o fereastră glisantă de bătălii recente, comparând cu performanța regiunii pentru acel vehicul.

nivelNimic
XI6
X40225
IX3592
VIII54144
VII2411
VI213
V182
IV9
III13
II16
I6

Semne citite pentru 305 din 309 vehicule. Restul se completează pe măsură ce contul este actualizat.

Marcajele de Măiestrie413rd Class3732nd Class2981st Class165Ace TankerM

Vehicule ordonate după cea mai bună insignă. O insignă reprezintă o singură bătălie, nu o medie: jocul o acordă pentru experiența dintr-o singură partidă, comparată cu scorul regiunii pentru acel vehicul.

nivelNimic3rd Class32nd Class21st Class1Ace TankerM
XI2131
X25113119
IX53121314
VIII69172318
VII226124
VI335103
V34715
IV135
III34321
II2761
I42

65 din 309 vehicule au un Ace al tanchiștilor (21% din garaj).

Joc peste nivelul tunului

Vehicule ale căror daune combinate depășesc deja pragul unui semn pe care nu îl au. Insigna reprezintă acele daune combinate, colorate după semnul depășit.

  • Generaţie VIII· 38 lupte
    2.781arma aduce niciunul
  • Generaţie VIII· 35 lupte
    2.279arma aduce niciunul
  • Generaţie IX· 30 lupte
    2.777arma aduce niciunul
  • Generaţie VIII· 33 lupte
    2.101arma aduce niciunul
  • Generaţie IX· 39 lupte
    3.118arma aduce niciunul
  • Generaţie VIII· 29 lupte
    1.909arma aduce niciunul

Istoricul clanurilor lui Sigma__k2

51 clanuri · 5y 7mo în clanuri

dec 201720192020202120222023202420252026astăzi
[AFK--]AFK-- emblemGramy Bez Klawiaturycurent1 month
[O-N-C]O-N-C emblemOddział niezniszczalnych czołgistów8 aug 20262 months
[CY_G]CY_G emblemCYTRYNKOWY GANG19 iun 202657 minutes
[VALID]VALID emblemVALID16 iun 20268 days
[S95ED]S95ED emblemSPEED4 iun 20268 days
[BLA7E]BLA7E emblemMake It BURN!25 mai 202624 hours
[100LM]100LM emblem100 Lasów Meszysława23 mai 20261 month
[GOODS]GOODS emblemGoods Gods13 apr 20261 day
[-SNOW]-SNOW emblem-SNOW8 apr 20264 months
[BULLA]BULLA emblemHasbulla Cartel4 dec 202529 days
[_V-M_]_V-M_ emblemVentum Mortis23 oct 20251 month
[TR0UT]TR0UT emblemWe play to catch PSTRĄG!8 sep 202510 days
[GKOB]GKOB emblemGłówny Korpus Orła Białego24 aug 20259 days
[CUDRA]CUDRA emblemCursed Dragons10 aug 20251 month
[CUDRA]CUDRA emblemCursed Dragons16 apr 20254 months
[HUNTO]HUNTO emblemUntouchable Hedgehogs13 dec 20247 days
[KARWA]KARWA emblemCygańska Karawana4 mai 20244 months
[O_N_E]O_N_E emblem0ne Shot7 ian 20244 months
[IRISK]IRISK emblemRisk It All!5 sep 20232 months
[POPOG]POPOG emblemPopoga6 iul 20233 months
[CAMPA]CAMPA emblem-CAMPERS-11 apr 202329 days
[COMA]COMA emblemChill Out MAte12 mar 20231 month
[MVPS]MVPS emblemMost Valuable Players!30 ian 20237 minutes
[IRISK]IRISK emblemRisk It All!29 ian 20234 months
[WHO]WHO emblemWHO Cares?7 oct 20222 months
[TUNTO]TUNTO emblemUntouchable Turtles19 iul 20222 months
[WIPRO]WIPRO emblemWirtualne Promile29 ian 20221 month
[OTNUH]OTNUH emblemsgohegdeH elbahcuotnU17 dec 202113 days
[1COH]1COH emblemINTERNATIONAL COMPANY OF HER0ES31 oct 20212 months
[R3QT]R3QT emblemRage ♥ Quit18 aug 202126 days
[S1GMA]S1GMA emblemS1GMA19 iul 20211 month
[WIPRO]WIPRO emblemWirtualne Promile10 iun 20213 months
[JORM]JORM emblemJörmungandr17 feb 202121 minutes
[EL_G]EL_G emblemELDING15 feb 20211 month
[ASPR]ASPR emblemAspire23 dec 202022 days
[NROF]NROF emblemNO RULES, ONLY FUN30 noi 202021 hours
[_PFF_]_PFF_ emblemPAZIE FOR FUN30 iul 20201 month
[ODRO]ODRO emblemODRODZENI18 iun 20202 months
[_NT]_NT emblem- Nietykalni -6 apr 20202 months
[ATHEN]ATHEN emblemGuardians of Athen6 feb 20208 days
[SWDR]SWDR emblemSZWADRON26 ian 20202 months
[APAZ]APAZ emblemCan't be Stopped7 noi 20199 days
[WFPKN]WFPKN emblemWolfPack Network26 oct 201916 days
[STOCK]STOCK emblemSTOCK to drink, STOCK to grind3 oct 20196 days
[G-S-M]G-S-M emblemGang Świętego Mikołaja22 sep 201918 hours
[-LOK-]-LOK- emblemLiga Obrony Kraju20 sep 20193 minutes
[PAZIU]PAZIU emblemPAZIOLANDIA18 sep 20192 months
[N_N]N_N emblemNOSTALGIA_NIESKOŃCZONOŚCI16 iul 20193 months
[B_S_T]B_S_T emblemBrygada_Szczury_Tobruku5 apr 20192 months
[P0ISN]P0ISN emblemPoison!9 feb 201942 minutes
[GROM2]GROM2 emblemGROM.23 noi 20184 months

Istoricul numelor: Sigma__k2

NumeSchimbat
MeKambe_7710 aug 2026
gram_bez_mozgu_11 feb 2025