Major_Elk

S-a alăturat pe ian 2016Ultima bătălie Actualizat
pl
[PLOM] Polski Oddział Militarny
Recrut · alăturat la 12 apr 2021
PLOM emblem

Statisticile lui Major_Elk în bătălii aleatorii ·

StatTotalUltimele 24hUltimele 7dUltimele 30d
Lupte20.826000
nivel6,59———
Victorie9.74146,77 %0—0—0—
Înfrângeri10.90152,34 %0—0—0—
Remize1840,88 %0—0—0—
Lupte finalizate în acţiune4.75722,84 %0—0—0—
Tancuri distruse9.3610,450—0—0—
Raport vehicule distruse0,58———
Tancuri observate13.9400,670—0—0—
Daune483,44———
Daune de șenile30,16———
Daune de Observare172,90———
Daune de Asistență203,06———
Daune combinate686,50———
Capturare bază10.3580,500—0—0—
Apărare bază8.0430,390—0—0—
Experienţă375,32———
Rată de lovire63,75 %———
Scor personal3.394000
Clasament World of Tanks2.955000
WN7577,43———
WN8572,52———
WNX429,00———

Progresul lui Major_Elk la

Linia continuă reprezintă WNX general, corespunzător coloanei Total de mai sus, și se modifică lent pe măsură ce se adună bătălii noi. Linia întreruptă reprezintă WNX per sesiune, calculat din bătăliile jucate de la instantaneul anterior. Aceasta arată perioadele bune și slabe. Culoarea liniei urmează nivelul de rating.

Tancurile care modelează ratingul lui Major_Elk

🚀 Creșterea ratinguluiWNX

Tancuri care susțin valoarea generală: renunțarea la ele ar scădea ratingul.

  • G.W. Tiger
    Generaţie IX· 352 lupte
    942,48−8,70 dacă este eliminat
  • G.W. Panther
    Generaţie VII· 403 lupte
    679,90−5,03 dacă este eliminat
  • KV-1S
    Generaţie VI· 649 lupte
    437,19−3,96 dacă este eliminat
  • T28
    Generaţie VIII· 222 lupte
    668,13−2,85 dacă este eliminat
  • 53TP Markowskiego
    Generaţie VIII· 170 lupte
    731,30−2,81 dacă este eliminat
⚓ Scăderea ratinguluiWNX

Tancuri care trag valoarea generală în jos: renunțarea la ele ar crește ratingul.

  • TVP VTU Koncept
    Generaţie VIII· 271 lupte
    224,27+3,27 dacă este eliminat
  • AMX ELC bis
    Generaţie V· 213 lupte
    122,77+3,02 dacă este eliminat
  • MT-25
    Generaţie VI· 333 lupte
    305,16+2,55 dacă este eliminat
  • UDES 03
    Generaţie VIII· 139 lupte
    157,68+2,34 dacă este eliminat
  • ARL V39
    Generaţie VI· 181 lupte
    176,48+2,16 dacă este eliminat

Semnele și măiestria lui Major_Elk

Marcajele de Măiestrie443rd Class31122nd Class2521st Class17Ace TankerM

Vehicule ordonate după cea mai bună insignă. O insignă reprezintă o singură bătălie, nu o medie: jocul o acordă pentru experiența dintr-o singură partidă, comparată cu scorul regiunii pentru acel vehicul.

nivelNimic3rd Class32nd Class21st Class1Ace TankerM
X1—2——
IX—592—
VIII351910—
VII—41492
VI2414142
V531561
IV131261
III151351
II21111——
I443——

7 din 234 vehicule au un Ace al tanchiștilor (3% din garaj).

Istoricul clanurilor lui Major_Elk

3 clanuri · 7y 7mo în clanuri

ian 20162017201820192020202120222023202420252026astăzi
[PLOM]PLOM emblemPolski Oddział Militarnycurent5 years
[P_B-P]P_B-P emblemPolski-Batalion-Pancerny12 aug 202014 days
[SUMOR]SUMOR emblemSUMO R - Heavy Weight (Rest)11 apr 20202 years