Mergen_14A

S-a alăturat pe ian 2025Ultima bătălie Actualizat
kkruuk

Statisticile lui Mergen_14A în bătălii aleatorii ·

StatTotalUltimele 24hUltimele 7dUltimele 30d
Lupte3.520028136
Nivel mediu7,43—8,118,25
Victorie1.78150,60 %0—1450,00 %6749,26 %
Înfrângeri1.68747,93 %0—1450,00 %6547,79 %
Remize521,48 %0—00,00 %42,94 %
Lupte finalizate în acţiune1.03629,43 %0—932,14 %4331,62 %
Tancuri distruse2.8100,800—291,041090,80
Raport vehicule distruse1,13—1,531,17
Tancuri observate3.0050,850—110,39760,56
Daune1.062,79—839,25925,62
Daune de șenile34,22—43,3624,67
Daune de Observare273,52—272,61283,02
Daune de Asistență307,73—315,96307,69
Daune combinate1.370,52—1.155,211.242,20
Capturare bază3.3660,960—100,36790,58
Apărare bază1.0140,290—00,0040,03
Experienţă606,81—591,04569,27
Rată de lovire58,47 %—61,08 %58,23 %
Scor personal5.8130+1+4
Rating World of Tanks5.6990-14-67
WN71.025,32—893,10817,62
WN81.305,70—760,77858,47
WNX1.254,44—736,83824,50

Progresul lui Mergen_14A la

Linia continuă reprezintă WNX general, corespunzător coloanei Total de mai sus, și se modifică lent pe măsură ce se adună bătălii noi. Linia întreruptă reprezintă WNX per sesiune, calculat din bătăliile jucate de la instantaneul anterior. Aceasta arată perioadele bune și slabe. Culoarea liniei urmează nivelul de rating.

Tancurile care modelează ratingul lui Mergen_14A

🚀 Creșterea ratinguluiWNX

Tancuri care susțin valoarea generală: renunțarea la ele ar scădea ratingul.

  • Generaţie VIII· 426 lupte
    1.379,75−23,54 dacă este eliminat
  • Generaţie VI· 142 lupte
    1.691,16−17,42 dacă este eliminat
  • Generaţie VIII· 225 lupte
    1.401,17−10,78 dacă este eliminat
  • Generaţie VII· 69 lupte
    1.791,87−10,14 dacă este eliminat
  • Generaţie VII· 76 lupte
    1.749,89−9,98 dacă este eliminat
⚓ Scăderea ratinguluiWNX

Tancuri care trag valoarea generală în jos: renunțarea la ele ar crește ratingul.

  • Generaţie VIII· 136 lupte
    540,78+33,74 dacă este eliminat
  • Generaţie IX· 40 lupte
    448,32+13,30 dacă este eliminat
  • Generaţie VIII· 126 lupte
    944,89+12,81 dacă este eliminat
  • Generaţie VI· 77 lupte
    647,63+9,86 dacă este eliminat
  • Generaţie IX· 117 lupte
    1.024,28+9,48 dacă este eliminat

Semnele și măiestria lui Mergen_14A

Marcajele de Măiestrie53rd Class3252nd Class2191st Class115Ace TankerM

Vehicule ordonate după cea mai bună insignă. O insignă reprezintă o singură bătălie, nu o medie: jocul o acordă pentru experiența dintr-o singură partidă, comparată cu scorul regiunii pentru acel vehicul.

nivelNimic3rd Class32nd Class21st Class1Ace TankerM
X——21—
IX——611
VIII32424
VII—1—63
VI11542
V1—314
IV—1241
III1—3——

15 din 70 vehicule au un Ace al tanchiștilor (21% din garaj).

Istoricul clanurilor lui Mergen_14A

1 clanuri · 1y 1mo în clanuri

ian 20252026astăzi
[14PVL]14PVL emblem14 REGION26 apr 20261 year