Master_Of_Luck

S-a alăturat pe apr 2016Ultima bătălie Actualizat
plen
[ZU8R] Żuber enjoyers
Recrut · alăturat la 9 mar 2026
ZU8R emblem

Statisticile lui Master_Of_Luck în bătălii aleatorii ·

StatTotalUltimele 24hUltimele 7dUltimele 30d
Lupte2.479000
nivel6,35
Victorie1.25450,58 %000
Înfrângeri1.20548,61 %000
Remize200,81 %000
Lupte finalizate în acţiune72829,37 %000
Tancuri distruse2.2500,91000
Raport vehicule distruse1,28
Tancuri observate2.2680,91000
Daune948,56
Daune de șenile36,83
Daune de Observare220,93
Daune de Asistență257,76
Daune combinate1.206,32
Capturare bază1.1470,46000
Apărare bază1.2950,52000
Experienţă547,82
Rată de lovire60,85 %
Scor personal5.391000
Clasament World of Tanks5.586000
WN71.162,70
WN81.469,93
WNX1.379,47

Progresul lui Master_Of_Luck la

Linia continuă reprezintă WNX general, corespunzător coloanei Total de mai sus, și se modifică lent pe măsură ce se adună bătălii noi. Linia întreruptă reprezintă WNX per sesiune, calculat din bătăliile jucate de la instantaneul anterior. Aceasta arată perioadele bune și slabe. Culoarea liniei urmează nivelul de rating.

Tancurile care modelează ratingul lui Master_Of_Luck

🚀 Creșterea ratinguluiWNX

Tancuri care susțin valoarea generală: renunțarea la ele ar scădea ratingul.

  • Ares 90
    Generaţie X· 85 lupte
    2.317,29−54,01 dacă este eliminat
  • Object 252U Defender
    Generaţie VIII· 183 lupte
    1.785,81−44,12 dacă este eliminat
  • Tiger (P)
    Generaţie VII· 47 lupte
    2.553,18−25,49 dacă este eliminat
  • T26E4 SuperPershing
    Generaţie VIII· 77 lupte
    1.826,97−21,18 dacă este eliminat
  • Kpz. Erich Konzept I
    Generaţie IX· 35 lupte
    1.865,78−14,34 dacă este eliminat
Scăderea ratinguluiWNX

Tancuri care trag valoarea generală în jos: renunțarea la ele ar crește ratingul.

  • Ikv 90 Typ B
    Generaţie VII· 126 lupte
    575,46+45,24 dacă este eliminat
  • Löwe
    Generaţie VIII· 66 lupte
    519,52+31,54 dacă este eliminat
  • KV-1S
    Generaţie VI· 75 lupte
    519,90+22,05 dacă este eliminat
  • Ikv 103
    Generaţie V· 53 lupte
    407,55+17,37 dacă este eliminat
  • AMX M4 mle. 49 Liberté
    Generaţie VIII· 124 lupte
    1.153,49+13,65 dacă este eliminat

Semnele și măiestria lui Master_Of_Luck

Marcajele de Măiestrie303rd Class3422nd Class2321st Class110Ace TankerM

Vehicule ordonate după cea mai bună insignă. O insignă reprezintă o singură bătălie, nu o medie: jocul o acordă pentru experiența dintr-o singură partidă, comparată cu scorul regiunii pentru acel vehicul.

nivelNimic3rd Class32nd Class21st Class1Ace TankerM
X11
IX424
VIII25871
VII12122
VI2632
V12351
IV4364
III43641
II25831
I421

10 din 129 vehicule au un Ace al tanchiștilor (8% din garaj).

Istoricul clanurilor lui Master_Of_Luck

4 clanuri · 10 months în clanuri

apr 20162017201820192020202120222023202420252026astăzi
[ZU8R]ZU8R emblemŻuber enjoyerscurent7 months
[ACED]ACED emblemWe Aced It!25 mar 20182 months
[_NOT_]_NOT_ emblemNoobs of Tanks31 oct 20175 months
[AM-LG]AM-LG emblemThe Armenian Legion9 feb 20171 hour