MrNotUnicum

S-a alăturat pe noi 2015Ultima bătălie Actualizat
roen
[BR1NG] Bringers of Karicepz
Comandant adjunct · alăturat la 19 mar 2026
BR1NG emblem

Statisticile lui MrNotUnicum în bătălii aleatorii ·

StatTotalUltimele 24hUltimele 7dUltimele 30d
Lupte29.13430241581
nivel8,269,839,079,32
Victorie15.87154,48 %1860,00 %13355,19 %32055,08 %
Înfrângeri12.90444,29 %1240,00 %10342,74 %25043,03 %
Remize3591,23 %00,00 %52,07 %111,89 %
Lupte finalizate în acţiune8.84930,37 %1240,00 %8736,10 %19433,39 %
Tancuri distruse31.2821,07361,202741,146201,07
Raport vehicule distruse1,542,001,781,60
Tancuri observate38.2121,31411,372491,036551,13
Daune1.796,543.124,732.572,772.433,52
Daune de șenile71,0448,2765,2464,38
Daune de Observare418,25522,60319,27430,71
Daune de Asistență489,29570,87384,52495,10
Daune combinate2.285,833.695,602.970,932.948,31
Capturare bază12.2740,4200,00690,291390,24
Apărare bază16.7270,5700,00430,181830,31
Experienţă772,391.039,97990,46943,92
Rată de lovire74,87 %77,37 %78,48 %77,70 %
Scor personal8.758+4+16+32
Clasament World of Tanks7.770+4+13+12
WN71.486,761.706,211.580,731.488,93
WN82.234,872.915,282.678,182.412,46
WNX2.252,863.275,732.914,302.572,53

Progresul lui MrNotUnicum la

Linia continuă reprezintă WNX general, corespunzător coloanei Total de mai sus, și se modifică lent pe măsură ce se adună bătălii noi. Linia întreruptă reprezintă WNX per sesiune, calculat din bătăliile jucate de la instantaneul anterior. Aceasta arată perioadele bune și slabe. Culoarea liniei urmează nivelul de rating.

Tancurile care modelează ratingul lui MrNotUnicum

🚀 Creșterea ratinguluiWNX

Tancuri care susțin valoarea generală: renunțarea la ele ar scădea ratingul.

  • Leopard 1
    Generaţie X· 926 lupte
    3.049,96−33,58 dacă este eliminat
  • Bat.-Châtillon Bourrasque
    Generaţie VIII· 1.816 lupte
    2.702,27−31,57 dacă este eliminat
  • Grille 15
    Generaţie X· 985 lupte
    2.761,12−23,44 dacă este eliminat
  • SU-130PM
    Generaţie VIII· 732 lupte
    2.734,56−15,94 dacă este eliminat
  • AMX M4 mle. 54
    Generaţie X· 339 lupte
    3.055,48−11,79 dacă este eliminat
⚓ Scăderea ratinguluiWNX

Tancuri care trag valoarea generală în jos: renunțarea la ele ar crește ratingul.

  • Object 140
    Generaţie X· 836 lupte
    1.354,87+37,26 dacă este eliminat
  • AMX Chasseur de chars
    Generaţie VIII· 1.400 lupte
    1.612,07+32,12 dacă este eliminat
  • T-54 ltwt.
    Generaţie IX· 706 lupte
    1.397,39+18,90 dacă este eliminat
  • Škoda T 40
    Generaţie VI· 1.006 lupte
    1.537,99+14,44 dacă este eliminat
  • KV-2
    Generaţie VI· 624 lupte
    1.505,38+9,08 dacă este eliminat

Semnele și măiestria lui MrNotUnicum

Însemne de Excelenţă392911

Vehicule ordonate după semnele de pe tun. Un semn este o medie susținută: jocul îl calculează pe o fereastră glisantă de bătălii recente, comparând cu performanța regiunii pentru acel vehicul.

nivelNimic
XI6———
X18984
IX25683
VIII341294
VII1521—
VI1072—
V1031—
IV10———
III13———
II13———
I5———

79 din 238 vehicule au un semn (33% din garaj).

Marcajele de Măiestrie253rd Class3372nd Class2711st Class187Ace TankerM

Vehicule ordonate după cea mai bună insignă. O insignă reprezintă o singură bătălie, nu o medie: jocul o acordă pentru experiența dintr-o singură partidă, comparată cu scorul regiunii pentru acel vehicul.

nivelNimic3rd Class32nd Class21st Class1Ace TankerM
XI——42—
X—132015
IX—341223
VIII16121129
VII—2376
VI31438
V12425
IV13—6—
III23161
II7321—
I31—1—

87 din 238 vehicule au un Ace al tanchiștilor (37% din garaj).

Joc peste nivelul tunului

Vehicule ale căror daune combinate depășesc deja pragul unui semn pe care nu îl au. Insigna reprezintă acele daune combinate, colorate după semnul depășit.

  • Generaţie IX· 37 lupte
    3.175arma aduce niciunul
  • Generaţie IX· 36 lupte
    3.401arma aduce niciunul
  • Generaţie VIII· 25 lupte
    2.367arma aduce niciunul
  • Generaţie IX· 44 lupte
    3.005arma aduce niciunul
  • Generaţie VII· 28 lupte
    2.402arma aduce niciunul
  • Generaţie VIII· 45 lupte
    1.997arma aduce niciunul

Istoricul clanurilor lui MrNotUnicum

51 clanuri · 8y 3mo în clanuri

noi 20152017201820192020202120222023202420252026astăzi
[BR1NG]BR1NG emblemBringers of Karicepzcurent6 months
[KAPES]KAPES emblemKing Apes18 mar 20262 days
[MADDG]MADDG emblemMADD-G14 mar 20266 months
[BRING]BRING emblemBringers of Death23 sep 202518 days
[MADDG]MADDG emblemMADD-G4 sep 20254 days
[RW_RO]RW_RO emblemRED_WOLVES30 aug 202517 days
[BRING]BRING emblemBringers of Death12 aug 20253 months
[MADD]MADD emblemMAD DUCKS11 mai 202513 days
[BRING]BRING emblemBringers of Death27 apr 202514 days
[BR1NG]BR1NG emblemBringers of Karicepz12 apr 202512 days
[BRING]BRING emblemBringers of Death27 mar 20251 day
[BR1NG]BR1NG emblemBringers of Karicepz24 mar 20251 day
[BR1NG]BR1NG emblemBringers of Karicepz20 mar 202514 days
[BRING]BRING emblemBringers of Death4 mar 202523 days
[BR1NG]BR1NG emblemBringers of Karicepz8 feb 20258 days
[BRING]BRING emblemBringers of Death25 ian 20253 days
[BRING]BRING emblemBringers of Death21 ian 20251 hour
[BR1NG]BR1NG emblemBringers of Karicepz20 ian 20255 days
[BR1NG]BR1NG emblemBringers of Karicepz12 ian 202524 days
[BR1NG]BR1NG emblemBringers of Karicepz16 dec 20241 month
[_CRNG]_CRNG emblemNothing Cringe9 noi 20244 months
[3D3N]3D3N emblemEden Garden27 iun 20245 months
[_CRNG]_CRNG emblemNothing Cringe15 ian 202416 days
[NV_RO]NV_RO emblemNever Alone ( Romania )29 dec 20233 months
[XNRGY]XNRGY emblemX ENERGY30 iul 20235 months
[2NRGY]2NRGY emblemEN3RGY216 feb 20235 months
[SXSE]SXSE emblemSixth_Sense21 sep 20224 months
[-3RA-]-3RA- emblemNEW 3RA GaminG22 mai 202211 days
[EX-RO]EX-RO emblemEXILATII10 mai 20222 days
[ENTRY]ENTRY emblemNEW ENTRY29 apr 20221 year
[-3RA-]-3RA- emblemNEW 3RA GaminG1 sep 20203 months
[-3RA-]-3RA- emblemNEW 3RA GaminG9 iun 20204 days
[RNG--]RNG-- emblemRENEGAȚII4 iun 202011 days
[NOX-M]NOX-M emblemNoxus mortis22 mai 20207 days
[1NRGY]1NRGY emblemENERGY114 mai 20201 minute
[2NRGY]2NRGY emblemEN3RGY213 mai 20207 days
[DMRO]DMRO emblem-DIVIZIA MECANIZATA ROMANA-5 mai 20209 days
[_BWR_]_BWR_ emblemBLACK WOLFS ROMANIA21 apr 20206 days
[V0LT]V0LT emblemVolt13 apr 202015 days
[RAWR_]RAWR_ emblemSmells like fresh meat27 mar 202010 days
[ONIX]ONIX emblemPhoenix_16 mar 202014 days
[-3RA-]-3RA- emblemNEW 3RA GaminG29 feb 20205 months
[RO-GG]RO-GG emblemRomania Good Game7 feb 20193 months
[OMNIA]OMNIA emblemOMNIA26 sep 20184 months
[C-Y-A]C-Y-A emblemSee You After Battle6 mar 20181 month
[_NWS_]_NWS_ emblemNoobs with Skills23 ian 201826 days
[_NWS_]_NWS_ emblemNoobs with Skills26 feb 20175 months
[BRING]BRING emblemBringers of Death19 sep 201611 days
[-DKD-]-DKD- emblemDark Knight`s Division6 sep 20164 months
[-DKD-]-DKD- emblemDark Knight`s Division25 apr 20164 months
[G-ON]G-ON emblemGAME ON7 ian 201623 days