SFERA_2017

S-a alăturat pe dec 2018Ultima bătălie Actualizat
pl
[DZI_K] Dzik TEAM
Recrut · alăturat la 17 dec 2018
DZI_K emblem

Statisticile lui SFERA_2017 în bătălii aleatorii ·

StatTotalUltimele 24hUltimele 7dUltimele 30d
Lupte393000
nivel4,53———
Victorie18246,31 %0—0—0—
Înfrângeri20852,93 %0—0—0—
Remize30,76 %0—0—0—
Lupte finalizate în acţiune8120,61 %0—0—0—
Tancuri distruse1180,300—0—0—
Raport vehicule distruse0,38———
Tancuri observate1950,500—0—0—
Daune148,34———
Daune de șenile16,11———
Daune de Observare69,23———
Daune de Asistență85,34———
Daune combinate233,67———
Capturare bază2520,640—0—0—
Apărare bază700,180—0—0—
Experienţă228,97———
Rată de lovire44,35 %———
Scor personal1.501000
Clasament World of Tanks1.782000
WN7313,05———
WN8165,09———
WNX66,75———

Progresul lui SFERA_2017 la

Linia continuă reprezintă WNX general, corespunzător coloanei Total de mai sus, și se modifică lent pe măsură ce se adună bătălii noi. Linia întreruptă reprezintă WNX per sesiune, calculat din bătăliile jucate de la instantaneul anterior. Aceasta arată perioadele bune și slabe. Culoarea liniei urmează nivelul de rating.

Tancurile care modelează ratingul lui SFERA_2017

🚀 Creșterea ratinguluiWNX

Tancuri care susțin valoarea generală: renunțarea la ele ar scădea ratingul.

  • M2 Medium Tank
    Generaţie III· 87 lupte
    94,22−15,06 dacă este eliminat
  • T-34-85M
    Generaţie VI· 35 lupte
    85,46−3,46 dacă este eliminat
⚓ Scăderea ratinguluiWNX

Tancuri care trag valoarea generală în jos: renunțarea la ele ar crește ratingul.

  • M4A1 Sherman
    Generaţie V· 174 lupte
    45,25+14,09 dacă este eliminat
  • M4A3E8 Sherman
    Generaţie VI· 50 lupte
    19,81+10,74 dacă este eliminat

Semnele și măiestria lui SFERA_2017

Marcajele de Măiestrie53rd Class312nd Class211st Class10Ace TankerM

Vehicule ordonate după cea mai bună insignă. O insignă reprezintă o singură bătălie, nu o medie: jocul o acordă pentru experiența dintr-o singură partidă, comparată cu scorul regiunii pentru acel vehicul.

nivelNimic3rd Class32nd Class21st Class1Ace TankerM
VI—2———
V—1———
IV——1——
III1——1—
II—2———
I1————

0 din 9 vehicule au un Ace al tanchiștilor (0% din garaj).

Istoricul clanurilor lui SFERA_2017

2 clanuri · 7y 6mo în clanuri

dec 20182020202120222023202420252026astăzi
[DZI_K]DZI_K emblemDzik TEAMcurent8 years
[304]304 emblem⚓ Dywizjon 304 ⚓14 dec 201821 minutes